5. prosince 2009

5. prosince 2009 v 15:51 | Lirael |  ) My Diary (
Tak jo. Za chvíli jsou ZASE Vánoce. A mně připadá jako kdyby bylo před chvílí léto, za chvíli je ZASE léto. Všechno to nějak příšerně letí. Jasně, že ve škole člověk chvílemi umírá nudou a strašně se mu to vleče a bla bla bla... Ale ve finále je stejně ráno, najednou večer a najednou za měsíc. A já mám koupený dva vánoční dárky. Jako kdybych si neslibovala, že letos to stihnu dřív. Sice jsem začala v létě, ale pak jsem nic dalšího nekoupila. První koupený dárek byl stejně náhoda.
Taky dělám autoškolu. Konečně jsem se po těch letech čekání (jasně, to taky uběhlo rychle, když se na to tak podívím) dočkala. Když mi bylo 12, říkala jsem si, že půl roku před osmnáctinami je daleko... A najednou mi je za ani ne dva měsíce osmnáct? Tohle je fakt šílený.
Šíleně šílený, řekla bych.
Ale autoškola? Bála jsem se toho a před každou jízdou mě chytnou nervy, jak je to u mě naprosto běžné... Ale zlepšuju se, neni to hlavní? Sice mi hrabe z teorie jako například z doporučené hloubky dezénu, nebo ze spolu-studentů, kteří nejspíš v životě nevylezli z domu. Minule tam jeden kluk při zkoušení sebevědomě tvrdil, že na značce pro obytnou zónu je ten dům auto. Že tam jsou prostě dvě auta. Jako vážně?
Ta značka vypadá takhle:
Fakt nevim, jestli byl slepej, nebo ani nevěděl, jaký je rozdíl mezi domem a autem, ale je mi ho upřímně líto. Upřímně, vážně.
Před začátkem vánočních prázdnin za sebou budu mít přesně polovinu jízd. A myslím, že i všechny průběžný testy... To je zvláštní, když mi pořád připadá, že je ještě září.
Ach jo. Tohle je cvokhaus.
Sestra uvařila polívku, snad česnečku. Nevim. Každopádně doufám, že se neotrávim. Jdu si totiž taky dát.
Ještě jednu věc jsem chtěla. Vlastně dvě. Ta první: Když na novou kapitolu tak dlouho nereagujete, tak se bojim, že je až tak hrozná. Kdybyste mi, prosím, napsali cokoli. Jenom hrozný/dobrý. Nebo něco. Budu hrozně vděčná. Takhle mám pocit, že všem kromě Koldy a Rid to připadá naprosto na... ehm... nic? Každopádně se bojim, že je to až taaaak hrozný. Ne, že bych vám to zazlývala, ta kapitola JE strašná. Nesnášim mlčení, mám nutkání do toho pak začít hrozně mlít, takže mě nenechte mlít. Ti z vás, co mě znají, vědí, že je to pravda. Já neumim mlčet, pořád něco melu.
Druhá věc: užijte si Mikuláše!
 


Komentáře

1 *Ridana *Ridana | Web | 7. prosince 2009 v 20:08 | Reagovat

Lir, jak můžeš tvrdit, že je kapitola strašná? Kdybys to nepsala ty, tak ti to snad i uvěřím, ale autorovi se většinou jeho dílo nelíbí, což znamená, že se máš zdržet hlasování, jasné? Zase začínám od konce článku, promiň.
Já mám nakoupených dárků dost, ale ještě nevím, který komu dám. Mi se prostě něco líbí, tak to koupím s tím, že by se to snad někomu mohlo líbit, ale pak vymýšlet komu, no tak to je um.
Tu autoškolu ti šíleně závidím, já začnu na jaře nebo později, nemám tušení. Ale po tom, co jsem dědečkovi dala přečíst popis osoby, ve kterém figuroval on, přišel za mnou, řekl, že je to hezké a že mi asi na Vánoce koupí Peugeota. Já vím, že by to mělo být naopak, ale já beru všechno. Sice to není BMW x6, ale špatný začátek to taky není, co říkáš?
Vidíš, já taky pořád něco melu, jednu slátaninu za druhou. Tak alespoň dvě důležité věci ti musím sdělit. Ta první je, že v sobotu jsem byla na Novém měsíci. Ta druhá, že ve čtvrtek jdu na Nový měsíc znovu. A koupím si úžasný prstýnek, což tě ovšem děsně zajímá.
Přeji krásný týden, Lir=)

