Čím zahnat nudu aneb tipy seriály a filmy

11. srpna 2010 v 15:01 | Lirael |  ) Regál plný filmů (
Do tohohle článku se určitě nevměstnalo všechno, určitě jsem tím ztratila spoustu času, ale určitě toho nelituju!
A teď pádím, protože jsem si dala uzávěrku třetí hodinou a Kobrou 11 (snad 15:05) a stihla jsem to jen o fous.
Mimochodem ten článek je vážně dlouhej a narvanej trailery, ukázkami a mými řečmi, takže dovnitř jen na vlastní nebezpečí.
AKTUALIZACE: Jak jsem spěchala, ani jsem si to po sobě nepřečetla a změny v článku budou oranžové.

oOo

SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY SERIÁLY

Na seriály vřele doporučuju stránky sidereel.com pro ang. znění (po vyhledání seriálu a epizody, co chcete, si vyberte odkazy na MEGAVIDEO - je to spolehlivě nezavirované (mně se nikdy nic nestalo) a spolehlivé. Limit naráz je 72 minut a jakože za 54 můžete koukat znovu na 72, jenže jim to často blbne - čekáte kratší dobu - a jsou i triky, kterými se to dá obejít. Kdyžtak se zeptejte v komentářích, jestli by to někoho zajímalo podrobněji, i když neznám všechny triky.) a iserialy.sk pro dabing.
oOo

Glee

to "L", které ukazují je v USA nadávka "looser" 
Popis imdb.com: Učitel španělštiny na střední škole se stává sbormistrem školního Glee clubu (Glee = neskrývané veselí; v USA se tak říká školním sborům, které u zpívání tancují a dávají důraz i na choreografii) s nadějí, že mu navrátí někdější slávu.
Proč se koukat na Glee: Někteří lidé označují Glee za seriálový High School Musical. Podobu těch dvou nebudu zapírat. V Glee se taky zpívá, je to střední škola a obsazení je líbivé. Ok, ale to je všechno. Protože seriál dějové linie může natahovat daleko víc a taky proto, že Glee je svým způsobem daleko otevřenější. Není to jenom o usměvavých spolužácích, kteří po sobě nejistě pokukují. Tady se něco i děje! A vážně mě to baví. A je výjimkou, když se mi nelíbí písnička v některém z dílů - v každém jsou minimálně dvě, teď postupně spíš víc.
První série má 22 skvělých dílů, druhá bude odvysílaná bohužel až v roce 2011. Seriál byl nominován na spousty cen, 3 si odnesl z nedávných Teen Choice Awards a je nominován hned na 19 Emmy. A od září se budou vysílat díly Glee na Prima Cool. Není to cool? (Byl uveřejněn i seznam dabérů, ale většinu jmen sama neznám, takže jsem zatím jen zvědavá, ne naštvaná. )
A konečně videa...
První písnička z prvního dílu sériálu, kde poprvé Glee zní jako Glee. Don't Stop Believin'. Jo a spousty písniček poslouchám pořád dokola, protože se mi nejednou líbí víc Glee verze, než originál. Objevily se písničky i od Lady Gaga, Madonny a dalších. Spousta hvězd vyloženě žádá o camea a například Paul McCartney poslal režisérovi vlastní písničky na kazetě, kdyby je chtěli použít. Chystá se Britney epizoda a další... Miluju tenhle seriál.
Písnička Like a Virgin z novější epizody - bohužel taky (to i to první...) zrcadlově otočené video
A potom jsem sem chtěla dát ještě jednu písničku, ale prostě nikde nešla najít. Takže tudy se dostanete na iserialy.sk a tam je video a ve 24:13 začíná úsek s písničkou. Vážně moc dobrá část. A pak úplně geniální je to od 40:20. Vážně. Kdo máte čas, mrkněte se. (Zcela subjektivní názor, mám Glee moc ráda.)
Vřele doporučuju: http://edna.cz/glee/
oOo

