Čím zahnat nudu aneb tipy seriály a filmy

11. srpna 2010 v 15:01 | Lirael |  ) Regál plný filmů (
Do tohohle článku se určitě nevměstnalo všechno, určitě jsem tím ztratila spoustu času, ale určitě toho nelituju!
A teď pádím, protože jsem si dala uzávěrku třetí hodinou a Kobrou 11 (snad 15:05) a stihla jsem to jen o fous.
Mimochodem ten článek je vážně dlouhej a narvanej trailery, ukázkami a mými řečmi, takže dovnitř jen na vlastní nebezpečí.
AKTUALIZACE: Jak jsem spěchala, ani jsem si to po sobě nepřečetla a změny v článku budou oranžové.

oOo

SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY

Na seriály vřele doporučuju stránky sidereel.com pro ang. znění (po vyhledání seriálu a epizody, co chcete, si vyberte odkazy na MEGAVIDEO - je to spolehlivě nezavirované (mně se nikdy nic nestalo) a spolehlivé. Limit naráz je 72 minut a jakože za 54 můžete koukat znovu na 72, jenže jim to často blbne - čekáte kratší dobu - a jsou i triky, kterými se to dá obejít. Kdyžtak se zeptejte v komentářích, jestli by to někoho zajímalo podrobněji, i když neznám všechny triky.) a iserialy.sk pro dabing.
oOo

Glee

to "L", které ukazují je v USA nadávka "looser" 
Popis imdb.com: Učitel španělštiny na střední škole se stává sbormistrem školního Glee clubu (Glee = neskrývané veselí; v USA se tak říká školním sborům, které u zpívání tancují a dávají důraz i na choreografii) s nadějí, že mu navrátí někdější slávu.
Proč se koukat na Glee: Někteří lidé označují Glee za seriálový High School Musical. Podobu těch dvou nebudu zapírat. V Glee se taky zpívá, je to střední škola a obsazení je líbivé. Ok, ale to je všechno. Protože seriál dějové linie může natahovat daleko víc a taky proto, že Glee je svým způsobem daleko otevřenější. Není to jenom o usměvavých spolužácích, kteří po sobě nejistě pokukují. Tady se něco i děje! A vážně mě to baví. A je výjimkou, když se mi nelíbí písnička v některém z dílů - v každém jsou minimálně dvě, teď postupně spíš víc.
První série má 22 skvělých dílů, druhá bude odvysílaná bohužel až v roce 2011. Seriál byl nominován na spousty cen, 3 si odnesl z nedávných Teen Choice Awards a je nominován hned na 19 Emmy. A od září se budou vysílat díly Glee na Prima Cool. Není to cool? (Byl uveřejněn i seznam dabérů, ale většinu jmen sama neznám, takže jsem zatím jen zvědavá, ne naštvaná. )
A konečně videa...
První písnička z prvního dílu sériálu, kde poprvé Glee zní jako Glee. Don't Stop Believin'. Jo a spousty písniček poslouchám pořád dokola, protože se mi nejednou líbí víc Glee verze, než originál. Objevily se písničky i od Lady Gaga, Madonny a dalších. Spousta hvězd vyloženě žádá o camea a například Paul McCartney poslal režisérovi vlastní písničky na kazetě, kdyby je chtěli použít. Chystá se Britney epizoda a další... Miluju tenhle seriál.
Písnička Like a Virgin z novější epizody - bohužel taky (to i to první...) zrcadlově otočené video
A potom jsem sem chtěla dát ještě jednu písničku, ale prostě nikde nešla najít. Takže tudy se dostanete na iserialy.sk a tam je video a ve 24:13 začíná úsek s písničkou. Vážně moc dobrá část. A pak úplně geniální je to od 40:20. Vážně. Kdo máte čas, mrkněte se. (Zcela subjektivní názor, mám Glee moc ráda.)
Vřele doporučuju: http://edna.cz/glee/
oOo

