25. září 2009

25. září 2009 v 20:38 | Lirael |  ) My Diary (
Škola.
Už od poloviny srpna a přes celé září nejčastější téma rozhovoru zahrnujícího aspoň jednoho člověka od školky až po dvacátníky.
A co se z toho ve finále klube?
Jeden velký cvokhaus, tak je to.
No vydržel někdo z vás od začátku září naprosto v klidu? Bez jediné známky stresu? Jestli jo, tak vám upřímně závidim. Upřímnost nade vše.
Já už se teda stresovala poměrně hodně, ale to je čistě problematika mojí povahy. Prostě se neumím nestresovat. Mně stačí i jedna odpadnutá hodina a jiný časový plán než ostatní dny. A po ránu mi to navíc nemyslí. Takhle jsem třeba v úterý málem leknutím vyskočila hlavou až někam ke stropu a následně k sousedům. A to jsem si na pouhé tři vteřiny neuvědomila, že mi odpadá první hodina a jdu později. Zrovna v ten osudný okamžik jsem se bohužel podívala na hodiny. A že to zanechalo silný zážitek!
Ale což. Nebudu tady plácat dál o bahně vlastního života. Chtěla jsem se spíš pokusit zastřít absenci nové kapitoly. A ještě se takhle napráskám.
Mimochodem. Pro ty z vás, které četly Stmívání... V neděli je na ČT1 jeden pořad z cyklu dokumentů o knihách z ankety Kniha mého srdce, které se dostaly do TOP 12. Běží to od 21:20. Tentokrát o Rychlých šípech a pak Stmívání. Což zároveň znamená i můj skon, protože jsem se do toho nechala navézt a v tom pořadu se objevim. Bohužel si pamatuju jenom to, že během odpovídání na otázky jsem se cítila jako hlupák a vypadala jsem strašně. Plánuju, že si pak budu pár dní brát ven na hlavu pytel. Protože kdo Stmívání vlastně ještě nečetl? Naděje vkládám do lidí, kteří nevědí, že to je v televizi. A do těch, kteří televizi nemají a Stmívání je nezajímá. Navíc záleží jenom na střihači, kolik skalních fanynek mě bude chtít ušlapat.
Perfektní vyhlídky, ne?
Ale pro otrlé: klidně se mrkněte, ale nesmějte se mi. Pokud nevíte, která z holek jsem, věřte mi, je to dobře.
No nic, jdu se nadále utápět. Snad zkusím něco napsat... Ale takhle nepsavo už jsem dlouho neměla...
 


Komentáře

1 Hope Hope | Web | 30. září 2009 v 22:11 | Reagovat

Lir, konečně jsem se dostala k tomu, abych si to na netu pustila...jasně, nejsem si úplně jistá, která jsi, ale nejspíš ta, co řekla a už to jelo...nebo ne? =o) já fakt nevím =o) asi jsem divná, ale normálně mi tekly slzy...prostě jsem magor, což tvrdím už dlouho...oni vám to pustili česky? i když teda nic proti českému dabingu nemám, tak anglisky je to rozhodně mnohem lepší...

2 Lirael Lirael | Web | 1. října 2009 v 20:39 | Reagovat

Hopeinko... Byla jsem to já, to je fakt. :D Ale tobě tekly slzy? Proč, Hopi? A jak se vůbec máš v Opavě? :))

3 Hope Hope | Web | 1. října 2009 v 20:52 | Reagovat

Lir, kdybych věděla proč, tak ti to samozřejmě povím =o) já ale opravdu nevím...prostě jsem na to koukala a jak jsem viděla vás a pak to v tom, tak jsem to nějak prostě nezvládla...úplně se stydím =o[
v Opavě se mám celkem dobře...rozhodně líp než doma, dneska jsme měli rektorální volno, tak jsem byla se spolužačkou a pak i jejím přítelem, konečně si na kolej do Krnova přivezla tiskárnu, kterou jsem dostala k notebooku, ale bez mučení se přiznávám, že jsem dneska měla depku a tak jsem se před nima rozbrečela...je toho na mě nějak moc a přestávám to zvládat, ale jinak škola a Opava jsou super, to jo =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.