Čím zahnat nudu aneb tipy seriály a filmy

11. srpna 2010 v 15:01 | Lirael |  ) Regál plný filmů (
Do tohohle článku se určitě nevměstnalo všechno, určitě jsem tím ztratila spoustu času, ale určitě toho nelituju!
A teď pádím, protože jsem si dala uzávěrku třetí hodinou a Kobrou 11 (snad 15:05) a stihla jsem to jen o fous.
Mimochodem ten článek je vážně dlouhej a narvanej trailery, ukázkami a mými řečmi, takže dovnitř jen na vlastní nebezpečí.
AKTUALIZACE: Jak jsem spěchala, ani jsem si to po sobě nepřečetla a změny v článku budou oranžové.

oOo

SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY

Na seriály vřele doporučuju stránky sidereel.com pro ang. znění (po vyhledání seriálu a epizody, co chcete, si vyberte odkazy na MEGAVIDEO - je to spolehlivě nezavirované (mně se nikdy nic nestalo) a spolehlivé. Limit naráz je 72 minut a jakože za 54 můžete koukat znovu na 72, jenže jim to často blbne - čekáte kratší dobu - a jsou i triky, kterými se to dá obejít. Kdyžtak se zeptejte v komentářích, jestli by to někoho zajímalo podrobněji, i když neznám všechny triky.) a iserialy.sk pro dabing.
oOo

Glee

to "L", které ukazují je v USA nadávka "looser" 
Popis imdb.com: Učitel španělštiny na střední škole se stává sbormistrem školního Glee clubu (Glee = neskrývané veselí; v USA se tak říká školním sborům, které u zpívání tancují a dávají důraz i na choreografii) s nadějí, že mu navrátí někdější slávu.
Proč se koukat na Glee: Někteří lidé označují Glee za seriálový High School Musical. Podobu těch dvou nebudu zapírat. V Glee se taky zpívá, je to střední škola a obsazení je líbivé. Ok, ale to je všechno. Protože seriál dějové linie může natahovat daleko víc a taky proto, že Glee je svým způsobem daleko otevřenější. Není to jenom o usměvavých spolužácích, kteří po sobě nejistě pokukují. Tady se něco i děje! A vážně mě to baví. A je výjimkou, když se mi nelíbí písnička v některém z dílů - v každém jsou minimálně dvě, teď postupně spíš víc.
První série má 22 skvělých dílů, druhá bude odvysílaná bohužel až v roce 2011. Seriál byl nominován na spousty cen, 3 si odnesl z nedávných Teen Choice Awards a je nominován hned na 19 Emmy. A od září se budou vysílat díly Glee na Prima Cool. Není to cool? (Byl uveřejněn i seznam dabérů, ale většinu jmen sama neznám, takže jsem zatím jen zvědavá, ne naštvaná. )
A konečně videa...
První písnička z prvního dílu sériálu, kde poprvé Glee zní jako Glee. Don't Stop Believin'. Jo a spousty písniček poslouchám pořád dokola, protože se mi nejednou líbí víc Glee verze, než originál. Objevily se písničky i od Lady Gaga, Madonny a dalších. Spousta hvězd vyloženě žádá o camea a například Paul McCartney poslal režisérovi vlastní písničky na kazetě, kdyby je chtěli použít. Chystá se Britney epizoda a další... Miluju tenhle seriál.
Písnička Like a Virgin z novější epizody - bohužel taky (to i to první...) zrcadlově otočené video
A potom jsem sem chtěla dát ještě jednu písničku, ale prostě nikde nešla najít. Takže tudy se dostanete na iserialy.sk a tam je video a ve 24:13 začíná úsek s písničkou. Vážně moc dobrá část. A pak úplně geniální je to od 40:20. Vážně. Kdo máte čas, mrkněte se. (Zcela subjektivní názor, mám Glee moc ráda.)
Vřele doporučuju: http://edna.cz/glee/
oOo

