Červen 2010

26. června 2010

26. června 2010 v 7:03 | Lirael |  ) My Diary (
:)Za pár hodin odjíždim a stále jsem si nedobalila věci, takže se do toho jdu dát.
Vracím se za dva týdny.
Jedu do Anglie.
A jsem nervní z absolutně čehokoli.
Takže jdu balit.
Mějte se.

35. kapitola - Vysněná smrt

17. června 2010 v 17:56 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
:)
Snažila jsem se stihnout termín Drom, ale nevyšlo to. Snažila jsem se rychle potěšit Koldu, Hope a Ridanu a pak čas nějak běžel, takže to nebyla úplně rychlost blesku.
Což nic nemění na tom, že kapitola je hotová a dokončená s daleko menším rozestupem jen díky mé touze vám udělat radost. A taky proto, že jsem lapila inspiraci a už ji nějakou dobu držím v zajetí.
Faktem zůstává, že poslední čtyři večery jsem pořád něco v kapitole jako šílená přepisovala, ale dneska už mám pocit, že je publikovatelná. =) Aspoň doufám.
V kapitole se objevuje i snář. Docela jsem se s tím pobavila, i když jsem ho využila jen díky náhlému vnuknutí. Ale všechno, co má Petra v kapitole ze snáře, je opravdu z jedné knížky co mám. Já snář dostala od kamarádky a vážně zaručeně pobaví. =)) Ještě bych vám ráda řekla, že když už je v kapitole snář použitý, nevnímejte rychlost, kterou to Petra chrlí a vážně vnímejte, co chrlí.
Doufám, že máte z kapitoly radost. Když v případných komentářích napíšete i nějakou kritiku, nebo co vám připadá třeba zvláštní, co chybí (třeba když se minule Hope zajímala o postoj Eriky, protože jsem ho evidentně dost neobjasnila v kapitole), budu jenom ráda.

Stephenie Meyer: "The Short Second Life of Bree Tanner"

7. června 2010 v 22:50 | Lirael |  .: Názory na knížky :.
Nemůžu za to!
Dneska jsem se po dlouhé době dostala do svého oblíbeného knihkupectví a téhle knihy tam měli plné police!