10 Things I Hate About You

A ano, námět je převzaný ze stejnojmenného filmu, kde hrál můj oblíbený Heath Ledger. Dokonce tátu holek hraje ten samý herec... Mimochodem Ethan Peck, který hraje Patricka Veronu, jako dříve Heath, Heathovi nesahá ani po kotníky. A není to jen tím, že Heath byl génius a přesně můj typ.
Co říká imdb.com: Kat a Bianca Stratfordovy mohou být sestry, ale všechno srovnávání končí právě tam. Kat je přímočará, nezávislá feministka. Bianca je společensky zaměřená dívka, které nechce nic víc než popularitu, i když to znamená plnit vrtochy lidí jako Chastity Church. Série následuje Stratfordovy sestry během jejich úspěchů a neúspěchů na střední, vycházení s přehnaně ochranářským otcem a hledání lásky. V Biančině případě jde o jejího kamaráda Camerona, který je do ní zamilovaný, zatímco Kat se ocitá v zajímavém vztahu se školním záporákem Patrickem Veronou.
Proč se koukat právě na tenhle seriál:Mě ten seriál baví i proto, že mám moc ráda původní film a jsem zvědavá, kam dotáhnou příběh tady. Vážně je to jenom na motivy původního filmu, protože Joey je tady úplně jiná postava a Patrick taky. Aspoň se to nesnaží vyloženě napodobit. Když jsem o seriálu slyšela poprvé, tak jsem si říkala, že je to určitě sprostá prodloužená kopie. Kopie dost jo, ale předělaná... Já jsem hlavně zvědavá. (
První série měla 20 dílů a druhá pro úspěšnost a odstoupení Ethana Pecka nebude. Mně všechny díly přišly zajímavé, nebyla ztráta času na to koukat, protože mě to bavilo, ale chápu i to, proč druhá série nebude.
Trailer... Musím říct, že film je jednoduše lepší, ale i seriál stál za pozornost.
oOo

The Vampire Diaries

Seriál podle knih, které nemusím nikomu představovat jako horkou novinku. Sama mám díky *Dragonfly rozečtený první díl a musím říct, že mi dělá radost znát další fakta, když se koukám na některá videa ze samotného seriálu, když tohle teď píšu (a hledám videa). Vždycky mi dělá radost když znám předlohu. I když tentokrát jen matně.
Ze začátku mě seriál upřímně moc nechytl, ale u sledování 22. epizody první série (poslední odvysílané) mi všechny vnitřnosti skandovaly "Damon! Damon! Damon!" A nešlo to zastavit a nejde. A když se mrknete na seriál samy (pokud už jste mu nepropadly), pochopíte. Damon je dokonalý bad boy! (Jasně, že některý díly mě tak moc nebraly, ale finální dojem je, jaký je.)
Nejde o seriál, kde byste se celou dobu něčemu smáli. Ačkoli samozřejmě je sem tam něco vtipného, vážně to není komedie.
A video...
oOo