10 Things I Hate About You

A ano, námět je převzaný ze stejnojmenného filmu, kde hrál můj oblíbený Heath Ledger. Dokonce tátu holek hraje ten samý herec... Mimochodem Ethan Peck, který hraje Patricka Veronu, jako dříve Heath, Heathovi nesahá ani po kotníky. A není to jen tím, že Heath byl génius a přesně můj typ.
Co říká imdb.com: Kat a Bianca Stratfordovy mohou být sestry, ale všechno srovnávání končí právě tam. Kat je přímočará, nezávislá feministka. Bianca je společensky zaměřená dívka, které nechce nic víc než popularitu, i když to znamená plnit vrtochy lidí jako Chastity Church. Série následuje Stratfordovy sestry během jejich úspěchů a neúspěchů na střední, vycházení s přehnaně ochranářským otcem a hledání lásky. V Biančině případě jde o jejího kamaráda Camerona, který je do ní zamilovaný, zatímco Kat se ocitá v zajímavém vztahu se školním záporákem Patrickem Veronou.
Proč se koukat právě na tenhle seriál:Mě ten seriál baví i proto, že mám moc ráda původní film a jsem zvědavá, kam dotáhnou příběh tady. Vážně je to jenom na motivy původního filmu, protože Joey je tady úplně jiná postava a Patrick taky. Aspoň se to nesnaží vyloženě napodobit. Když jsem o seriálu slyšela poprvé, tak jsem si říkala, že je to určitě sprostá prodloužená kopie. Kopie dost jo, ale předělaná... Já jsem hlavně zvědavá. (
První série měla 20 dílů a druhá pro úspěšnost a odstoupení Ethana Pecka nebude. Mně všechny díly přišly zajímavé, nebyla ztráta času na to koukat, protože mě to bavilo, ale chápu i to, proč druhá série nebude.
Trailer... Musím říct, že film je jednoduše lepší, ale i seriál stál za pozornost.
oOo

The Vampire Diaries

Seriál podle knih, které nemusím nikomu představovat jako horkou novinku. Sama mám díky *Dragonfly rozečtený první díl a musím říct, že mi dělá radost znát další fakta, když se koukám na některá videa ze samotného seriálu, když tohle teď píšu (a hledám videa). Vždycky mi dělá radost když znám předlohu. I když tentokrát jen matně.
Ze začátku mě seriál upřímně moc nechytl, ale u sledování 22. epizody první série (poslední odvysílané) mi všechny vnitřnosti skandovaly "Damon! Damon! Damon!" A nešlo to zastavit a nejde. A když se mrknete na seriál samy (pokud už jste mu nepropadly), pochopíte. Damon je dokonalý bad boy! (Jasně, že některý díly mě tak moc nebraly, ale finální dojem je, jaký je.)
Nejde o seriál, kde byste se celou dobu něčemu smáli. Ačkoli samozřejmě je sem tam něco vtipného, vážně to není komedie.
A video...
oOo

