Květen 2009

Another Cinderella Story

31. května 2009 v 16:55 | Lirael |  ) Regál plný filmů (
Jsem tady s dalším článkem o dalším filmu. U Koldy na blogu jsem viděla trailer právě na Another Cinderella Story a moc jsem se těšila, až si udělám čas se na celý film podívat. Včera večer jsem se k tomu konečně dostala, ale ve finále jsem byla docela zklamaná... Uvnitř článku najdete jakýs takýs názor a pokus o shrnutí děje, i když mi to nešlo napsat stručněji.
Dneska už se nová kapitola neobjeví. Tak na 95% určitě ne. Říkala jsem si, že by bylo vtipný hodit sem další kapitolu po tak dlouhé pauze tak krátkou dobu po té předchozí, ale zas tak krátká doba, jak jsem doufala, to nebude. Docela mě zarazilo 20 hlasujících v anketě pod poslední kapitolou, když mi vlastní názor napsaly 4 holky. O to víc jsem jim vděčná... Proč mě to vlastně ještě štve? Říkala jsem si, že od dob, kdy mi málo komentářů vadilo, jsem se změnila, tak asi ne dost.
Ale což, kašlu na to a jdu douklidit pokoj. Co na tom, že jsem začala před týdnem?
Pokud někdo z vás film Another Cinderella Story viděl, budu moc ráda za váš názor. Možná jsem se na to jenom koukala se špatnou náladou a s ještě horší jsem psala tenhle článek.

24. května 2009

24. května 2009 v 19:02 | Lirael |  ) My Diary (
Zítra jedu pryč. Teda ne, že by to mohlo nějak ovlivnit současný rozklad tohohle blogu, protože sem ani tak moc nepíšu. Jenom jsem nevěděla, jak začít.
Už teď mě mimochodem pobolívá břicho při představě (některých) spolubydlících a společných sprch. Ještě lepší je už jenom představa vlastní zkažené nálady, kterou nikdy nedokážu dlouho držet pod pokličkou. Pokud teda ještě nějakou pokličku v dané situaci mám. To mi připomíná, že jsem samozřejmě ještě nezačala balit. Bůhví jestli mám vůbec všechno.
Ale abych se už (konečně) dostala k věci. Chtěla jsem se vás totiž na něco zeptat. Kvůli další kapitole.
Taakže. Budete radši za delší kapitolu (více částí) o trochu později, nebo za kratší co nejdřív? Nakonec to totiž asi vypadá, že by mi mohla vyjít minimálně na dvě části a navíc jsou tak propojené, že bych vás nerada nechala potom čekat.
To předchozí jsem psala kolem jedný.
Ale nějak jsem to nedopsala no... To se mi holt už stává.
Ale chtěla jsem vám ještě k tomu ukázat jednu písničku. Je od Taylor Swift. Mám ráda její Love Story a videoklip You Belong With Me má taky příběh. Něco pro magora jako jsem já.

25. kapitola - Ticho před bouří

22. května 2009 v 23:33 | Lirael |  Nikdy neříkej nikdy
Kdybych nad tím přemýšlela ještě o pár minut déle, možná by vypadala kapitola úplně jinak. Když člověk skládá dohromady mozaiku z tolika velkých střepů, prostě si ale musí jednou vybrat, který přijde první. Já si vybrala. Ale dost dobře jsem si mohla taky hodit mincí. :D Nejspíš už není cesty zpět. A nejspíš se taky nikdy nepřestanu ptát sama sebe, jestli jsem neudělala chybu. Aneb opět přichází název povídky nikdy neříkej nikdy. Tohle sousloví mám moc ráda. :)
Mrzí mě, že jsem váš nechala na novou kapitolu čekat tak dlouho. Od začátku března do skoro konce května. :( Ale i tak jsem ráda, že jsem vůbec něco vymyslela. :)
Bůhví, jestli bude kapitola dávat smysl... Už pár kapitol jsem totiž v té nepromyšlené části celého příběhu. :D Ale to je dobrý, příští kapitola bude krásně promyšlená, až se leknete. Některé z vás, možná. :))
Uvidím, co se dá dělat, ale mohlo by vás potěšit, že z další kapitoly už mám dohromady 4 a půl stránky. Mě to těší nepředstavitelně. Konečně taky jednou vím, do čeho jdu. :D
Teď jedu ještě jednou pročíst napsané a pak... Hm, tak to už nedám. Chci usnout ještě dneska a chci si číst, takže korekturu odkládám na dobu neurčitou. Když už je to jednou napsaný, tak to mějte. Ale chyby omluvte, vážně už na to nemám sílu. O:)
P.S.: Kapitolu věnuju všem, které stále ještě neztratily naději na to, že se tady jednou přece jen objeví. :) Můžete směle doufat i v další pokračování. :D
P.P.S.: Už je to docela dlouho, co jsem vymyslela text do rozcestníku kapitolových povídek k právě téhle, ale přidala jsem ho až včera. Není tam všechno a není tam toho málo. I tak jsem ho už ale neměla potřebu měnit. :)

Zase jednou po delší době...