Smallville

Mám ráda Supermana, mám ráda i Spidermana, když už jsem u toho, ale Smallville mám vážně MOC ráda. Už ani nevim, co mě na tom baví nejvíc, ale každou novou epizodu hltám. Navíc ji dávali poslední sérii vždycky v noci z pátka na sobotu a já tak měla svoje sobotní snídaně s Clarkiem! (Seriály - nové díly - se nevysílají přes léto ani v USA a pak je ještě přestávka prosinec-únor, bylo to tak i u Glee, 10 Things, i u Smallville.)
Sérií už je devět, bude desátá a ta má být poslední. A musím říct, že mám nejradši prvních pár sérií a tu devátou, protože prostředek je chvílemi zdlouhavý... Lana je s Clarkem, Lana je s Lexem, Lana asi umřela, ejhle Lana je živá. Navíc má seriál svoje znaky, postavy se chovají při rozhovorech určitým způsobem (choreografie stylu - velký monolog, postava se otočí k té druhé zády a hledí do dáli), a pak se vždycky někdo dozví Clarkovo tajemství a na konci epizody ztratí paměť. Ale je to sranda i tak! Znám Smallville už roky, dala jsem si pauzu (minulých pár let) a letos jsem to dohnala. To byl jeden moc moc šílenej víkend s dvěma zmeškanými sériemi. A 24. září bude další díl! (Jooo, mám místo mozku piliny.)
A navíc je Tom Welling hezkej. Hlavně v prvních sériích, ale i teď není k zahození. Sám i režíruje a několik dílů Smallville už má na kontě i z této pozice.
A úvodní znělka první série...
A celá píseň Save Me od Remy Zero se spousty záběrů ze seriálu, které zasvětí i neznabohy. A mně se ta písnička navíc líbí. Dodám, že zelená barvička je ve Smallville snad vždy Kryptonit, který Clarkieho oslabuje a postupně může i zabít. Jinak kvůli němu vzniká mnoho zvláštních schopností u nesčetných lidí a LuthorCorp s nimi experimentuje, což obojí dost zaměstnává dějové linie seriálu. Zelená je fuj, to si během Smallville musíte pamatovat.
Skvělý web o seriálu: http://www.smallville-cz.com/cz/homepage.htm
oOo

FRIENDS / Přátelé

Miluju Přátele. Už dobrých 7 let jsem na nich závislá a zvedám si jimi náladu. Navíc jsem si k osmnáctinám udělala radost kompletní kolekcí a řeknu vám, že je úžasné moct si pustit jakýkoli díl, který mě zrovna napadne.
Kdo nezná Přátele, naprosto si ničí život! Ale vážně. Moct se na to dívat, zasmát se, uvolnit se, nemyslet na kraviny, co člověka zrovna štvou... Protože to ten seriál umí.
Vážně. Vážně. Kdo nezná, okamžitě se musí na nějaký díl podívat, kdo zná se preventivně podívá na tři, protože už teď mu chybí a vůbec: měla jsem psát o Přátelích až nakonec, protože teď se budu chtít jít dívat!
Pár scén... (Na Youtube jsou tisíce videí, vybrala jsem jen malinkou ukázku)
Mimochodem jsem fixovaná na Chandlera, ačkoli je zbožňuju všechny, on je moje jednička.
oOo

FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY

Těch je moc, hrozně moc. Tak vezmu jenom některé, na které nedám dopustit, nebo jsem je nedávno viděla. A stručně, ve tři začíná Kobra 11.
oOo

Walt Disney

Ok, naprosté klasiky, ze kterých jsem toho moc neznala, a tak jsem to za poslední asi půl rok pečlivě dohnala!
Oblíbenci: Mulan, Kráska a Zvíře, Malá mořská víla, Pocahontas a Hercules. I Popelka a Lví Král a Lví Král II.
Stejně jsem se dívala snad na všechny. Mimochodem - anglické verze vážně naprosto stojí za to chvilkové tápání po slovíčkách - za A to není tak těžká slovní zásoba, za B písničky v anglině jsou hezčí a za C nepodceňovat se a koukat!
Video z Mulan...
A mimochodem po zadání snad kteréhokoli animáku od Disneyho plus "part 1" většinou najdete celý film a nemusíte se bát virů. I když já jdu raději na filmy jinak, tohle je taky možnost.
oOo

She's The Man / Super náhradník

Miluju tenhle film. Je to vtipný, romantický, má to skvělý obsazení a nemáte šanci se nudit. Navíc, věděly jste, že je to na motivy Shakespearovy hry Večer Tříkrálový? Já si ji přečetla a následně viděla na Shakespearovských slavnostech jen díky tomuhle filmu.
Absolutně na něj nedám dopustit.
oOo