Smallville

Mám ráda Supermana, mám ráda i Spidermana, když už jsem u toho, ale Smallville mám vážně MOC ráda. Už ani nevim, co mě na tom baví nejvíc, ale každou novou epizodu hltám. Navíc ji dávali poslední sérii vždycky v noci z pátka na sobotu a já tak měla svoje sobotní snídaně s Clarkiem! (Seriály - nové díly - se nevysílají přes léto ani v USA a pak je ještě přestávka prosinec-únor, bylo to tak i u Glee, 10 Things, i u Smallville.)
Sérií už je devět, bude desátá a ta má být poslední. A musím říct, že mám nejradši prvních pár sérií a tu devátou, protože prostředek je chvílemi zdlouhavý... Lana je s Clarkem, Lana je s Lexem, Lana asi umřela, ejhle Lana je živá. Navíc má seriál svoje znaky, postavy se chovají při rozhovorech určitým způsobem (choreografie stylu - velký monolog, postava se otočí k té druhé zády a hledí do dáli), a pak se vždycky někdo dozví Clarkovo tajemství a na konci epizody ztratí paměť. Ale je to sranda i tak! Znám Smallville už roky, dala jsem si pauzu (minulých pár let) a letos jsem to dohnala. To byl jeden moc moc šílenej víkend s dvěma zmeškanými sériemi. A 24. září bude další díl! (Jooo, mám místo mozku piliny.)
A navíc je Tom Welling hezkej. Hlavně v prvních sériích, ale i teď není k zahození. Sám i režíruje a několik dílů Smallville už má na kontě i z této pozice.
A úvodní znělka první série...
A celá píseň Save Me od Remy Zero se spousty záběrů ze seriálu, které zasvětí i neznabohy. A mně se ta písnička navíc líbí. Dodám, že zelená barvička je ve Smallville snad vždy Kryptonit, který Clarkieho oslabuje a postupně může i zabít. Jinak kvůli němu vzniká mnoho zvláštních schopností u nesčetných lidí a LuthorCorp s nimi experimentuje, což obojí dost zaměstnává dějové linie seriálu. Zelená je fuj, to si během Smallville musíte pamatovat.
Skvělý web o seriálu: http://www.smallville-cz.com/cz/homepage.htm
oOo

FRIENDS / Přátelé

Miluju Přátele. Už dobrých 7 let jsem na nich závislá a zvedám si jimi náladu. Navíc jsem si k osmnáctinám udělala radost kompletní kolekcí a řeknu vám, že je úžasné moct si pustit jakýkoli díl, který mě zrovna napadne.
Kdo nezná Přátele, naprosto si ničí život! Ale vážně. Moct se na to dívat, zasmát se, uvolnit se, nemyslet na kraviny, co člověka zrovna štvou... Protože to ten seriál umí.
Vážně. Vážně. Kdo nezná, okamžitě se musí na nějaký díl podívat, kdo zná se preventivně podívá na tři, protože už teď mu chybí a vůbec: měla jsem psát o Přátelích až nakonec, protože teď se budu chtít jít dívat!
Pár scén... (Na Youtube jsou tisíce videí, vybrala jsem jen malinkou ukázku)
Mimochodem jsem fixovaná na Chandlera, ačkoli je zbožňuju všechny, on je moje jednička.
oOo

FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY

Těch je moc, hrozně moc. Tak vezmu jenom některé, na které nedám dopustit, nebo jsem je nedávno viděla. A stručně, ve tři začíná Kobra 11.
oOo

Walt Disney

Ok, naprosté klasiky, ze kterých jsem toho moc neznala, a tak jsem to za poslední asi půl rok pečlivě dohnala!
Oblíbenci: Mulan, Kráska a Zvíře, Malá mořská víla, Pocahontas a Hercules. I Popelka a Lví Král a Lví Král II.
Stejně jsem se dívala snad na všechny. Mimochodem - anglické verze vážně naprosto stojí za to chvilkové tápání po slovíčkách - za A to není tak těžká slovní zásoba, za B písničky v anglině jsou hezčí a za C nepodceňovat se a koukat!
Video z Mulan...
A mimochodem po zadání snad kteréhokoli animáku od Disneyho plus "part 1" většinou najdete celý film a nemusíte se bát virů. I když já jdu raději na filmy jinak, tohle je taky možnost.
oOo

She's The Man / Super náhradník

Miluju tenhle film. Je to vtipný, romantický, má to skvělý obsazení a nemáte šanci se nudit. Navíc, věděly jste, že je to na motivy Shakespearovy hry Večer Tříkrálový? Já si ji přečetla a následně viděla na Shakespearovských slavnostech jen díky tomuhle filmu.
Absolutně na něj nedám dopustit.
oOo

