24. března 2010

24. března 2010 v 21:23 | Lirael |  ) My Diary (
:)
Mám nějak náladu pod psa.
Ne, že bych byla vyloženě naštvaná na celej svět a mlátila hlavou do zdi... Jenom mám pocit, že něco v mý hlavě má chuť jít se mlátit do zdi. Ts, jak začátek filozofické úvahy.
V tom je to ono, dneska mám nějak dementně antipatický odpoledne. Něco jako když jsem se včera ráno kvůli šíleně vřískajícímu budíku probudila (nevyspaná, samozřejmě) a moje první reakce byla
(záhrobním hlasem způsobeným rýmou z důvodu propuknutí alergie ) - bez cenzury - "Ty vole!". A přesně tak debilně jako v tu chvíli se mám celý odpoledne. Aniž bych měla důvod.
Kromě té nepatrné drobnosti, že zítra píšu chemii () a nefunguje wikipedie, na kterou v případě chemie bezmezně spoléhám. A pár dalších drobností, které sem ale NEMŮŽU napsat. Neni to bezva? A taky si připadám jako vůl, že se mi nedaří dopsat novou kapitolu Nikdy neříkej nikdy. Ne, že bych měla motivaci. A hlava mi šrotuje o sto šest, i když se to netýká školy, což by se hodilo daleko, ale daleko víc. Nenávidim tyhle svoje nálady. Jasně, že po dopsání tohohle článku (který dost váhám "Hned zveřejnit") se půjdu pokusit učit chemii a sotva budu vypadat tak strašně pro nic za nic naštvaná, jak se cítím, a jak krásně řve tenhle text -> výtažek jekotu hlasů v mé hlavě. Jenom mě štve, že mě všechno nějak štve. Cokoli. Jo, to je daleko výstižnější...
 


Komentáře

1 Hope Hope | Web | 26. března 2010 v 1:04 | Reagovat

já si dobedu alespoň částečně představit, jak ti je, protože něco podobného jsem zažila včera v hospodě (ano, myslím středu po půlnoci)...nebo spíšpři cestě přes město, kdy kluci vedli kamarádku a mě jeden z nich děsně štval svýma kecama typu: všechno vím, všechno znám...mno, to je jedno...teď už je to lepší (možná to bude tím, že jsem ho celý den neviděla), ale ty bys měla věřit, že to bude taky lepší...a třeba dřív než si myslíš ;o)

2 Dromedka Dromedka | 27. března 2010 v 14:15 | Reagovat

co motivace, že bych ti za to byla vděčná? ne? tak nic.. :-D
jj, tyhle nálady znám až moc dobře a někdy mám chuť něco zakousnout (a to ne oc hladu!) :-D
přeju hodně štěstí u chemie (vím, že pozdě a že ji máš už za sebou, ale představ si, že ti to přeju předtím.. :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.