Srpen 2009

28. kapitola - Ve třech se to lépe táhne. Jo, jak kdy.

28. srpna 2009 v 20:15 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Nemůžu uvěřit tomu, že jsem tu kapitolu vážně dopsala. Poslední tři večery jsem měla dobrou psací náladu a dost jsem toho využívala a mám radost, že to taky mělo nějaký ten výsledek.
Není to extra dlouhé, ale určitě je to delší než minulý kousíček, který jste okomentovaly tak hojně, jako kdyby šlo o dloouhou kapitolu. Moc vám děkuju za všechny komentáře.
Hlavně doufám, že si užijete tuhle kapitolu. Mě hrozně bavilo ji psát. Teď mě teda nenapadá název, ale určitě něco ještě vymyslím. A teď mi dochází, že vlastně ještě musím vybrat anketu! Jak ty mi chyběly. Ty jo, to je dilema. Mně se jich líbí nějak moc.
A prázdniny se nám nezadržitelně chýlí ke konci. Nestihla jsem ani přečíst hromady knížek, ani se učit matiku, ani víc jezdit na kole a překvapivě ani víc psát. Proč mě to nepřekvapuje?
Tak šupajděte číst a koukejte číhat!

Guillaume Musso: "Budeš tam?"

24. srpna 2009 v 10:00 | Lirael |  .: Názory na knížky :.
Jsem tady s prvním článkem o knížce, kterou jsem během posledního týdne přečetla. Jde o knihu Budeš tam? od autora jménem Guillaume Musso. Jde o francouzského spisovatele publikujícího od roku 2004.
A všechny ostatní kecy kolem najdete samozřejmě uvnitř článku.
P.S.: Dva spoilery jsem nechala bílým písmem a použila >> na začátku a << na konci.

15. srpna 2009

15. srpna 2009 v 6:59 | Lirael |  ) My Diary (
Jasně, že čas, kterým trávím psaním tohohle článku, bych mohla využít daleko účelněji a třeba dobalit boty, nebo snad oblečení.
Ale nějak si říkám, že pak bych to tady taky nemusela stihnout.
Jedu na chatu ke kamarádce. Už třetí (? ) léto. A vždycky takhle na konci. A vždycky mi to připadá jako konec prázdnin. Ne, že bych neměla noční můry s matikářkou pravidelně už od 1. srpna... Ale s blížícím se zářím se to prostě jenom zhoršuje. A letos uběhly prázdniny vážně hrozně rychle...
Nejdřív vysokohorská výprava s rodinkou, pak pořád něco, teď tady byla Ridana (taky odjíždí dneska ), ... A já mám najednou pocit, že je konec a přitom mám před sebou ještě dva týdny.
Ani nevim proč mám tenhle stresovej problém. Ale táhne se to se mnou už několik let takhle "ke konci" prázdnin.
Taaak a teď vážně pádim balit. Dobalit. Jako mám asi hodinu a půl, takže to stihnu, ale i tak je lepší začít hned.
Měla jsem taky nutkavou potřebu ukázat vám novou verzi odjíždějícího avataru.
A to už je fakt všechno. Pádim. Mějte se fanfárově!

Velké letní nic a všechno v jednom

10. srpna 2009 v 21:04 | Lirael |  ) Moje maličkost (
Je to se mnou příšerný. Už je to dávno, co jsem byla v Tatrách, je to dávno, co jsem pořádně něco napsala a už pěkně dlouho tady visí jenom staré články. Ten minulý nepočítám, protože jsem ten kousíček kapitoly znala už skloro zpaměti.
Tak a i když tohle nová kapitola není a mě to vážně mrzí, mám chuť se trochu vykecat. Koneckonců je tady brzo konec letních prázdnin a já jsem tenhle blog zanedbávala, jak to jenom šlo.
Je to se mnou strašný...
A strašný to se mnou zůstává. Právě jsem se nehorázně zasekla při prohlížení fotek.
Tak už to třeba bude lepší.
Uvnitř článku je nehorázné vykecávání o pár zážitcích mého léta. Schválně, jestli někdo najdete hlavu, či snad patu.

27. kapitola - Uniklo mi něco? (2. část)

1. srpna 2009 v 17:39 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Než se začnete radovat...
Text uvnitř článku je hrozně krátký. Chci ho jenom dodat k předchozí kapitole... Do další se už úplně nehodí a na jejím začátku by vyzněl hrozně divně. Souvisí ještě s předchozí částí téhle kapitoly. Je to jenom trochu rozšiřující pokračování.
Plánovala jsem, že to v pohodě hodím do dalšího pokračování, ale nevychází to, no. Moje chyba.
Další kapitola se smolí, to se nebojte. Ale připadalo mi zbytečné nechávat si tenhle kousek uklizený hezky ve Wordu, když už je mi naprosto jasné, že ho do další kapitoly nechci.
A jak si jinak užíváte prázdniny? Já se mám moc fajn.
P.S.: Vážně je to HROZNĚ krátký, takže nečekejte žádné zázraky!