10 Things I Hate About You

Heath Ledger. Romantika. Komedie. Skvělý soundtrack. HEATH LEDGER!!!!
Mimochodem na motivy Shakespearovy hry Taming of the Shrew (znící podobně jako 10 Things I Hate About You, což byl záměr režiséra) neboli Zkrocení zlé ženy. Chci si to přečíst, zatím jsem to nikde nesehnala.
A trailer... Mimochodem v traileru předabovali heinous BITCH na heinous witch. Vtipný. Dost možná toho předabovali víc, ale tohle mě vyloženě zarazilo. Znám to holt nazpaměť.
oOo

Miss Congeniality / Slečna Drsňák

Miluju tenhle film, nikdy ho nemám dost a nechápu lidi, co nemají stejný názor. Mimochodem Chandler ho se mnou sdílí.
oOo

Casanova

Heath Ledger. Benátky. Senzační scénář. Romantika i komedie. HEATH LEDGER!!!
oOo

Letters to Juliet

Film, který je právě v kině, odehrává se částečně ve Veroně, zmiňuje Romea a Julii (ne jednou), v hlavní roli s Amandou Seyfried. A je úžasnej! Pořád si říkám, že jsem moc ráda, že jsem to viděla, i když to mělo slabší chvilky.
Třeba mi připadalo, že hlavní postava není dostatečně uvedená, člověk nechápe všechny její motivace a cíle. Ne, že vůbec. Ale trochu by to chtělo došťouchnout. Navíc jsem nesnášela toho snoubence a chvílemi mi připadalo, že Sophie (Mamma Mia! Sophie a tady taky) je s tím jeho chováním v pohodě, což mě dost zaráželo. Film je fajn, určitě stojí za to ho vidět, ale úplně genialitu bych mu nepřisuzovala. Moc se mi líbila dynamika vztahu Sophie a Charlieho. Moc pěkný konec filmu (ROMEO A JULIE narážky).
oOo

Wild Child

Zábavný film a bavil mě i na druhý pokus. Včera.
Je to krásně natočený, postavy nejsou nepropracovaný a odehrává se to na soukromé dívčí škole v Anglii. A mají skvělé hlášky. What is this? Hogwarts?
oOo

Leap Year / Přestupný rok

Film, na který jsem se těšila, který mě neskutečně nadchl, a který snad někdy teď vychází na DVD. Geniální scénář, nádherné scenérie. A vůbec: kdo neviděl, povinně vidět musí. Domácí úkol. Jde o tradici, že na přestupný rok může 29. února dívka v Irsku požádat muže o ruku. A jedna Američanka se rozhodne, že tam zajede za svým přítelem (on je tam pracovně) a vysloví se, jen se to trochu zamotá. A že moc dobře zamotá.
A trailer mluví za vše. Skvělý film, vážně. Dlouho jsem se takhle filmem nenadchla.
oOo

The Proposal

Sandra Bullock je na komedie geniální herečka a tohle je vážně skvělá ukázka. Myslím, že trailer říká vše potřebné, ale zdaleka nepobaví tolik jako celý film. Vážně. Vřele doporučuju.
oOo

A další aneb už vážně nestíhám

Parent Trap / Past na rodiče (dvojčata dávající dohromady rodiče, Lindsay Lohan)
Ever After / Věčný Příběh (krásná verze Popelky, Drew Barrymore)
Cheaper by the Dozen / Dvanáct do tuctu (skvělá komedie, 12 dětí, Steve Martin)
13 going on 30 / Přes noc třicítkou (romantika, komedie, úžasný film)
Get Smart / Dostaňte Agenta Smarta
Phantom of the Opera / Fantom Opery
Stardust / Hvězdný prach
Končim, měla bych ještě hooodně co říct, ale snad někdy jindy. A co vy a filmy? Souhlasíte se mnou ve výčtu aspoň někdo? Jo a vynechala jsem další oblíbence jako Harryho Pottera, Pána Prstenů, Piráty z Karibiku, Stmívání a Shreka, které, doufám, znáte všichni.
 