10 Things I Hate About You

Heath Ledger. Romantika. Komedie. Skvělý soundtrack. HEATH LEDGER!!!!
Mimochodem na motivy Shakespearovy hry Taming of the Shrew (znící podobně jako 10 Things I Hate About You, což byl záměr režiséra) neboli Zkrocení zlé ženy. Chci si to přečíst, zatím jsem to nikde nesehnala.
A trailer... Mimochodem v traileru předabovali heinous BITCH na heinous witch. Vtipný. Dost možná toho předabovali víc, ale tohle mě vyloženě zarazilo. Znám to holt nazpaměť.
oOo

Miss Congeniality / Slečna Drsňák

Miluju tenhle film, nikdy ho nemám dost a nechápu lidi, co nemají stejný názor. Mimochodem Chandler ho se mnou sdílí.
oOo

Casanova

Heath Ledger. Benátky. Senzační scénář. Romantika i komedie. HEATH LEDGER!!!
oOo

Letters to Juliet

Film, který je právě v kině, odehrává se částečně ve Veroně, zmiňuje Romea a Julii (ne jednou), v hlavní roli s Amandou Seyfried. A je úžasnej! Pořád si říkám, že jsem moc ráda, že jsem to viděla, i když to mělo slabší chvilky.
Třeba mi připadalo, že hlavní postava není dostatečně uvedená, člověk nechápe všechny její motivace a cíle. Ne, že vůbec. Ale trochu by to chtělo došťouchnout. Navíc jsem nesnášela toho snoubence a chvílemi mi připadalo, že Sophie (Mamma Mia! Sophie a tady taky) je s tím jeho chováním v pohodě, což mě dost zaráželo. Film je fajn, určitě stojí za to ho vidět, ale úplně genialitu bych mu nepřisuzovala. Moc se mi líbila dynamika vztahu Sophie a Charlieho. Moc pěkný konec filmu (ROMEO A JULIE narážky).
oOo

Wild Child

Zábavný film a bavil mě i na druhý pokus. Včera.
Je to krásně natočený, postavy nejsou nepropracovaný a odehrává se to na soukromé dívčí škole v Anglii. A mají skvělé hlášky. What is this? Hogwarts?
oOo

Leap Year / Přestupný rok

Film, na který jsem se těšila, který mě neskutečně nadchl, a který snad někdy teď vychází na DVD. Geniální scénář, nádherné scenérie. A vůbec: kdo neviděl, povinně vidět musí. Domácí úkol. Jde o tradici, že na přestupný rok může 29. února dívka v Irsku požádat muže o ruku. A jedna Američanka se rozhodne, že tam zajede za svým přítelem (on je tam pracovně) a vysloví se, jen se to trochu zamotá. A že moc dobře zamotá.
A trailer mluví za vše. Skvělý film, vážně. Dlouho jsem se takhle filmem nenadchla.
oOo

The Proposal

Sandra Bullock je na komedie geniální herečka a tohle je vážně skvělá ukázka. Myslím, že trailer říká vše potřebné, ale zdaleka nepobaví tolik jako celý film. Vážně. Vřele doporučuju.
oOo

A další aneb už vážně nestíhám

Parent Trap / Past na rodiče (dvojčata dávající dohromady rodiče, Lindsay Lohan)
Ever After / Věčný Příběh (krásná verze Popelky, Drew Barrymore)
Cheaper by the Dozen / Dvanáct do tuctu (skvělá komedie, 12 dětí, Steve Martin)
13 going on 30 / Přes noc třicítkou (romantika, komedie, úžasný film)
Get Smart / Dostaňte Agenta Smarta
Phantom of the Opera / Fantom Opery
Stardust / Hvězdný prach
Končim, měla bych ještě hooodně co říct, ale snad někdy jindy. A co vy a filmy? Souhlasíte se mnou ve výčtu aspoň někdo? Jo a vynechala jsem další oblíbence jako Harryho Pottera, Pána Prstenů, Piráty z Karibiku, Stmívání a Shreka, které, doufám, znáte všichni.
 


