Červen 2011

Absolutní volno (den X, 29. - 30. června 2011)

30. června 2011 v 0:48 | Lirael |  ) My Diary (
Všechny povinnosti mám za sebou, už to je nějaká doba, co mi začaly údajně nejlepší prázdniny mého života a já dělám naprosto ukázkové nic. Čili koukám na jeden film za druhým. Bohužel u toho narážím i na naprostý blbiny, takže už dva filmy (z milionu?) jsem ani neměla chuť dokoukat. A že normálně dokoukám a dočtu všechno s (místy naivní) nadějí, že do konce se to zlepší. Dvě hodiny nadávání u filmu Gnomeo a Julie mi už nikdo zpátky nevrátí. Upřímně vás varuji, ať se na to nekoukáte, protože když se budete snažit v dvou klanech porcelánových trpaslíků najít nějaký smysl, tak hrozí masivní výbuch v dutině lebeční. Subjektivní dojem, jsem zaujatá, protože to byla fakt odporná adaptace geniální hry. Jinak teď příležitostně čtu a v drtivé většině na všechno kašlu. V žádném případě nezanedbávám pravidelné výměny náušnic a osobní hygienu, samozřejmě.
Nevím, co je za den. Většinou matně tuším a v sobotu ráno bývám překvapená, že mamka není v práci.
Párkrát jsem se pokoušela něco napsat, jenže jsem to evidentně doteď (pokud si tohle čtete už na blogu, tak je to osobní úspěch) nějak nikdy nedodělala. Událo se toho dost a moc netuším, jak tenhle děsivě začínající článek dopadne.
Jednoduše: odvážní/odvážné z vás si můžou ten zmatený výlev přečíst uvnitř článku. Pokud jsem ještě úplně nezapomněla psát a něco takovýho tam vážně bude.