Komentáře

Zobrazit vše (1042)
Zobrazit starší komentáře

1001 purchase_cialis purchase_cialis | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 1:06 | Reagovat

I have observed that in the world these days, video games include the latest popularity with kids of all ages. Periodically it may be extremely hard to drag the kids away from the games. If you want the best of both worlds, there are plenty of educational games for kids. Great post.

1002 johnniejn4 johnniejn4 | E-mail | Web | 3. prosince 2017 v 12:22 | Reagovat

Fresh gay images  
http://yaoi.erolove.in/?info-bradley
  rich gay men you tube gay gay wedding ideas gay tv shows jared leto gay

1003 fast fast | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 22:06 | Reagovat

I loved your post.Much thanks again.

1004 Mbjmkemaide Mbjmkemaide | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 0:45 | Reagovat

viagra suppliers
http://vipnowed7.com/
buy real viagra
<a href="http://vipnowed7.com/sildenafil-100mg/">viagra online</a>
cheap brand pfizer viagra

1005 LssnbdcThedia LssnbdcThedia | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 3:23 | Reagovat

brand viagra buy
http://canadiannowv.com/
viagra facts
<a href=http://canadiannowv.com/>generic viagra</a>

1006 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 6:59 | Reagovat

I went over this site and I conceive you have a lot of wonderful information, bookmarked .

1007 viagra viagra | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 3:01 | Reagovat

Valuable information. Lucky me I found your site by accident, and I am shocked why this accident did not happened earlier! I bookmarked it.

1008 LavaOnAcews LavaOnAcews | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 22:40 | Reagovat

I want to introduce to you the best post apocaliptic online game!
<a href=http://lava-online.ru/>Онлайн игра</a>
<a href=http://lava-online.ru/>Lava-Online</a>

1009 Kdbccfprifs Kdbccfprifs | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 15:09 | Reagovat

$500 payday loan http://paydayloansonlinenow.us.com/
payday loans <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>pay day loans</a>

1010 unimoda1513122459 unimoda1513122459 | E-mail | Web | 13. prosince 2017 v 0:47 | Reagovat

Unimoda je super obchod se second-hand oblečením, ale máme také boty, kabelky nebo doplňky. Funguje u nás také obrácená aukce, a to v kategorii “Mega Aukce” což vám umožní nakoupit za doopravdy směšné ceny. Hned po vložení předmětu do kategorie Mega Aukce začne blesková destrukce jeho ceny, která se může vyšplhat až na 90% slevu! Můžete kdykoliv přihodit, kolik jste ochotni zaplatit nebo můžete koupit věc hned, za stávající cenu. Můžete si ji také dát na seznam přání a dostávat pravidelná e-mailová upozornění! Nakupovat u nás se vyplatí, máme v nabídce senzační kousky!
https://unimoda.cz

1011 taniavr60 taniavr60 | E-mail | Web | 13. prosince 2017 v 1:45 | Reagovat

Late-model project
http://dating.club.adultnet.in/?post.juliet
  india dating chat gay dating sites for teens japan online dating seniors only dating completely free mobile dating

1012 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 13. prosince 2017 v 7:34 | Reagovat

It'll also save a lot of cash and time for those on

1013 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 14. prosince 2017 v 16:55 | Reagovat

I'm really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, its rare to see a great blog like this one these days..

1014 payday_loans payday_loans | E-mail | Web | 16. prosince 2017 v 20:22 | Reagovat

Your goal is to breed all the different dragons

1015 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 19. prosince 2017 v 10:06 | Reagovat

Once I initially commented I clicked the Notify me when new feedback are added checkbox and now each time a remark is added I get four emails with the same comment. Is there any way you possibly can remove me from that service? Thanks!

1016 Adrian12342 Adrian12342 | E-mail | Web | 19. prosince 2017 v 17:25 | Reagovat

Здравствуйте,форумчане!

