London, Baby!

3. srpna 2011 v 13:30 | Lirael |  ) My Diary (
Zítra budu touhle dobou buď nadávat na to, že meteorologové měli pravdu a v Londýně prší, nebo budu nadšeně ťapat a foťit. =)
Protože a jelikož je čas na London, Baby!
Mám celkem našprtanýho průvodce, koupený libry, zjištěný vstupný a otevírací doby, prostudovanej plánek metra... Zabaleno samozřejmě ještě nemám. Stejně si to jen naházím na postel a dobalím to až večer, nemělo by toho být moc, když jedu "jen" na čtyři dny. Důležitý je, že mám letenky!
A přestože nejedeme na dlouho, máme nabušenej program a rozsáhlé seznamy na nákupy. Konečně se dostanu do obřího pětipatrového Waterstone's! Už roky tam chci a i kdybych si nakonec žádnou knížku nekoupila, tak se tam asi zcvoknu blahem. :))))))
Abych vaší představou své sliny u huby nad horou knih úplně nezabila intelektuálnost tohohle článku, dodám ještě, že zítra večer uvidím v divadle Midsummer Night's Dream od Williama Shakespeara. Jsem vážně zvědavá, jaký ty čtyři dny budou. Trošku se bojím neznáma, to bych to nebyla ani já, kdyby ne. Navíc jsem naposledy letěla letadlem před nějakými šesti lety.
Né, to bude ok.
A basta!
London, Baby!
Upřímně doufám, že nebudu působit jako Joey. Nebo aspoň ne moc. Nejspíš se prostě budu chovat jako kombinace Joeyho a Chandlera - budu se chovat jako blázen a budu si z toho dělat srandu. :)
 


Komentáře

1 Hope Hope | Web | 3. srpna 2011 v 18:10 | Reagovat

dobře, myslela jsem si, že ti nebudu závidět, ale bohužel opak je pravdou =o) ale nezávidím ti moc, jenom trošičku, protože za necelé dva měsíce už budu v Anglii taky a je jen otázkou času, kdy se dostanu do Londýna ;o) jen doufám, že se tam dostanu do 3.října, jelikož to je poslední den výstavy v Buckinghamu a já bych si prostě nedopustila, kdybych ji nenavštívila..mimochodem, máš ji taky v plánu? =o)
let bude určitě ok, na které letiště letíš? =o) já se letu šíleně bojím, ale to půjde, já vím, že jo =o) a když ne, tak to alespoň budu mít rychle za sebou =oD O=o)

2 Lirael Lirael | Web | 3. srpna 2011 v 19:55 | Reagovat

Ty asi myslíš výstavu těch svatebních šatů, viď? No, já osobně se dost chci vyhýbat davům a dát skoro dvacet liber za podívání se na jedny šaty, který během královský svatby nafotili z každýho možnýho úhlu, se mi nechce... U tebe je to něco úplně jinýho, ty budeš za ten rok hodně zdomácnělá, já budu nejspíš následující čtyři dny pěkně vyjukaná. :-D
Letím na Luton, mám pocit, žes nějak psala na Facebook, že ty taky. Nebo ne? Známá mě teď mírně vyděsila, nedávno vyrazila letadlem směr Londýn, načež to letadlo mělo problém s motorem, vrátilo se a let se zrušil. Nakonec jela autobusem. Nejvíc si přeju, aby se mi nic takovýho nestalo. A letím hrozně brzo ráno, ale už kousek po devátý budu v centru Londýna. :-) No... Snad to bude ok. :-D Bude, musí!

3 Hope Hope | Web | 3. srpna 2011 v 22:28 | Reagovat

ano, ano, přesně tu výstavu myslím =oD mno, tak jako já nevím, jestli se tam dostanu, protože letím devatenáctého, takže kdo ví, jestli to stihnu, mno =o) tak u mě je to taky dáno tím, že jsem vystudovala tu oděvní průmyslovku, takže mě šatičky zajímají a nejen ty svatební a Kateiny ;o)
jj, na Luton letím taky =o) na fb jsem to určitě psala, mám tam navíc tu fotku potvrzení zabookování letenky =o) a na blog jsem to taky určitě psala =o)
mno, já teda taky doufám, že tě nic takového nepotká a hlavně pak doufám, že to nepotká mě =oD s jakou společností letíš? =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.