Únor 2012

39. kapitola - Když není cesty zpět (2. část)

9. února 2012 v 9:56 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Přemýšlím, co bych vám tady tak vyprávěla za pohádku, když to pravděpodobně přeskočíte a hned budete číst další kousek kapitoly. Smějící se
Mimochodem jsem ji odvážně dopsala v polospánku dneska ve dvě ráno, když jsem navíc měla hlad. Nehledě na všechny blbosti, co dělám, tak bych se taky měla učit na svojí poslední - a nejhorší - zkoušku, což se mi nechce. Včera jsem toho náhodou udělala celkem hodně, a tak jsem si vyloženě zasloužila odpočívat psaním.
Pokud někdo vidíte tuhle povídku prvně a jste vyděšení číslem kapitoly a naprosto zmatení, můžete si ji proklepnout tady a všechny staré kapitoly najdete takhle. To číslo jsem si vážně nevymyslela stylem Tak co tam naklepu dneska?.
Teď musím jít máknout, protože jsem na dnešek pozvala na oběd babičku s dědou. Nevinný
Snad se vám bude kapitola líbit a doufám, že se mi podaří dávkovat zbytek co nejdříve.

39. kapitola - Když není cesty zpět (1. část)

9. února 2012 v 9:55 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Asi se ani nebudu pokoušet obsáhle vysvětlit, proč jsem během celého roku 2011 nepřidala ani jednu kapitolu. Ve zkratce možná jen: hysterák z maturit začal hned po novém roce a až do tohohle zkouškového jsem nenapsala (nedopsala) nic dost dlouhého.
Mrzí mě to, to sice jo... Na druhou stranu jsem se ale zase mohla víc soustředit na celek těch zbývajících a koukat se na to s větším odstupem taky pomohlo. Nebojte úplně jsem se neflákala, napsaných mám už 35 dalších stran, jen to musím dopropojovat a dopsat. Nezapomínejte na mou "geniální" osnovu, co jsem si hned na začátku vymyslela. Jen se ještě protáhla, je rozházená na několika místech a fázi, kde jsem teď, jsem si popsala slovy: A dál něco běží.
No nejsem já geniální?
Potřebuju to už dopsat a mít to hotový, protože jsem to začala psát v létě 2008 a není to takové veledílo, abych vůbec směla psát tak dlouho, když to ještě vypouštím čtenářům po kouskách.
No nic. Snad máte někdo ještě z kapitoly radost i po takové době. Užijte si čtení a já vám přísahám, že další nebude až v roce 2013, ne-li rovnou 2014. Pro osvěžení paměti vám asi doporučuju mrknout na tu minulou, abyste se neztráceli.
Nejvíc k vzteku je, že jsem konečně jednou napsala kapitolu, kde na sebe všechno navazuje a je příliš dlouhá, takže to stejně musím rozdělit. Šlápnul vedle
Lepší než dát vám sem po tak dlouhé době něco, co má tři stránky. Mrkající