Komentáře

1 Kolda Kolda | Web | 5. listopadu 2009 v 16:39 | Reagovat

Celý den jsem se na to těšila a konečně jsem si ji přečetla. A byla famózní!=) Kapči tady jsem si všimla už ráno, ale bylo to hrozný mučení nesmět si ji přečíst, ale utíkat na autobus.. xD Páni, jsem neuvěřitelně ráda, že jsme v těláku hráli frisbe(tyjo, teď zjišťuju, že nevím ani, jak se to píše.. xD No, lítající talíř x)) a neběhali po schodech nahoru a dolů, protože u nás na škole by nám to dali rovnou těch pět pater nahoru a dolů, na druhou budovu a tam čtyři nahoru a zase dolů (ne, že bychom tak skoro neběhali z fyziky do hudebky xD)
Taky bylo parádní: hodinu končí zvonění a ne učitel! Tak s tímto naprosto souhlasím!!=) Máš to fakt napočítaný za 59 hodin?? Takže to přidáš.. vychází mi to na sobotní poledne, správně?? Už se moc těším!!

2 M* M* | Web | 5. listopadu 2009 v 19:26 | Reagovat

Pěkná kapitolka, bylo by fajn kdyby to Petře s Lukášem vyšlo a "milé" Katce samozřejmě nic pěknýho nepřeju :D. V některých věcech mi trochu připomíná jednu holku co znám, sice není tak moc blbá jak ona, ale blbá je :D.
Ta urážka metalu, jakožto velkou milovnici tohoto hudebního stylu a tvrdčí hudby obecně, mě tak trošku urazila :D. Každopádně to byla skvělá kapča a doufám, že ta další k nám dorazí dřív než tato :-)

3 Lirael Lirael | Web | 5. listopadu 2009 v 19:34 | Reagovat

M*: Tu metalovou hudbu si nijak osobně neber. Já to vážně nikdy ani neposlouchala a potřebovala jsem jenom něco, co by mi ke Katce sedlo. Řekla jsem si, že agresivnější hudba, by bylo něco pro ní.
A moc děkuju za pochvaly. :)

4 Hope Hope | Web | 6. listopadu 2009 v 16:55 | Reagovat

tak jo, dneska ti chci udělat radost a napsat dlouhý komentář, takže ho napíšu během čtení kapitoly, tudíž v něm možná budou řádné hlouposti...

řekla bych, že Lukáš nepozval Petru proto, že by měl čistě náhodou lístek navíc...já myslela, že jenom kluci jsou tak strašně nedomýšliví...mno, zdá se, že i Petře to dělá problém, že? =o)
naprosto chápu, že Petra nesnáší, když jji někdo vyruší od čtení, já to taky nesnáším =oú navíc vždycky, když jsem v tom nejlepším, nejnapínavějším nebo tak...
Katka se mi snad jenom zdá! prý asi si našel někoho jiného...pche! ona si snad někoho jiného nenašla? netáhne to na dvě strany? sakra, ta holka mě pekelně vytáčí!
kdepak, Petra není sobec a Lukáš není pokrytec, protože obojí sedí na Katku! to vážně chodí s oběma jenom proto, aby nebyla sama až se s ní David rozejde? panebože, to je husa!
kdyby byla sama, tak by byla divná? ahá, tak to vážně mnohé vysvětluje...vážně je tak pitomá nebo se mi to jenom zdá?
nešálí mě náhodou zrak? Petra že se nechová jako kamarádka? ne, já se nebudu rozčilovat, nemá to cenu
a nám vždycky říkali, že hodinu končí učitel a ne zvonění =o)))
na konci mi bylo Petry hrozně líto...chudák...ovšem nesouhlasím s ní, mno, ale to je jedno

kapitola byla skvěělá a mě mrzí, že jsem si ji nepřečetla už v den jejího zveřejnění, ale snad to u té další bude lepší =o)

5 Sellena Sellena | 6. listopadu 2009 v 19:09 | Reagovat

Tak:D nezaručuju délku komentáře, ale pokusím se o delší než tři věty:D

Jen tak brouzdám po netu a mrknu na jediný blog, na který chodím pravidelně momentálně a co to! Kapitolka:D A to bych nebyla já, kdybych si ji nepřečetla.
Co se týče obsahu jubilejní 30. kapitolky:
(pozn. gratuluju, já osobně bych nebyla schopná napsat něco tak dlouhohěho:D, ať se daří dál)
Pátky nemám moc ráda. Povětšinou bývají děsně nudné, i když tento rok usínám hlavně ve čtvrtek:D Test z bioly...jako by mi to něco připomínalo:D učitel nám vyhrožuje testem na latinské názvy, bože můj, kde se to mám naučit a pamatovat nějou PORIFERU, CILIOPHORU, FORAMINIFERU  apod:D asi ěm z toho jebne...nebo pamatovat si, jaks e řekne larva u nepřímého vývoje hlavonožců taktéž latinsky:D
(baví mě komentovat různé jmenované skutečnosti, nelekni se, že nebudu hodnotit naráz celý obsah:D)
Pingpong...kdybych byla ve třídě s Peťou, tak stojím na její straně:D pinec je úžasný, máme doma i vlastní stůl s pálkami a míčky:-)
Co se týče Katčiného hysterického výstupu...připadá mi infantilní a povrchní v poslední době. Její postava se mi čímdál víc hnusí.
Jinak Petřina ségra, to je fakt číslo, svým způsobem ji mám ráda, je taková správná třešnička na dortu a okořeňuje příběh.
A nakonec: domáhané rande! Už se strašně těším, jak valentýna pořádně zamotáš:-) doufám, že s další kapitolkou nebudeš otálet jako s touto:-)
Jo, a toho Petra bych ormálně poslala do háje:-) škoda, že to Petra neumí.

Celkové shrnutí kapitoly:
Ani nezklamala, ani nepřekvapila...ale přesto má svůj osobitý námět a zápletku, která mě vždycky zaujme:D

6 Meimei Meimei | 12. listopadu 2009 v 18:23 | Reagovat

No Katka je teda vážně "úžasná". Tomu se říká vývoj posatav.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.