Komentáře

1 Drom Drom | Web | 11. srpna 2010 v 17:23 | Reagovat

aaaaaaaaaaaa právě se mi smazal komentář, který sem psala od té doby, co si tu dala článek!!!!!!! mě snad jebne, ale tak neva, jdu na to znova... :-D
Moc se mí líbí, že si sem něco takového dala, vždycky, když nemám co dělat, radši koukám na seriály, který mi někdo doporučil, než něco, co vůbec neznám..:) psala sem, jestli se koukáš na kobru, že já sem právě dokoukala Hvězdnou bránu, což je moje.. :P mno začnu asi hned od začátku.. :-D To Glee se mi strašně líbí, ten nápad a nejvíc se mi líbila hned ta první písnička, byla mnohem lepší, než ta druhá.. :D btw. je ten seriál zamilovanej? :D mno na třetí sem se nedostala vůbec, bo mi ten link nejde spustit a háže to nějaké chyby.. :) takže to ale na doporučení zkusím najít někde jinde..:) škoda, že nám nejede prima cool..:) :-D ale díky za typ.. :-D
Musím říct, že ses přesně trefila do mojí noty... Heath byl naprosto úžasný, skvělý herec, milovala sem ho v Příběhu rytíře a pak ještě v Casanovovi!!! :-D ach, byl úplně kouzelný... :D mno a myslím, že i pro to, tohle individuum, co má hrát Patrika, vypadá jako hodně ujetej slizoun :-! zvlášť na té druhé fotce.. :-! jako ten seriál určitě může být úžasný (stejně jako Taming of the shrew od pana S.), ale myslím, že zlstanu jenom u něj, ačkoli nejsi první, kdo mi o něm říká.. :) mno co se týká VD.. :D myslím, že poslední dobou (hlavně poslední Twilight dobou) sem na úpíry nějaká alergická.. :-D myslím, že si budu muset zvyknout, než budu schopná přečíst nebo vidět něco, protože mám strach, že to dopadne jako se stmíváním. :( :-D snad jednou.. :-D
Přiznejme si, kdo z nás mladších nikdy v mládí neujížděl na Smallville? :D myslím, že nebudu zase tak kecat, že sem na něm skoro vyrostla.. :D a Clark, to je aspoň hezkej kluk, herec.. :D Rozhodně lepší, jak ten v tom 10 things.. .:-D
Kdyby si nezmínila Přátele, to bych ti neodpustila.. :-D je to jeden z nejlepších a nejúžasnějších sitcomů všech dob.. :D všech 10 serií je skvělých (upřímně se mi strašně líbí jeden díl z 10., jak vzpomínají na mládí.. :D :D jak byla Monika tlustá a tak..:D)..taky sem strašně ráda, že si se trefila přesně do mého oblíbence.. :D vždyť Chandler je z nich nejlepší.. :-D miluju jeho ironii a sarkasmus, jenom poznámky sou nezapomenutelné.. :-D pak mám strašně ráda Rosse.. :-D je to takovej ňunin, jak furt miluje Rachel a ona nic.. (tu moc ráda nemám teda.. :-D) a taky Pheobe, ta je bezkonkurenční.. :D to její "moc ráda bych šla, ale nechce se mi.." :-D :-D jo, zbožňuju tenhle seriál, vždycky zvedně náladu.. :)
