Listopad 2009

31. kapitola - Deset, devět, osm, sedm, ...

7. listopadu 2009 v 9:50 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
No. I když jsem si říkala, že tuhle kapitolu naprosto v pohodě stihnu, moc se mi to nevydařilo.
Protože i když stíhám mnou určený deadline, zabralo mi psaní víc času, než jsem počítala. Protože z těch rozepsaných kousků jsem využila jenom jeden.
Ale to neva.
Snad vás tahle kapitola nezklame. Protože by dost dobře mohla. Nebojte, další bude plná akce a překvapení.
A budu se snažit napsat ji ještě teď o víkendu, protože mě Petřin Valentýn dost baví.
Obzvlášť jsem zvědavá na reakce na určité události té další kapitoly. Ale někdy se mi stává, že na pro mě důležité momenty nereagujete. Každopádně - když už reagujete, tak to vážně stojí za to.
Užijte si čtení. Oslavujte, že jsem dostála svého slibu a já jdu spát. (Protože za chvíli budou dvě ráno. Protože jsem prostě napsala něco jinýho, než jsem původně chtěla. )
A číhat a povinně se radovat!
PS: Trefily jste čas, nebo jste se nad tím u minulé kapitoly ani nepozastavily a já tady blbnula zbytečně?


30. kapitola - Na intelektuálním dně

4. listopadu 2009 v 22:50 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Hodně známá je formulace "nová kapitola až po x komentářích". Já mám taky podmínku. Všichni musíte mít povinně radost a i když byste ji neměli, tak se tady další kapitola objeví přesně za 59 hodin.
Tedy doufám. Protože se mi třeba zítra už nebude líbit a budu to chtít celé zase přepsat...
Tahle kapitola, už třicátá mě osobně hrozně potěšila. Ne prostým faktem, že je už dopsaná, ale když jsem si ji po sobě teď kontrolovala, tak mě vážně bavila. Docela často se mi to ani kontrolovat nechce.
Každopádně koukejte číhat (jsem zvědavá, jestli sem někdo z vás ve slíbenou hodinu přijde - musíte si to spočítat ), koukejte mít radost a jako vždy - za komentáře vás čeká pocit radosti, že mi děláte radost.


Nový design, přesně tak

4. listopadu 2009 v 19:31 | Lirael |  ) Blog (
Už nějakou dobu jsem si říkala, že je čas na změnění designu. Prakticky od nastavení minulého, který tu byl už dříve.
Ale jsem hodně náročná na obrázky, takže mi to vždycky zabere příšerně moc času.
S výsledným, ehm, výsledkem jsem vážně spokojená. Už jsem si ho sušila nějakou dobu a (Ridana nebude mít radost ) řekla jsem si, že ho sem dám, až když začne mrznout a bude brzo večer tma. No a tak je tady.
Kuk na starý design. Budiž blahořečen. Nevím jak vy, ale já ho mám prostě hrozně ráda.
No a tady je náhled na ten nový.
Případným zájemcům, kteří by stáli o shlédnutí nového designu a stále vidí starý, navrhuji použití tlačítka F5. Popřípadně kombinace Alt + F4, kdyby se vám výsledek F5 nelíbil.
Mimochodem článek píšu později, než jsem to tady nastavila, protože jsem si slíbila, že ho napíšu až ve chvíli kdy budu mít hotový ten pitomý referát a budu mít čas dopsat kapitolu.
Takže číhat!
PS: Zapomněla jsem se zmínit, jak se mi tenhle nový vzhled blogu líbí. Připadá mi to správně útulně tmavý a přitom tady jsou i světlé barvy a ten obrázek je prostě perfektní. Naprosto nové tady je u tohohle designu to, že nové komentáře mají speciální označení. Jestli ho chcete vidět, napište komentář.

1. listopadu 2009

1. listopadu 2009 v 14:33 | Lirael |  ) My Diary (
Mám předsevzetí pro listopad!
Překonání počtu článků za říjen (4)...
Fakt. Protože říjen a červen 2009, koukám, že i červenec (hups) se mi moc nevyvedli/y (fakt netušim jaký i/y - nějaký tipy? ).
Končí nám volno. Je neděle. A já vás jdu umučit krátkým reportem, jak se mám. Protože až na fakt, že zítra je zase škola a všechny úkoly kolem, se mám moc fajn.
A i když to tak nevypadá, i tu novou kapitolu poctivě smolím. Od dopsání té minulé nebyl skoro den, abych ten soubor neotevřela a něco nenapsala. Ale tohle říkání vám o tom prakticky nemá cenu, viďte? Protože vy si chcete tu kapitolu přečíst, ne si číst o tom, jak ji píšu, když prakticky vzato píšu tenhle článek.
Ale volno bylo perfektní. Uběhlo to sice poměrně rychle a do školy jsem samozřejmě nic neudělala s předstihem, jak vždycky plánuju, ale jinak se to všechno vyvedlo.
No a dneska mě čeká pitomej referát na zemák (téma, o kterym nic netušim), pitomý psaní sešitu ze zemáku (bude se psát test a já nemám ani pořádný poznámky), pitomý skládání sešitu z biologie a pitomý šprtání křižovatek (který jsem měla umět už minulý pondělí). Plus (aspoň něco pozitivního) psaní. Protože, abyste věděly, jdu školu dělat teď hned, abych mohla dýl psát.
Tak mi držte palce, holky. Bojim se, že tolik debilit do školy psychicky neunesu.