Březen 2010

29. března 2010

29. března 2010 v 7:54 | Lirael |  ) My Diary (
:)
Před chvílí mě vzbudil mobil, smska, že kamarádka nejde do školy. Mno, tak jsem odepsala, že mě právě probudila, a že já tam zajdu, ale teď jdu zase spát.
Posun času je špatná věc. Takže jsem právě posnídala, ještě piju čaj a pak se teda budu učit na test. No a potom už bych tak nějak mohla vyrazit. Dokonce mě od mého "teď už to nemá cenu" mamka ani neodrazovala, div světa. Nebo plnoletost, v tom by to spíš mohlo být...
Jako hlavně, že jsem si natáhla dva budíky. A ani jsem nešla spát tak pozdě. Každopádně jsem se aspoň vyspala a svět se nezboří, když do školy vyrazim, až se mi zachce. Možná bych se mohla vykašlat i na němčinu! Ale na test jdu, to jo, zemák jsem naposled psala v termínu už dost dávno.
7:59: Pozor, maminka začala větřit. "A v kolik ti začíná druhá hodina?" Stejně jde za chvíli pryč, tak je to jedno. Ze mě je normální flákač!
8:10: Ne, tak já nebudu flákat. Půjdu na třetí hodinu. Stejně je to fuk.

Změna nehýbající světem

27. března 2010 v 23:36 | Lirael |  ) Blog (
:)
Řekla jsem si, že když jsem sem minulý design dala se začátkem zimy, nový sem dám stylově když zima skončí. Rozhodla jsem se před chvílí, takže po dvou hodinách je design na světe.
Mimochodem, taky tak nesnášíte letní čas?
Každopádně jsem sem už minulé roky chtěla dát na jaro nějaké květiny a ke každému designu se už roky snažím narvat tyhle okraje stránky (i když jsem trochu změnila odstín, aby se mi sem lépe hodily ). Takže jsem velmi spokojená.
Mám ráda tyhle odstíny modré, připadá mi to jako takový jarní ráno. I když dneska teda byla poněkud zima, ale to opomineme.
Tady je vzpomínka na starý design:
:)
Vzhůru do nové, jarního, kabátu:
:)
Co říkáte téhle změně? Já se asi ráno leknu, protože jsem teď hrozně unavená a s mou typickou noční sklerózou hrozí, že se leknu hodně. Možná i proto tenhle článek, abych si vzpomněla, víte?
P.S.: Autorkou obrázku použitého v záhlaví je terataki2005 z DeviantARTu.

24. března 2010

24. března 2010 v 21:23 | Lirael |  ) My Diary (
:)
Mám nějak náladu pod psa.
Ne, že bych byla vyloženě naštvaná na celej svět a mlátila hlavou do zdi... Jenom mám pocit, že něco v mý hlavě má chuť jít se mlátit do zdi. Ts, jak začátek filozofické úvahy.
V tom je to ono, dneska mám nějak dementně antipatický odpoledne. Něco jako když jsem se včera ráno kvůli šíleně vřískajícímu budíku probudila (nevyspaná, samozřejmě) a moje první reakce byla
(záhrobním hlasem způsobeným rýmou z důvodu propuknutí alergie ) - bez cenzury - "Ty vole!". A přesně tak debilně jako v tu chvíli se mám celý odpoledne. Aniž bych měla důvod.
Kromě té nepatrné drobnosti, že zítra píšu chemii () a nefunguje wikipedie, na kterou v případě chemie bezmezně spoléhám. A pár dalších drobností, které sem ale NEMŮŽU napsat. Neni to bezva? A taky si připadám jako vůl, že se mi nedaří dopsat novou kapitolu Nikdy neříkej nikdy. Ne, že bych měla motivaci. A hlava mi šrotuje o sto šest, i když se to netýká školy, což by se hodilo daleko, ale daleko víc. Nenávidim tyhle svoje nálady. Jasně, že po dopsání tohohle článku (který dost váhám "Hned zveřejnit") se půjdu pokusit učit chemii a sotva budu vypadat tak strašně pro nic za nic naštvaná, jak se cítím, a jak krásně řve tenhle text -> výtažek jekotu hlasů v mé hlavě. Jenom mě štve, že mě všechno nějak štve. Cokoli. Jo, to je daleko výstižnější...

5. března 2010

5. března 2010 v 11:52 | Lirael |  ) My Diary (
Právě jsem málem napsala 2008 místo 2010. A ne, nevim proč.
Mám poslední den prázdnin a nějak jsem měla od rána špatnou náladu... Zase jsem se špatně vyspala, moje sestra je magor a táta mě pořád otravuje, když se s nim já mervomocí nějak strašně nechci bavit. Rozčiluje mě. Oba dva mě rozčilujou. Žádný novinky, co?
A pak jsem si náladu spravila. Prostě sem se sebrala, potom, co se mi počítač přetížil pouhým koukáním se na videa na stream.cz, a šla jsem si koupit něco k snídani, obědu a svačině. A začalo mi do toho sněžit a do uší mi duněly skoro na plný pecky moje oblíbený písničky. A já měla najednou skvělej den. Mimochodem jsem se právě vrátila a sněžit přestalo, já to fakt přitahuju. Začalo malinko sněžit, když jsem ještě byla doma, pak přestalo a když jsem vylezla ven, tak začala chumelenice.
Za poslední měsíce jsem zjistila, že mě pohled na sníh za oknem rozčiluje... Protože to znamená, že nejsem ve sněhu já. Venku jsem v sedmém nebi a doma mě rozčiluje, že jsem zase doma, když sníh je ode mě přes jeden panel. Šílený, co? Ale když byla třeba škola a začalo za oknem sněžit, tak to bylo vždycky boží.
A víte, jak strávim poslední den prázdnin? Čtenim, poslouchánim hudby, koukánim se na filmy a možná i psanim, ale vůbec nic neslibuju. Máte to tady modrý na bílym.