na mém playlistu tu rozhodně chybí Red Dwarf! :D naprosto legendární, bezkonkurenční a nejlepší scifi sitcom, jaký znám.. :-D prostě Kocour, Rimmer, Kryton a Lister jsou úžasní.. :D doporučuju například díl Karanténa nebo Bílá díra.. :-D
Potom by mi tu stejně tak chybělo The big bang theory.. :D kdo nezná, přichází o něco naprosto úžasného.. :-D Sheldon je prostě naprosto skvělej.. :D a kdo nemá rád fyziku a spol, tak rozhodně koukněte.. :D viděla si někdy Lir?? :) :)
Potom bych určitě zmínila How I meet your mother... ten je legendary! :-D taky sranda.. :):)
Mno a potom musím zmínit tu moji Hvězdnou bránu, na které ujíždím teď o prázkách, když sem doma.. :):)
Potom si myslím, že naprosto dokonalej seriál byly první serie Kriminálky Las Vegas... :) :) a taky mám ráda Odložené případy... :) :)
Co se filmů týče, úplně sem zapomněla, o čem si to vlastně psala.. :D myslím, že tenhle koment bude dost dlouhej a nejsem si jistá, jesli ho budeš vůbec číst.. :D :D když jo, tak mi dej vědět.. :D
Klasiky od Walta Disneyho sou takové chytlavé..:) chytí tě totiž za srdce a buď tě rozesmějí, rozveselí, nebo rozpláčou.. :) hrozně mám ráda Lvího krále a nejvíce k pobavení asi 3... jestli máš ráda Timona a Pumbu tak jenom vřele doporučuju.. :D :-D
Super náhradník - to sem viděla kdysi a strašně moc se mi to líbilo, od té doby sem na to úplně zapomněla a teď bych to strašně ráda viděla znova, tak jdu hned stahovat.. :-D moc dobrej film.. :D
Slečna Drsňák... jo, Sandra prostě umí tohle hrát.. na tenhle film se vždycky srašně ráda podívám.. :):)
Casanova.. :-D když sem ten film viděla poprvé, strašně sem si ho zamilovala.. :D nejen kvůli Heathovi, ale tak nějak celkově.. :D prostě se mi strašně líbí, jak se všichni vydávají za všechny a jak se to krásně zamotá.. :D a ten konec... :D :-D
Návrh.. :D myslím, že je to ono po česky, ne? :D poslední nějaká slušná komendie Sandry a jak sem říkala, ona to prostě umí hrát.. :D mám to ráda.. :D
Musím říct, že z další nabídky bych rozhodně vymazala filmy o Harrym... vůbec je nemám ráda... knihy miluju a snad proto se mě tak dotýká, co udělal ve filmech.. :-D na druhou stranu rozhodně by tam nesměl chybět Pán prstenů... :) :):) dokonalá krajina, dialogy, herci.. :) až na Galadriel se mi obsazení strašně líbilo, ale hlavně prostě ten příběh a prostě dech.. ach.. :-D
Na druhou stranu, určitě bych přidala Pýchu a předsudek.. :-D ten film sem na poslední týden a půl viděla 4krát a dneska večer se na něj podívám asi zas.. :D ten herec je tak strašně úžasnej!!! :D ale nejen kvůli tomu.. :) sem prostě austenofil.. :D :-D
teď si asi nevzpomenu, ale určitě bych vymyslela vícero a vícero filmů, které můžu vidět víckrát.. :D ale teď už fakt radši končím, ani nechci vědět, jak je to dlouhé.. :D jestli ses prokousala až sem, tak gratuluju.. :D :D

