Plácání o sněhu a zkouškách

14. ledna 2012 v 0:41 | Lirael |  ) My Diary (
Tak dneska pořádně sněžilo!
Ok, tohle možná neni originální začátek. Ale uznejte, že jsem si ho ve své ujetosti na sníh zkrátka nemohla odpustit. Teoreticky jsem se měla učit na příští týden, ale jak venku byla chumelenice, tak jsem prostě vstala a jako v tranzu jsem se vykyblíkovala ven. Nebudu ale zapírat, že dneska jsem se stejně neučila. Mrkající Ta fotka vpravo mi přijde vážně nádherná, můžete si ji kdyžtak pořádně prohlédnout tady. Chtěla bych mít foťák, který by tohle přiblížení zvládl, i navzdory tomu, jak podivně asi působí touha jednou si pořídit cosi nejspíš příšerně drahýho, aby člověk mohl fotit párkrát za rok sněhový vločky.
To to zase hezky plácám.
Mám se fajn, 21. prosince jsem oslavila výročí změny příjmení Je na prachy, Vánoce byly většinou fajn, Silvestr byl už několikátým rokem skvěle divnej (tentokrát i s alkoholem Smějící se) a pak začalo zkouškový a teď většinou ani nevim, co je za den. Zkoušky bych radši podrobně nezmiňovala, ale chci se pochlubit naprostou dokonalostí, která se mi přihodila, ale taky se teda týká zápočtu. Na jednom semináři je velkou částí hodnocení jeden delší esej (ta esej, ten esej? já pokaždý používám co se namane) a já s tím vážně nebyla spokojená. Uznávám, to já jsem se svojí prací málokdy. Nicméně: museli jsme čerpat i z odbornejch prací kritiků a používat jejich interpretace jako takovej odrazovej můstek našich nápadů. Jednu věc se mi podařilo okomentovat slovy: "With all due respect, I disagree." Na což jsem stále pyšná. Dostat známku ale trvalo dýl, protože to většině z nás vyučující ještě vrátila s pár drobnostma k opravení. Takže i když se to odevzdávalo někdy na začátku prosince, asi, já nevim, ale před Vánocema, tak hodnocení mám až od úterý a dostala jsem áčko! To je jako jednička. Ale jsem z toho naprosto nadšená. Hned mi ta práce přijde inteligentnější než předtím. V duchu se jí za tu křivdu omlouvám. Nevinný
Dneska dopoledne jsem měla pocit, že mám o čem psát. A nebudu sem psát ani o svojí ujetosti na cokoli s vločkou a na lakování nehtů, které už mám po tom roce a kousek celkem v malíku.
Možná jsem chtěla spíš odepsat kamarádce na mail, když o tom tak uvažuju. Smějící se A napsat jiný, co jsem slíbila už ve čtvrtek po jedné nepovedené zkoušce. Omlouvám se! (Btw - Tak ti to kdyžtak řeknu v neděli, když zapomenu.)
Nicméně se mi stejně líbí, že konečně zase smolím článek.
A i když to nahoře je blbost, tak to uveřejním a to zajímavější bude až v tom následujícím. Protože mě napadlo něco skvělýho. Podle mě, takže vy si to na svojí škále skvělosti upravte dle svých preferencí. Mrkající A ne, kapitola k Nikdy neříkej nikdy to není, ačkoli na té makám. Ve stresu z učení se mi vždycky prokrastinovalo nejlíp psaním.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.