Добро пожаловать на официальный сайт читов

<a href=https://official-site-cheats.ru/chit-na-payday-2/>скачать чит на payday 2 скрипт</a>

1017 alkogolrussia alkogolrussia | E-mail | 21. prosince 2017 v 5:12 | Reagovat

Предлагаю вашему вниманию качественный алкоголь по демократичным ценам.
Доставка по всей России от 1 коробки (3 канистры по 5л)

В наличии:
Водка (Де люкс) 600руб\5л
Водка со вкусами (Виноград, вишня, грейпфрут, дыня, клюква, лимон, мята, черная смородина) 600руб\5л
Коньяк (обычный 5 звезд, шоколадный, вишневый, миндальный, карамельный, барбарис, мускат, абрикос) 600 руб\5л
Ром Баккарди (белый, черный) 650руб\5л
Текила Olmeca (золотая, серебряная) 650руб\5л
Виски Grants 650руб\5л
Наливка спотыкач (вишня с черносливом, 60% сахара) 650руб\5л
Амаретто (миндаль, вишня) 600руб\5л
Джин "Бифитер" 900 руб\5л
Абсент "Ксента" 900руб\5л
Самбука "Молинари" 900руб\5л
Ментоловая водка "Минта" Финская водка 900руб\5л
"Куантро" апельсиновый ликер 900 руб\5л
Мартини (вермут) 900руб\5л
Вино крепленое 18% (Малиновое, изабелла, вишневое) 600 руб\5л
Спирт "Люкс" 96 градусов 850руб\5л

Весь алкоголь отличного качества и постоянно проходит контроль качества.
Доставка по территории России транспортными компаниями занимает от 2ух до 15 дней.
Контакты для связи:
+7 918 4880243 Алексей (Телефон, viber, whatsapp, skype)

1018 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 3:54 | Reagovat

Helpful info. Fortunate me I found your website by chance, and I'm shocked why this twist of fate did not took place earlier! I bookmarked it.

1019 corinenx11 corinenx11 | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 8:39 | Reagovat

Daily updated sissy blog
   tienda erotica ladies jeans south africa black men having sex with white owmmen  
http://sissytales.porndairy.in/?page.ashlyn
  porn tube movie sex best sexy toys women fashion online store ball dresses 2014 development of essay article on transgender hypnosis downloads free mp3 sansha ballet shoes

1020 Mlokmveiche Mlokmveiche | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 10:22 | Reagovat

no credit check online payday loans https://1paydayloansonline.com/
usa payday advance <a href="https://1paydayloansonline.com/">loans no credit check</a>

1021 generic generic | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 7:04 | Reagovat

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how could we communicate?

1022 cialis cialis | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 5:04 | Reagovat

Very good blog post.Really thank you! Fantastic.

1023 ednajo3 ednajo3 | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 16:28 | Reagovat

Started unusual snare throw
http://cars.feed.yopoint.in/?post-kayla
gigantic breast porn galleries real exgirlfirend porn free ameture porn baby sitters help me find this porn full porn videoes

1024 viagra_online viagra_online | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 13:26 | Reagovat

Howdy! This article could not be written any better! Looking at this post reminds me of my previous roommate! He constantly kept preaching about this. I'll send this information to him. Fairly certain he's going to have a good read. Thanks for sharing!

1025 JmfvPhanny JmfvPhanny | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 18:51 | Reagovat

cash now
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loans online direct lenders only</a>
low interest loan
<a href=https://paydayaazt.org/>online payday loans no credit check</a>

1026 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 7:37 | Reagovat

Neat blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks would really make my blog jump out. Please let me know where you got your design. Thanks

1027 DcxWheeft DcxWheeft | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 22:57 | Reagovat

debt consolidation companies
<a href="https://loansbadzwe.org/">payday loans no credit check</a>
cheap personal loans
<a href="https://loansbadzwe.org/">online payday loans direct lenders</a>

1028 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 3:55 | Reagovat

It's perfect time to make some plans for the long run and it is time to be happy. I have learn this publish and if I may I want to suggest you few attentiongrabbing things or advice. Maybe you could write next articles regarding this article. I desire to read even more things about it!