2 Drom Drom | Web | 11. srpna 2010 v 21:34 | Reagovat

tak teď sem dokoukala toho super náhradníka a už dlouho sem se tak neposmála.. :D opravdu povedené a vůbec mi to nepřišlo tak kýčovité, jak to někdy bývá.. :D

3 Lirael Lirael | 11. srpna 2010 v 23:12 | Reagovat

Dromi, mně se taky smazal komentář. :D Našla jsem ten od tebe asi po čtvrt hodině a když jsem se ujišťovala, že jeden film se jmenuje tak a onak v jiné záložce, tak se mi kompletně zasekl prohlížeč a celá odpověď mi ani neudělala pápá, jak rychle zmizela. Hmpfh. :( Ale já to zvládnu!
Červenej trpaslík mě nikdy nezaujal, už mi o tom říkala i ségra, ale pořád jsem nezabrala. Big Bang Theory mě zaujala víc, ale nikdy jsem se k tomu prostě nedostala. Snad pár ukázek obojího jsem viděla, ale to je celý... Hvězdnou bránu jsem většinou viděla náhodou, nikdy jsem to nesledovala a většinou jsem dokoukala ten díl, ale nijak víc mě to nebralo... Kolik to mělo vůbec sérií?
Glee je i dost romantický a je to všechno promotaný, ty vztahy, i když to vůbec neni telenovela. Líbí se mi, že všechny vztahy jsou tam vážně hrozně realisticky vymyšlený. Jak mezi těma Glee-kids, tak i jejich okolí (rodiče, ten učitel, další učitelé). A nebere si to servítky, ne že by mluvili jak dlaždiči a řešili světový mír, ale prostě mluví i třeba o sexu, jeden kluk je tam homosexuál, jedna holka předstírá koktání jako sebeobranu, protože je nesmělá... Blbě se to popisuje, ale vážně mě to strašně dobře překvapilo.
How I Met Your Mother jsem viděla velkou část první série, pak pár dalších dílů a spoustu videí na Youtube. Líbilo se mi to, ale i tak jsem se nekoukala dál. Navíc to už je asi půl roky zpátky. Ale bylo to LEGENDARY! Třeba se na pár dílů teď mrknu (teď během prázdnin, ne teď hned, prakticky už spím), díky za připomenutí. :)
Smallville - Clarkie je prostě hezoun.
Přátele mám ráda vážně naprosto všechny a Chandlera o drobet víc. Mám ráda i Rachel, vlastně mi nikdy nevadila. Ani Jennifer jako taková... Ta hláška Phoebe je vážně geniální. Nebo jak se Joey učil francouzsky? :D
Vampire Diaries -> já byla taky ze začátku předpojatá, protože mám taky fobii vůči všem těm upírským knihám, které se teď vyrojily, ale překonala jsem to. Trvalo mi to pár dílů...
Jsem moc ráda, žes měla Heatha taky ráda! Casanova byl úžasnej, já odešla z kina prakticky slintající. Toho byla tak hrozná škoda... Ten seriál podle 10 Things vážně nebyl tak špatnej, ne úplně, ten kluk mi ze začátku vadil, ale musim mu nechat to, že má moc dobrej hlas. :-D Heathovi nesahal ani po kotníky, samozřejmě, ale kdo taky ano. O:-)
Odložený případy vyhledávám s nadšením! Všechny kriminálky (Las Vegas, Miami, ...) někdy ráda skouknu. Mám moc ráda Agathu Christie a jejího Poirota, bohužel jsem na něj natolik fixovaná, že mě jiný detektivové nebaví. O:)))
Lví král 3 - kousek jsem mám pocit i viděla, ale Timona a Pumbu vážně ráda nemám. Mně se líbil Kovu. O:) :D Jsem moc ráda, že ses koukala na Super náhradníka, já na to taky teď někdy koukala s naprostym nadšenim, protože už jsem to HROZNĚ dlouho neviděla.
Novou verzi Pýchy a předsudku ráda nemám vůbec... Starý BBC seriál s Colinem Firthem je úplně jiný kafe, ten nový film mě zklamal. Vidělas film "Jane Austen Book Club"? Nebo tak nějak... Říkala jsem si, že bych si ráda ty knížky přečetla a znovu se na to podívala, protože bych si to po přečtení užívala asi jako šílená. Mám moc ráda knížky a filmové verze. Když člověka film zklame, aspoň má chuť se vrátit ke knížce. :-)
LOTR je úžasnej, můžu kdykoli! O. Bloomovi se vyčítá, že neumí hrát, což nedokážu moc posoudit (příliš hezkej na objektivitu), ale na Legolase je úžasnej. :-D Navíc mě to konečně dohnalo ke knížkám, etď se budu pouštět do Dvou Věží. :-) (Četla jsem dřív 1 a 3, ale teď jsem to vzala pořádně i s Hobitem a mám z toho hroznou radost.)
Já májm HP filmy ráda. Jednička je perfektní, ty další mají minimálně dobře natočený, i když nutně nenavazují kulisy, což mi vždycky vadívalo... Šestka se mi líbila moc. Pětka mě zklamala, protože knížku jsem měla moc ráda a oni vynechali snad všechno, co jsem milovala na knížce. Čtyřka se mi taky líbila... Ale samozřejmě že knížky jsou lepší, o tom žádná, jen mi ty filmy vážně nevadí a ráda se na ně mrknu.
Hups, tohle bude dloooouhý. Ještěže tu pro nás dvě není limit na délku komentářů, co Drom? To nám zase Nora řekne, že se jí ani nechtěj číst, jak jsou dlouhý. :-D Já ten svůj výsledek skoro ani nechci vidět. :-D Takový malinký okýnko a bude to rozpliznutý přes tolik řádků. Ok, už končim. :-D (Prozatím.)