10 Things I Hate About You

A ano, námět je převzaný ze stejnojmenného filmu, kde hrál můj oblíbený Heath Ledger. Dokonce tátu holek hraje ten samý herec... Mimochodem Ethan Peck, který hraje Patricka Veronu, jako dříve Heath, Heathovi nesahá ani po kotníky. A není to jen tím, že Heath byl génius a přesně můj typ.
Co říká imdb.com: Kat a Bianca Stratfordovy mohou být sestry, ale všechno srovnávání končí právě tam. Kat je přímočará, nezávislá feministka. Bianca je společensky zaměřená dívka, které nechce nic víc než popularitu, i když to znamená plnit vrtochy lidí jako Chastity Church. Série následuje Stratfordovy sestry během jejich úspěchů a neúspěchů na střední, vycházení s přehnaně ochranářským otcem a hledání lásky. V Biančině případě jde o jejího kamaráda Camerona, který je do ní zamilovaný, zatímco Kat se ocitá v zajímavém vztahu se školním záporákem Patrickem Veronou.
Proč se koukat právě na tenhle seriál:Mě ten seriál baví i proto, že mám moc ráda původní film a jsem zvědavá, kam dotáhnou příběh tady. Vážně je to jenom na motivy původního filmu, protože Joey je tady úplně jiná postava a Patrick taky. Aspoň se to nesnaží vyloženě napodobit. Když jsem o seriálu slyšela poprvé, tak jsem si říkala, že je to určitě sprostá prodloužená kopie. Kopie dost jo, ale předělaná... Já jsem hlavně zvědavá. (
První série měla 20 dílů a druhá pro úspěšnost a odstoupení Ethana Pecka nebude. Mně všechny díly přišly zajímavé, nebyla ztráta času na to koukat, protože mě to bavilo, ale chápu i to, proč druhá série nebude.
Trailer... Musím říct, že film je jednoduše lepší, ale i seriál stál za pozornost.
oOo

The Vampire Diaries

Seriál podle knih, které nemusím nikomu představovat jako horkou novinku. Sama mám díky *Dragonfly rozečtený první díl a musím říct, že mi dělá radost znát další fakta, když se koukám na některá videa ze samotného seriálu, když tohle teď píšu (a hledám videa). Vždycky mi dělá radost když znám předlohu. I když tentokrát jen matně.
Ze začátku mě seriál upřímně moc nechytl, ale u sledování 22. epizody první série (poslední odvysílané) mi všechny vnitřnosti skandovaly "Damon! Damon! Damon!" A nešlo to zastavit a nejde. A když se mrknete na seriál samy (pokud už jste mu nepropadly), pochopíte. Damon je dokonalý bad boy! (Jasně, že některý díly mě tak moc nebraly, ale finální dojem je, jaký je.)
Nejde o seriál, kde byste se celou dobu něčemu smáli. Ačkoli samozřejmě je sem tam něco vtipného, vážně to není komedie.
A video...
oOo

Smallville

Mám ráda Supermana, mám ráda i Spidermana, když už jsem u toho, ale Smallville mám vážně MOC ráda. Už ani nevim, co mě na tom baví nejvíc, ale každou novou epizodu hltám. Navíc ji dávali poslední sérii vždycky v noci z pátka na sobotu a já tak měla svoje sobotní snídaně s Clarkiem! (Seriály - nové díly - se nevysílají přes léto ani v USA a pak je ještě přestávka prosinec-únor, bylo to tak i u Glee, 10 Things, i u Smallville.)
Sérií už je devět, bude desátá a ta má být poslední. A musím říct, že mám nejradši prvních pár sérií a tu devátou, protože prostředek je chvílemi zdlouhavý... Lana je s Clarkem, Lana je s Lexem, Lana asi umřela, ejhle Lana je živá. Navíc má seriál svoje znaky, postavy se chovají při rozhovorech určitým způsobem (choreografie stylu - velký monolog, postava se otočí k té druhé zády a hledí do dáli), a pak se vždycky někdo dozví Clarkovo tajemství a na konci epizody ztratí paměť. Ale je to sranda i tak! Znám Smallville už roky, dala jsem si pauzu (minulých pár let) a letos jsem to dohnala. To byl jeden moc moc šílenej víkend s dvěma zmeškanými sériemi. A 24. září bude další díl! (Jooo, mám místo mozku piliny.)
A navíc je Tom Welling hezkej. Hlavně v prvních sériích, ale i teď není k zahození. Sám i režíruje a několik dílů Smallville už má na kontě i z této pozice.
A úvodní znělka první série...
A celá píseň Save Me od Remy Zero se spousty záběrů ze seriálu, které zasvětí i neznabohy. A mně se ta písnička navíc líbí. Dodám, že zelená barvička je ve Smallville snad vždy Kryptonit, který Clarkieho oslabuje a postupně může i zabít. Jinak kvůli němu vzniká mnoho zvláštních schopností u nesčetných lidí a LuthorCorp s nimi experimentuje, což obojí dost zaměstnává dějové linie seriálu. Zelená je fuj, to si během Smallville musíte pamatovat.
Skvělý web o seriálu: http://www.smallville-cz.com/cz/homepage.htm
oOo

