Červen 2009

26. kapitola - Když slova ztrácí význam (2. část)

21. června 2009 v 21:10 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Tak ale tuhle část prostě rozdělovat nebudu!
Omlouvám se za nesouvislost anket s povídkou. Náhodou jsem vybrala ještě ty, co tak moc nebily do očí.
A mně se ten avatar povídky začíná líbit čím dál tím víc!
Jo, jasně. Jenom plácám, protože hrozně nerada nechávám nad perexem prázdný místo.
Mimochodem mě ani nemrzí, že jsem kapitolu nedopsala před víkendem, protože jsem si ji aspoň nechala rozležet a líp jsem to doplácala.
Mimochodem ta část, kterou musíte nutně okomentovat je až v tomhle článku. Jenom abyste marně nehledaly v tom předchozím. Našly byste velké nic.
Tak tohle už bude snad stačit. Přeju vám příjemné počtení a ještě jednou škemrám o reakce, já se na těšim vážně už od chvíle, co jsem vymyslela osu příběhu!

26. kapitola - Když slova ztrácí význam (1. část)

21. června 2009 v 21:10 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Nevím, jestli se mi to jenom nezdálo, ale do rozepsaných článků se mi celý text o devíti stranách uložil. To znamená, že teoreticky bych nemusela sekat dlouhé kapitoly na více částí. I kdybych to ale za chvíli musela osekávat, mám hroznou radost, jak se mi povedlo tuhle konkrétní kapitolu splácat dohromady.
Protože jsem ani nedoufala, že některé části, které jsem do ní naprala, podaří někam zapojit. Podařilo. Doufám v rozvětvené názory na další pokračování příběhu! Protože se konečně dostávám ke zlomovým částem. Mohla jsem tuhle kapitolu ještě rotáhnout a skoro doslova to rozlomit naráz, ale říkám si, že takhle mám aspoň víc prvků do dalšího pokračování.
Takže teď vám přináším jenom jednu ze dvou situací příběhu, kde se hrozně těším na vaše reakce na jejich průběh. Druhá je dost daleko. Ten nejdelší kus téhle kapitoly jsem začala psát docela dávno a už od začátku jsem hrozně chtěla spěchat s dějem, abych vám mohla tuhle konkrétní část dát rychle přečíst. Nespěchala jsem a přesto je tady už 26. kapitola.
S tím věnováním kapitol určitým osobám si připadám vážně hloupě, takže tentokrát je kapitola řekněme věnovaná mně. Ale doufám, že se bude líbit hlavně vám, holky!
P.S.: Bezva, takže sekání se povinně koná...


Zásek? Ne, to ani náhodou

15. června 2009 v 21:37 | Lirael |  ) Popelnice (
Můj osobní rekord - první článek měsíce až za jeho polovinou.
Ale to nevadí. Všechno má svůj účel. Díky tomu, že sem (až doteď) nesmolím nesmyslné články a místo toho usedám poctivě co možná nejčastěji ke kapitole Nikdy neříkej nikdy, vypadá velmi velmi dlouhá. Navíc obsahuje zatím asi tak tři delší úseky a bojím se, že tam přidám i čtvrtý a z 9 stran se stane 12.
Strach... Ano, pěkně hloupá kombinace, když jde o novou kapitolu. Já se totiž taky tak trochu bojim toho, že tak dlouhou si ji nikdo nepřečtete.
Každopádně mě docela zaujalo, že nikdo nereagoval na tu maličkost v minulé kapitole. Připadalo mi, že to dost bije do očí a vy se ani trochu nedivíte!! Ale to neva, aspoň budete překvapené. Možná. Některé z vás. Ale až nakonec! Teď vám můžu slíbit jenom jednu mega kapitolu, po které bude následovat další delší (krásná slova hned za sebou ) přestávka s novými.
A navnazení, na co se můžete v UŽ 26. kapitole těšit?
  • Část, kterou jsem psala hned někdy ze začátku a postupně jsem ji upravovala až do současné podoby
  • Konečně další dramaťák!
  • Další Vánoce! (Petra má ještě leden )
  • A teď nevim!
Každopádně se ale hrozně těším na vaše názory po přečtení.
Na druhou stranu mám v záloze takový množství dalších anket, že těch víc částí mi jenom prospěje.
Otázkou ale zůstává, kolik z vás je natolik otrlých, aby si něco tak monstrózního přečetly.
P.S.: Budu se hrozně snažit, abych sem kapitolu hodila ještě před víkendem.