4 Drom Drom | Web | 22. srpna 2010 v 11:14 | Reagovat

uff.. :D tak teď sem se vrátila teprve z týdenního výletu a sem u martina.. :D v mnohém s tebou souhlasím, ale ještě ti napíšu, jak dojedu dom, protože tady fakt není čas.. :D ale zítra nad tím sednu a odepíšu.. :-D

5 Drom Drom | Web | 4. října 2010 v 20:09 | Reagovat

ááá... právě sem se koukla na trailer k těm upířím deníkům..:-D a abych pravdu řekla, zdálo se mi, že jenom někdo přetočil Twilight a použil lepší herce..:-D nedivím se ti, že te Damon uchvátil, je to kočičák.. :-D tak bych si třeba představovala Eddieho.. :-D mno jinak to o Jane Autenové s tím klubem, to sem viděla, ačkoli v té době sem ještě neměla přečtené všechny její knihy..:) teď si myslím,že bych z toho měla mnohem větší požitek..:D nehledě na to, že bych jim prostě rozumněla..:D
škoda, že tě seriály jako RD a BBT příliš nenadchly, já je mám strašně ráda, je to takové velmi příjemné odreagování.. :-D a navíc jim občas i rozumím, nehledě na to, že RD prostě zbožňuju.. :-D odporného LIstera, u které nikdy nevíš, jestli je tak blbej, nebo to jenom dělá, Kocoura, u kerého vždycky víš, že je tak blbej, i když se to snaží jenom dělat..:-D Rimmera, který je úžasnou parodií všech snaživých vojáků,( a umí dělat úžasné grimasy, btw..:-D) a Holly/ho, který je prostě senilní počítač.. :-D je, ale rozebírám tu kecy, které tě ani za mák nezajímají, když já si ale nemohla pomoct...:-D
Já teda osobně ani nemám ráda Timona, ale Pumbu teda žeru.. :-D nejlepší jejich rozhovor v jedničce
P: Timone, co myslíš, že jsou ty světýlka na obloze?
T: To sou svatojánské mušky, které uvízli v té obrovské tmě.
P: Aha, já myslel, že jsou to plyny, které hoří miliony let vzdálené od Země..:D
Z toho sem prostě nemohla..:D a celkově mám ráda ty vtipy, které tam jsou a Simba je tam strašně rozkošnej, když popisují ten jeho život..:-D
Přesně, s Orlandem s tebou naprosto souhlasím..:D myslím, že když se objevil jako Legolas, byla jím poblouzněna nejedna fanynka..:-D taky je to prostě kočičák a ta role u sedí..:D jako Parise už si ho prostě neumím představit a podle mě, rozhodně nehraje tak hrozně jako Pattizón... :-D
O HP filmech sme se bavily, takže asi nemá smysl něco k tomu oddávat..:D vím, koment je trochu opožděně, ale já se trošku nudím a tak musím napsat..:-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.