FRIENDS / Přátelé

Miluju Přátele. Už dobrých 7 let jsem na nich závislá a zvedám si jimi náladu. Navíc jsem si k osmnáctinám udělala radost kompletní kolekcí a řeknu vám, že je úžasné moct si pustit jakýkoli díl, který mě zrovna napadne.
Kdo nezná Přátele, naprosto si ničí život! Ale vážně. Moct se na to dívat, zasmát se, uvolnit se, nemyslet na kraviny, co člověka zrovna štvou... Protože to ten seriál umí.
Vážně. Vážně. Kdo nezná, okamžitě se musí na nějaký díl podívat, kdo zná se preventivně podívá na tři, protože už teď mu chybí a vůbec: měla jsem psát o Přátelích až nakonec, protože teď se budu chtít jít dívat!
Pár scén... (Na Youtube jsou tisíce videí, vybrala jsem jen malinkou ukázku)
Mimochodem jsem fixovaná na Chandlera, ačkoli je zbožňuju všechny, on je moje jednička.
oOo

FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY

Těch je moc, hrozně moc. Tak vezmu jenom některé, na které nedám dopustit, nebo jsem je nedávno viděla. A stručně, ve tři začíná Kobra 11.
oOo

Walt Disney

Ok, naprosté klasiky, ze kterých jsem toho moc neznala, a tak jsem to za poslední asi půl rok pečlivě dohnala!
Oblíbenci: Mulan, Kráska a Zvíře, Malá mořská víla, Pocahontas a Hercules. I Popelka a Lví Král a Lví Král II.
Stejně jsem se dívala snad na všechny. Mimochodem - anglické verze vážně naprosto stojí za to chvilkové tápání po slovíčkách - za A to není tak těžká slovní zásoba, za B písničky v anglině jsou hezčí a za C nepodceňovat se a koukat!
Video z Mulan...
A mimochodem po zadání snad kteréhokoli animáku od Disneyho plus "part 1" většinou najdete celý film a nemusíte se bát virů. I když já jdu raději na filmy jinak, tohle je taky možnost.
oOo

She's The Man / Super náhradník

Miluju tenhle film. Je to vtipný, romantický, má to skvělý obsazení a nemáte šanci se nudit. Navíc, věděly jste, že je to na motivy Shakespearovy hry Večer Tříkrálový? Já si ji přečetla a následně viděla na Shakespearovských slavnostech jen díky tomuhle filmu.
Absolutně na něj nedám dopustit.
oOo

10 Things I Hate About You

Heath Ledger. Romantika. Komedie. Skvělý soundtrack. HEATH LEDGER!!!!
Mimochodem na motivy Shakespearovy hry Taming of the Shrew (znící podobně jako 10 Things I Hate About You, což byl záměr režiséra) neboli Zkrocení zlé ženy. Chci si to přečíst, zatím jsem to nikde nesehnala.
A trailer... Mimochodem v traileru předabovali heinous BITCH na heinous witch. Vtipný. Dost možná toho předabovali víc, ale tohle mě vyloženě zarazilo. Znám to holt nazpaměť.
oOo