1029 viagra_professional viagra_professional | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 8:06 | Reagovat

Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the message home a little bit, but other than that, this is great blog. An excellent read. I will certainly be back.

1030 clintonrf11 clintonrf11 | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 19:44 | Reagovat

Perfectly started new occupation:
http://wilda.web.telrock.net

1031 deidrepb16 deidrepb16 | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 1:27 | Reagovat

Started new spider's web predict
http://oralfixation.purplesphere.in/?profile.nyah
erotic confession erotic audio books erotic photgraphy bondage lit erot

1032 julienz60 julienz60 | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 5:23 | Reagovat

My unheard of trap scheme:
http://johnny.web1.telrock.net

1033 sondrakp16 sondrakp16 | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 6:54 | Reagovat

Study my altered engagement
http://erodate.erolove.top/?leaf.karen
  sikh dating site save the date magnets wtih pictures male looking for sugar mama mobile apps site date online australia

1034 MichaelGailt MichaelGailt | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 18:01 | Reagovat

Хочу сообщить форумчанам о том что к нам в Люберцы переехал магазин автозапчастей, в котором цены намного ниже, чем в том же Гранде или Стране запчастей.
магазин находится около жд станции Люберцы, заказать запчасти для своего автомобиля вы можете на сайте   http://buy-detali.ru/
Сам покупал там запчасти для мерседес спринтер и сэкономил около 30% по моим подсчётам, не в целях рекламы, а в целях помощи автовладельцас сыкономить свои средства в кризис, ну и персонал магазина будет рад новым клиентам.

1035 priscillaqt1 priscillaqt1 | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 20:58 | Reagovat

Free pictures  
http://femdom.adultnet.in/?belen
  free pornography site best erotic thriller new erotic erotic asphyxiation erotic news

1036 Enmueterry Enmueterry | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 17:41 | Reagovat

generic viagra reviews
<a href=http://fviagrajjj.com/>generic viagra reviews</a>
canadian pharmacy viagra
<a href="http://fviagrajjj.com/">generic viagra reviews</a>

1037 katherinexa3 katherinexa3 | E-mail | Web | Úterý v 6:47 | Reagovat

Late-model programme
http://tits.xl.pornpost.in/?entry-kassandra
free madthums mobile porn porn girlfriends everything but the face lil porn tube free online porn movies tube 8 pikachu porn 2007 jelsoft enterprises ltd

1038 FndItemia FndItemia | E-mail | Web | Úterý v 10:08 | Reagovat

cheap liquid cialis
<a href="http://cialpharmedi.com/"></a>
cialis vs over the counter
<a href="http://cialpharmedi.com/">cialis online pharmacy</a> ’

1039 cialis cialis | E-mail | Web | Úterý v 12:25 | Reagovat

Happy to become one of several customer for this wonder inspiring site  D.

1040 FndOrgast FndOrgast | E-mail | Web | Úterý v 16:09 | Reagovat

cialis daily price
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis tadalafil</a>
cheap cialis no prescription
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cheap cialis</a> ’

1041 GevOrgast GevOrgast | E-mail | Web | Středa v 16:50 | Reagovat

cialis professional vs regular
<a href="http://jrucialis.com/">generic cialis online</a>
cialis tadalafil tablets
<a href=http://jrucialis.com/>discount cialis</a> ’

1042 carolineaf1 carolineaf1 | E-mail | Web | Pátek v 21:14 | Reagovat

My new photo blog
http://asslick.photo.erolove.in/?entry-madison
bengali porno sex whats the name of guy in hypnodoc.net pictures of large vulvas amateur porn free movies torrent lesbian vampire killers

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.