Leden 2010

18. Spřátelený blog - Eve*

31. ledna 2010 v 12:48 | Lirael |  ) Imaginární kamarádi (
Mě a Eve* spojuje jedna zcela zásadní záliba - Smallville. A když už Smallville, tak samozřejmě i Tom Welling. Eve* má o obojím blog. :) Najdete tam perfektní fotomontáže, videa ze seriálu a různé jiné moc užitečné věci pro nás Smallville-maniaky. Hrozně mě baví číst reakce na nové díly právě vysílané řady, protože se na soboty ráno s Clarkem vždycky moc těšim a donedávna jsem si nečetla cizí reakce. Tak teď si je číst můžu, když je Eve* k sobě na blog píše. :))
Eve* mi taky vyrobila k sobě na blog ikonku, nahoře vidíte, jak pěknou. ;)
Takže děkuju za spřátelení a slavnostně slibuji pravidelné navštěvování, protože Smallville je skoro víra. :D Kdo nezná, nepochopí. Tak se na Smallvile třeba někdy mrkněte, když budete mít chuť. Videa najdete na Youtube a celé epizody na skvělé stránce iSerialy.sk. ;)

The Imaginarium of Doctor Parnassus

30. ledna 2010 v 9:04 | Lirael |  ) Regál plný filmů (
Řeknu vám jedno: jsem extrémně zaměřená na Heatha Ledgera. A jeho poslední film, který byl během jeho smrti teprve v produkci, a který byl přesto dotočen, jsem prostě musela vidět. A taky jsem ho viděla, minulý týden těsně po premiéře, ale dojmy jsou pořád silné.

29. ledna 2010

29. ledna 2010 v 13:45 | Lirael |  ) My Diary (
Víte co pro mě ještě znamenaly 18. narozeniny? Autoškolu, o tom jsem tady někde psala. No a včera jsem měla závěrečný zkoušky a...

Udělala jsem to!

Napoprvý, i když asi jezdim jako šílenec, a i když se ze zadního sedadla po prvním přechodu během jízdy ozvalo "jeden mrtvej chodec", málem mě kleplo, myslela jsem, že je to ztracený. Ale dobrý, oficiálně jsem prospěla.
Tenhle víkend budu celej slavit, počínaje dnešníma pololetníma prázdninama. Je to sice jenom jeden den, ale pořád je to lepší než nic, že?
Už jsem se zmiňovala o své úchylce na Mini Coopera? Někde asi jo, ale to neva. To auto je prostě božský!

Happy Birthday ME!

24. ledna 2010 v 23:55 | Lirael |  ) Moje maličkost (
Normálně, mně je 18!
Říkala jsem si, že na to nebudu upozorňovat, ale nedalo mi to.
Uvnitř článku je pár videí a písniček, na které mám zrovna náladu.

33. kapitola - Dozvuky snů (2. část)

24. ledna 2010 v 22:27 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Chci toho tak moc?
33. kapitolu ve 22:22 v jedné části, když má 11 stran? Asi jo.
Tak to bude mít dvě části, co nadělám.
Každopádně nebudou už mít stejnej čas zveřejnění, byla to totiž akce na poslední chvíli a divim se, že jsem stihla vůbec dokontrolovat celou kapitolu, natož do 22:19, kdy jsem to sem zběsile začala dávat, abych to stíhla do 22:22.
Jo a tahle část je o dost kratší, protože jinde mě nenapadlo, kde to tak narychlo seknout.
Když vám řeknu, že jsem tohle všechno stíhala místo učení na zítřejší test, překvapí vás to? Pochybuju.
Tak si užijte čtení a nesmějte se anketě, byla jediná v rezervě.

33. kapitola - Dozvuky snů (1. část)

24. ledna 2010 v 22:22 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Já vím, že jsem nepsala. Snad vám to teď vynahradím. Je to dlouhý a je to obsáhlý a mně se to vážně líbí.
A protože je tady místo, a protože nemá cenu psát článek před tohle (nevšimli byste si ho), nebo za tohle (nevšimili byste si kapitoly), napíšu to sem. Silvestr byl perfektní, návrat do školy děsivej, lednový povinnosti k zbláznění a tenhle týden mě čekají samé nepříjemnosti. Ne, tak snad to nebude TAK nepříjemný. To se zvládne. Jenom šest dnů a je volno. Na co si já stěžuju?
Každopádně bych chtěla ještě říct, že jsem bezmezně vděčná všem, co si tuhle kapitolu přečtou, protože chápu, že to čekání bylo dlouhatánský.
A všímáte si toho čísla? 33, perfektní ne? Jako vůbec si nepřipadám jako blázen. Ale mě psaní tohohle příběhu hrozně baví a doufám, že vás pořád ještě baví si ho číst.
Užijte si čtení, ať se vám to líbí a dobrou noc.