Miss Congeniality / Slečna Drsňák

Miluju tenhle film, nikdy ho nemám dost a nechápu lidi, co nemají stejný názor. Mimochodem Chandler ho se mnou sdílí.
oOo

Casanova

Heath Ledger. Benátky. Senzační scénář. Romantika i komedie. HEATH LEDGER!!!
oOo

Letters to Juliet

Film, který je právě v kině, odehrává se částečně ve Veroně, zmiňuje Romea a Julii (ne jednou), v hlavní roli s Amandou Seyfried. A je úžasnej! Pořád si říkám, že jsem moc ráda, že jsem to viděla, i když to mělo slabší chvilky.
Třeba mi připadalo, že hlavní postava není dostatečně uvedená, člověk nechápe všechny její motivace a cíle. Ne, že vůbec. Ale trochu by to chtělo došťouchnout. Navíc jsem nesnášela toho snoubence a chvílemi mi připadalo, že Sophie (Mamma Mia! Sophie a tady taky) je s tím jeho chováním v pohodě, což mě dost zaráželo. Film je fajn, určitě stojí za to ho vidět, ale úplně genialitu bych mu nepřisuzovala. Moc se mi líbila dynamika vztahu Sophie a Charlieho. Moc pěkný konec filmu (ROMEO A JULIE narážky).
oOo

Wild Child

Zábavný film a bavil mě i na druhý pokus. Včera.
Je to krásně natočený, postavy nejsou nepropracovaný a odehrává se to na soukromé dívčí škole v Anglii. A mají skvělé hlášky. What is this? Hogwarts?
oOo

Leap Year / Přestupný rok

Film, na který jsem se těšila, který mě neskutečně nadchl, a který snad někdy teď vychází na DVD. Geniální scénář, nádherné scenérie. A vůbec: kdo neviděl, povinně vidět musí. Domácí úkol. Jde o tradici, že na přestupný rok může 29. února dívka v Irsku požádat muže o ruku. A jedna Američanka se rozhodne, že tam zajede za svým přítelem (on je tam pracovně) a vysloví se, jen se to trochu zamotá. A že moc dobře zamotá.
A trailer mluví za vše. Skvělý film, vážně. Dlouho jsem se takhle filmem nenadchla.
oOo

The Proposal

Sandra Bullock je na komedie geniální herečka a tohle je vážně skvělá ukázka. Myslím, že trailer říká vše potřebné, ale zdaleka nepobaví tolik jako celý film. Vážně. Vřele doporučuju.
oOo

A další aneb už vážně nestíhám

Parent Trap / Past na rodiče (dvojčata dávající dohromady rodiče, Lindsay Lohan)
Ever After / Věčný Příběh (krásná verze Popelky, Drew Barrymore)
Cheaper by the Dozen / Dvanáct do tuctu (skvělá komedie, 12 dětí, Steve Martin)
13 going on 30 / Přes noc třicítkou (romantika, komedie, úžasný film)
Get Smart / Dostaňte Agenta Smarta
Phantom of the Opera / Fantom Opery
Stardust / Hvězdný prach
Končim, měla bych ještě hooodně co říct, ale snad někdy jindy. A co vy a filmy? Souhlasíte se mnou ve výčtu aspoň někdo? Jo a vynechala jsem další oblíbence jako Harryho Pottera, Pána Prstenů, Piráty z Karibiku, Stmívání a Shreka, které, doufám, znáte všichni.
 


Komentáře

Zobrazit vše (963)
Zobrazit starší komentáře

901 BbecWheeft BbecWheeft | E-mail | Web | 21. září 2017 v 23:04 | Reagovat

best payday loan online
<a href="http://paydayvax.org/">fast cash loans</a>
personal bad credit loans
<a href="http://paydayvax.org/">fast cash loans</a> ’

902 BbecWheeft BbecWheeft | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:16 | Reagovat

cash advances
<a href="http://paydayvax.org/">best online payday loans</a>
payday loan companies
<a href="http://paydayvax.org/">online payday loans</a> ’