13. května 2009 v 18:50 | Lirael |  ) Popelnice (
Já to vim. Však já pozoruju, že poslední dobou na tomhle blogu vůbec nic nevyrábim a nové kapitoly nejsou.
Alienor si ze mě dělá srandu, že to je tim, že jsem taky podlehla facebooku. Jo jo, vzdala jsem se a taky jsem si ho založila. :D Ale stejně si myslim, že to neni pravda. Je to prostě tim, že mám normální zásek. Já bych stíhala klidně oboje, kdybych měla nápady na psaní. Jenom jsem poslední dobou nic moc neudělala. :/ Ale na druhou stranu vás možná potěší fakt, že to nahromaděné nic už začíná dávat dohromady kapitolu. :D Jenom to musim splácat dohromady a opravit. Ještě se uvidí, jestli děj urychlím, anebo nechám tak, jak jsem to původně plánovala. Pořád jsem se nerozhodla. A mám problém se srovnáváním si to v hlavě... Protože mám pocit, že je to ve finále vždycky hovadina. Ale to je normální. Teď jsem si po sobě povídku pořádně četla a vážně se mi to líbí. :))) A dřív se mi některé části nelíbily. Musim se jenom dostat přes ty části, který mě až tak neberou. Ale ono se to dost rychle rozjede. Dalo by se říct, že jsme za polovinou. Teda já doufám, že do padesátky to nepotáhnu. :D
Každopádně jsem vám jenom chtěla dát vědět tohle jedno velký KVÁK. Protože se hrozně těšim, až bude kapitola dopsaná. Budu dělat, co umím a taky doufat, že jste ještě nepřestaly číhat. O:)

17 Again

13. května 2009 v 18:32 | Lirael |  ) Regál plný filmů (
Tak se zase jednou hlásim do služby. :) Do téhle rubriky už jsem hrozně mockrát chtěla něco připsat, ale v den, kdy jsem film viděla, jsem nikdy nenašla dost času, takže to vždycky nakonec padlo na tom, že po týdnu jsem si už moc dojmů nepamatovala.
Film 17 Again jsem zkoukla dneska. Na internetu, v angličtině a ve strašné kvalitě, do které ještě křupal popcorn. :D Ale po půl hodině jsem to vážně přestala vnímat. :)


Lirael je duševně nevyrovnanej degen

9. května 2009 v 22:40 | Lirael |  ) Řečnický pultík (
Lirael hráblo. Jó, zase.
Mám na všechno hroznej vztek a i když nejsem vlastníkem básnického střeva a ani žádného jiného promakaného orgánu, v hlavě mi vytanula tahle jediná hovadina...
Nechápu ten svět
a ani nic kolem.
Proč tu jenom jsme?
Navždy budu volem.
Prostě a jednoduše jsem se docela přecenila a ztratila jsem tak naprosto na h***o dva dny volna a zejtra už je neděle, kterou nenávidim. Protože je to příšerná předzvěst pondělí.
No nic, měla jsem jenom potřebu tohohle hovadského výplodu mé ospalé degenerace. A teď jdu chrňát.

2. května 2009

2. května 2009 v 16:33 | Lirael |  ) My Diary (
Dnešek je hrozně fajn. :)
Od rána se mám bezvadně. Celé dopoledne jsem si navíc myslela, že jsem se zbavila nočních můr o své třídní a pak mi docvaklo, že v tom včerejším snu taky byla. A bylo po radosti. :D
Potom jsem si četla. :) Jak já si ráda čtu!
Navíc jsem našla na našem balkóně malé sršní hnízdo. :D Jsem magor, že jo? Já z toho mám totiž radost. Je jenom miniaturní a lítá tam jeden sršáň, kterej tam živí svoje prťouchlata. Do pár dní to bude zlikvidovaný, ale teď ho můžu nerušeně pozorovat. Je hrozně vtipný, jak tu hlavičku zasunuje do těch komůrek a zase odletí a zase se vrátí. Možná to ani neni sršáň. :D Ale je to pruhovaný a dost velký. Navíc to je jedno samotný, takže to vylučuje včelu. I když zdegenerovaný pražský včely to můžou mít jinak. :D Když tak nad tim uvažuju, tak je mi toho hnízdečka hrozně líto. :( Bude zlikvidovaný... Njn, co nadělám.
Docela mě taky mrzí, jak špatně se mi smolí kapitola. Měla bych se do toho pořádně dokopat a kašlat na to, že mně se to nelíbí. Ale nějak mi to nejde....
Mějte se fajn, holky a užívejte super počasí. Taky si jdu užívat. :)