2 Lirael Lirael | Web | 7. prosince 2009 v 21:04 | Reagovat

Ahoj, čoveče. :)
Tak ty vážně dostaneš auto? Peugeot je prý nejúspornější na benzín, takže i na peníze, takže to je ve finále možná lepší než BMW x6. :D To pak v létě hezky přifrčíš autem. :-)
Já jdu na NM znova snad taky ve čtvrtek, ale spíš o víkendu. :D Líbilo se ti to? Mně vážně docela hodně, ale počkám si až na to, jak se mi to bude líbit na podruhý. Náhodou i úžasnej prstýnek mě zajímá. Přeju ti úžasnej prstýnek. :-) Taky chci úžasnej prstýnek! :-D
Já si s dárkama vždycky zase nechávám až moc záležet, takže mi trvá, než něco vyberu, ale koupím to, jenom když jsem vážně nadšená a pak jsem natěšená na reakci. Už víš, co provedeš s tím ozdobným teploměrem, cos tady koupila? Přiznej se! Že ty si ho necháš? :-D
A ke kapitole... No jako ona je podle mě dost strašná. Tím, co těm postavám provádim. Navíc se trochu bojim, že jsem si docela ztížila psaní... Protože teď se v tom musim zase znova vrtat, jestli vůbec ta původní myšlenka je ještě uskutečnitelná. Ok, měla jsem se zdržet hlasování. :-D Ale znáš to, já to neumim.
Tobě přeju krásný večer. =) A úžasný týden. :-D

3 *Ridana *Ridana | Web | 8. prosince 2009 v 12:00 | Reagovat

S tím tepoloměrem mě to napadlo, přiznávám, ale upřímně, k čemu by mi byl:). Takže ho nejspíše dám mamči nebo tak, jen ať je doma. To s tím autem to nebude zas až tak žhavý, myslím, že to bylo prvotní nadšení.
Nm se mi samozřejmě líbil, ale jak jsi myslím kdysi zmínila, je tam hodně přejacobováno - proto se mi více líbí stmívání. Byla jsem s mamkou a bratrem a měla jsi vidět reakci těch dvou, když Bella neodpověděla na Edwardovu otázku, jestli si ji vezme. Mamka se celkem vztekala, bratr překvapením zmlkl. A to mi věř, ten nikdy nemlčí. Tak si to ve čtvrtek nebo o víkendu užij:)

4 delda delda | Web | 18. prosince 2009 v 15:05 | Reagovat

Ahoj,na mém blogu probíhá soutěž o nej. blog!!
Tak se klidně příííííhlaš!!!!!
PAPA
můžeš se přihlásit i s druhým blogem!!!(jestli máš)
-Tato souutěž je pro všechny!!♥
MÁŠ FAKT SUPER BLOG!!!

5 *Ridana *Ridana | Web | 18. prosince 2009 v 18:10 | Reagovat

Jo, Lirael, máš fakt duper blog.
A klidně se můžeš příííííííííííhlááááááááááááásíííííííííít.
xD

6 M* M* | Web | 18. prosince 2009 v 22:40 | Reagovat

s nakupováním vánočních dárků je to každý rok stejně :-). Vždycky si vymyslím, jak si je v říjnu nebo začátkem listopadu nakoupím a celý rok naivně věřím tomu, že to tak opravdu bude. Nakonec je stejnak ještě v půlce prosince nikdy nemám :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.