903 Blopgretly Blopgretly | E-mail | Web | 22. září 2017 v 3:16 | Reagovat

cash advance loans online
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans near me</a>
payday loan online
<a href=http://loansvtna.org/>cash advance</a> ’

904 BvbnAgedia BvbnAgedia | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:48 | Reagovat

loans people bad credit
<a href="http://paydayhhkl.org/">same day payday loans</a>
online payday loans
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan online</a> ’

905 HhhjPhanny HhhjPhanny | E-mail | Web | 22. září 2017 v 4:48 | Reagovat

quick payday loan no
<a href="http://personalacrb.org/">personal loans online</a>
one hour payday loan
<a href=http://personalacrb.org/>personal loan online</a> ’

906 Blopgretly Blopgretly | E-mail | Web | 22. září 2017 v 6:08 | Reagovat

cash today
<a href="http://loansvtna.org/">pay day loan</a>
tax debt problems
<a href=http://loansvtna.org/>payday loans no credit check</a> ’

907 CbaxIncask CbaxIncask | E-mail | Web | 22. září 2017 v 8:09 | Reagovat

ameriloan payday loan
<a href="http://cashrkol.com/">cash advances</a>
100 approval bad credit payday loans
<a href=http://cashrkol.com/>payday advance loans</a> ’

908 Sandraten Sandraten | E-mail | Web | 22. září 2017 v 14:00 | Reagovat

Лицензионный магазин цифровых товаров http://coolkey.ru можно приобрести по оптимальной цене ключи к Steam,Minecraft,Uplay,Origin играм, а так же уже готовые аккаунты!

909 FfvOrgast FfvOrgast | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:06 | Reagovat

cialis india pharmacy
<a href="http://cialisovnnc.com/">cheap cialis</a>
cialis soft tabs review
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> ’

910 VffgBobby VffgBobby | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:06 | Reagovat

cialis for sale in canada
<a href="http://cialisivndh.com/">cialis generic</a>
mail order cialis
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

911 FvvsItemia FvvsItemia | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:35 | Reagovat

buy cheap cialis online
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis</a>
cialis cost
<a href="http://cialisoanzb.com/">generic cialis</a> ’

912 FfvOrgast FfvOrgast | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:59 | Reagovat

mail order cialis
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis generic</a>
cialis soft pills
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> ’

913 VffgBobby VffgBobby | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:59 | Reagovat

cialis canadian pharmacy
<a href="http://cialisivndh.com/">online cialis</a>
cialis 5mg daily
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis generic</a> ’

914 Claudebek Claudebek | E-mail | Web | 23. září 2017 v 1:23 | Reagovat

Последние новости строительства здесь <a href=http://distroy.ru/>distroy.ru</a>

915 patsysz1 patsysz1 | E-mail | Web | 23. září 2017 v 11:07 | Reagovat

My new page
http://eurodate.sexblog.top/?gain.virginia
  best dating sites uk 2015 sugar daddy search for free adult with diaper call local singles top 10 affiliate programs 2015

916 kyrvb kyrvb | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:06 | Reagovat

Pussy Fuck Move. <a href="https://sfico.info">https://sfico.info</a> Xxxporn Movies.

917 wleux wleux | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:40 | Reagovat

Stream Sex Clip. <a href="http://sfico.info">https://sfico.info</a> Indian Best Xxx.

918 qumoc qumoc | E-mail | Web | 23. září 2017 v 14:01 | Reagovat

Pussy Xxx Porno. <a href="https://sfico.info">https://sfico.info</a> Hot Porno Babes.

919 luannzg3 luannzg3 | E-mail | Web | 24. září 2017 v 5:37 | Reagovat

Original programme
http://teenbbw.yopoint.in/?register.daniella
free erotic books the erotic networks the erotic traveller tits erotic pleasure

920 VqvqBobby VqvqBobby | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:17 | Reagovat

cialis prescription
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis drugs
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

921 FfvgOrgast FfvgOrgast | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:17 | Reagovat

cialis professional 20 mg
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cheap cialis professional
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

922 FsvItemia FsvItemia | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:35 | Reagovat

cialis tadalafil 20mg
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
brand name cialis
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

923 Ldvglibra Ldvglibra | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:32 | Reagovat

viagra brand price
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
viagra tablet
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

924 FfvgOrgast FfvgOrgast | E-mail | Web | 24. září 2017 v 21:35 | Reagovat

soft cialis
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
canadian generic cialis
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

925 Ldvglibra Ldvglibra | E-mail | Web | 24. září 2017 v 22:56 | Reagovat

order viagra
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
purchase viagra
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

926 LewfhPunse LewfhPunse | E-mail | Web | 25. září 2017 v 19:14 | Reagovat

viagra sales
<a href="https://viagrawasdc.com/">generic viagra</a>
viagra online uk
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a> ’

927 BbnhThedia BbnhThedia | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:04 | Reagovat

cost viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">buy viagra</a>
brand name viagra online sales
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra online</a> ’

928 Drvpbemaide Drvpbemaide | E-mail | Web | 26. září 2017 v 23:14 | Reagovat

buying viagra - http://viagraonszb.com/
cheap viagra uk <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

929 LvvdImmina LvvdImmina | E-mail | Web | 27. září 2017 v 3:39 | Reagovat

viagra 50 mg - https://viagraciom.com
natural alternatives to viagra <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

930 Jamesactig Jamesactig | E-mail | Web | 28. září 2017 v 1:36 | Reagovat
931 Anzelasew Anzelasew | E-mail | 28. září 2017 v 13:55 | Reagovat

<a href=http://www.s-volvo.ru/texnicheskoe-obsluzhivanie/> обслуживание вольво c30 всех моделей здесь </a>

932 Ikmegretly Ikmegretly | E-mail | Web | 28. září 2017 v 16:26 | Reagovat

apply for a payday loan
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loan lenders</a>
get loan bad credit
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday cash loan</a> ’

933 FvthsWheeft FvthsWheeft | E-mail | Web | 28. září 2017 v 19:45 | Reagovat

freedom debt relief reviews
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loan</a>
bad credit easy payday loan
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loan</a> ’

934 PameAgedia PameAgedia | E-mail | Web | 28. září 2017 v 19:53 | Reagovat

military payday loans no
<a href="https://installmentsvfacr.com/">personal installment loans</a>
need personal loan
<a href=https://installmentsvfacr.com/>quick installment loans</a> ’

935 LouisAlgom LouisAlgom | E-mail | Web | 30. září 2017 v 11:15 | Reagovat

?5 Tips for Composing the SAT Essay
Don't sweat the SAT essay. Your job is to look at a textual content (typically a speech or editorial of some sort) and discuss how the author effectively builds an argument. This would probably be a familiar task if you’ve done it in school. If not, don’t worry. The format is straightforward, and with some practice, you're able to learn how to put in writing a incredible SAT essay.
The essay is optional, but we recommend you take it. Some schools require the essay, as others don’t. Your essay score will appear on every score report you send to colleges, regardless of whether or not the school requires an essay. Every school to which you apply will see that you just took the initiative to write down the essay, which is often a great thing.
How to Wow Colleges with your SAT Essay Score
Stay Aim
The thing to remember listed here is always that ETS (the organization that writes the exam) is not really asking you on your opinion on the topic or a textual content. So be sure to retain formal style and an aim tone. Tip: Avoid “I” and “you.
Keep It Tidy
Handwriting is becoming a lost art. Unfortunately, this is a particular occasion where your talent which includes a pencil matters. Graders scan tons of essays every working day. If they cannot decipher your script, they will lower your score. Do yourself a favor and compose legibly.
(Indented) Paragraphs Are Your Friend
Remember the general essay structure you learned in school: introductory paragraph, body paragraphs in addition to a summary? The graders love it! Your introduction should describe the textual content and paraphrase the argument being made, too as introduce the certain aspects belonging to the passage and argument that you simply will discuss inside essay. Your summary should restate the goal within the passage/argument and sum up the points you made.
For Example…
Use your body paragraphs to back again up your thesis statement by citing exact examples. Use short, relevant quotes from the textual content to service your points.
Don't Worry About the Exact Terms for Things
When describing how the author builds his or her argument, “appeal to the emotions” is fine instead of specifically referencing “pathos.” And “comparison of two things” may be used instead of referring into a metaphor. At any time you do know the official terms, though, truly feel 100 % free to make use of them!
Practice makes perfect! Take a completely free SAT practice take a look at and see how you score.
The Staff on the Princeton Study
For a lot more than 35 years, students and families have trusted The Princeton Report to help them get into their dream schools. We help students succeed in excessive school and beyond by giving them resources for more suitable grades, more effective take a look at scores, and stronger college apps. Follow us on Twitter: @ThePrincetonRev .
Productive Preparation
We know that stellar scores take do the job. That's why we style and design our courses to be efficient, targeted and strategic so you make quite possibly the most of every minute you spend prepping.
High quality Content & Delivery
Our experts know how to style lessons dependant upon how you're learning. That suggests we don't just record classroom lessons and put them in our Self-Paced prep—we develop lessons FOR Self-Paced.
Engaging Teachers
We love our teachers, and so will you. We appear for proven expertise as well as a perception of humor, and that's BEFORE we put them through 40 hours of training!
More beneficial Scores
We guarantee you’ll get higher scores and have an exceptional take a look at prep have. If you happen to really do not, we’ll refund your tuition or let you prep again for complimentary.
No much more "dog ate my homework" excuses. <a href=http://www.frankiescottusa.com/uncategorised/what-makes-a-good-college-essay-2/>http://www.frankiescottusa.com/uncategorised/what-makes-a-good-college-essay-2/</a>

936 orbwf orbwf | E-mail | Web | 30. září 2017 v 11:55 | Reagovat

Desiporn Tube. <a href="http://xnxxx.pro/">http://xnxxx.pro/</a>

937 cialis cialis | E-mail | Web | 30. září 2017 v 21:09 | Reagovat

I just like the helpful info you supply on your articles. I will bookmark your blog and take a look at once more here regularly. I'm somewhat sure Ill learn a lot of new stuff right right here! Best of luck for the following!

938 viyvo viyvo | E-mail | Web | 30. září 2017 v 21:37 | Reagovat

Teen Sex Fuk. <a href="http://xnxxx.pro/">xnxxx.pro</a>

939 cialis cialis | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:29 | Reagovat

Can you add a Blackberry template? This web page is tricky to read otherwise for those of us browsing with cell phones. Otherwise, in the event you can place a RSS link up, that would be good also.

940 Banozunfaiz Banozunfaiz | E-mail | Web | 1. října 2017 v 20:48 | Reagovat

cheap viagra for sale - http://viagraocns.com/
cheap viagra professional <a href=http://viagraocns.com/>generic viagra</a> ’

941 LvvodImmina LvvodImmina | E-mail | Web | 2. října 2017 v 1:18 | Reagovat

buy cheap viagra online - http://viagrapfhze.com/
viagra use <a href=http://viagrapfhze.com/>buy viagra</a> ’

942 Eileenpag Eileenpag | E-mail | Web | 2. října 2017 v 16:35 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://essay-writing.work

943 beatricewy18 beatricewy18 | E-mail | Web | 3. října 2017 v 1:13 | Reagovat

My contemporary folio
http://assjob.tobuy.in/?mail.tristan
erotic halloween most erotic movie erotic traveler harry potter erotic erotic thrillers

944 MuntrPunse MuntrPunse | E-mail | Web | 3. října 2017 v 18:48 | Reagovat

viagra without prescription
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a>
viagra online canadian pharmacy
<a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a> ’

945 Fwjjgretly Fwjjgretly | E-mail | Web | 3. října 2017 v 22:09 | Reagovat

loan calculators
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans online</a>
payday loans online
<a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

946 JtnbPhanny JtnbPhanny | E-mail | Web | 4. října 2017 v 2:52 | Reagovat

small payday loans
<a href="https://paydayloamec.com/">best payday loans</a>
payday loans
<a href=https://paydayloamec.com/>pay day loans</a> ’

947 Debxemaide Debxemaide | E-mail | Web | 4. října 2017 v 23:19 | Reagovat

viagra buy on line - http://sexviagen.com/
buy viagra online at <a href="http://sexviagen.com/">online viagra</a> ’

948 VbwgxChemok VbwgxChemok | E-mail | Web | 4. října 2017 v 23:19 | Reagovat

1 hour payday loans - https://paydayllae.com/
auto payday loans <a href=https://paydayllae.com/>payday loans online</a> ’

949 DavidCoick DavidCoick | E-mail | Web | 5. října 2017 v 0:41 | Reagovat

Модные женские советы здесь <a href=http://malipuz.ru/>malipuz.ru</a>

950 VbwgxChemok VbwgxChemok | E-mail | Web | 5. října 2017 v 2:37 | Reagovat

payday loan direct lender - https://paydayllae.com/
online payday loans direct lenders <a href=https://paydayllae.com/>payday loans</a> ’

951 Debxemaide Debxemaide | E-mail | Web | 5. října 2017 v 5:56 | Reagovat

viagra pill splitter - http://sexviagen.com/
viagra cheapest price <a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a> ’

952 ilaxm18 ilaxm18 | E-mail | Web | 6. října 2017 v 16:21 | Reagovat

Raunchy ladyboys  
http://asianshemales.replyme.pw/?post.tatum
  shemail sex move s hemale sex sex video shemal shemails sex videos transsexual

953 Robertpal Robertpal | E-mail | Web | 10. října 2017 v 20:15 | Reagovat

Все о моде, красоте и здоровье читайте на сайте <a href=http://dettka.com>dettka.com</a>

954 AqrhdJaindy AqrhdJaindy | E-mail | Web | 11. října 2017 v 4:47 | Reagovat

cialis prescriptions - http://genericcialis-viaed.com/
cialis low cost <a href=http://genericcialis-viaed.com/>cialis pills</a> ’

955 Tomasnon Tomasnon | E-mail | Web | 11. října 2017 v 17:29 | Reagovat

<a href=https://www.youtube.com/watch?v=KD0-USTaCks>40 тыс руб с плюсом на игровом автомате Book Of Ra в онлайн казино Вулкан</a>

956 VbholBobby VbholBobby | E-mail | Web | 12. října 2017 v 3:10 | Reagovat

lowest price cialis
<a href="http://genericcialis-viaed.com/">cialis canada</a>
cialis tablets side effects
<a href=http://genericcialis-viaed.com/>generic cialis</a> ’

957 viagra viagra | E-mail | Web | 12. října 2017 v 20:59 | Reagovat

Farmville farms even include free gift that is especially designed for the neighbors on their farm visit.

958 MichaelFip MichaelFip | E-mail | Web | Pátek v 21:28 | Reagovat

Самые лучшие рецепты здесь <a href=http://cakeblog.su/>cakeblog.su</a>

959 cialis_price cialis_price | E-mail | Web | Sobota v 10:47 | Reagovat

You must indulge in a contest for among the greatest blogs over the internet. Ill suggest this web website!

960 janegd11 janegd11 | E-mail | Web | Úterý v 13:52 | Reagovat

My gay pics  
http://yaoi.erolove.in/?page_sammy
  gay kisses richard simmons gay australia gay gay 90s free gay chat room

961 SecvvwheeMe SecvvwheeMe | E-mail | Web | Úterý v 16:36 | Reagovat

canadian payday loan association - https://loansczne.com/
auto payday loans <a href=https://loansczne.com/>same day payday loans</a> ’

962 Kmrcnprifs Kmrcnprifs | E-mail | Web | Včera v 0:51 | Reagovat

instant personal loans - https://paydaycnrs.net/
lead loans <a href=https://paydaycnrs.net/>payday loans</a> ’

963 Jamessorma Jamessorma | E-mail | Web | Včera v 17:58 | Reagovat

Все о монтаже, строительстве, а также ремонте читайте на сайте <a href=http://beton-cement-ru.ru>beton-cement-ru.ru</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.