18. března 2009

18. března 2009 v 18:38 | Lirael |  ) My Diary (
Učinila jsem naprosto převratný objev.
Ať je v dosahu deseti kilometrů jakákoli nemoc, najde si mě.
Vždycky to tak je. Buď mám imunitu na trvalé nule, nebo jenom přitahuju všechny bakterie a viry v okolí. Zase jsem doma, nemocná a nudim se. Příšerně moc.
Pozitivum nemoci: psala jsem.
Negativa nemoci: je mi špatně, je mi špatně, je mi špatně.
Zapomenuté pozitivum: zase se o mě všichni starají. I když u nás v rodině to spíš znamená, že si mě někdo konečně i sem tam všimne, než že by mi pomáhali nějak jinak. Takže je to vlastně hrozně velký pozitivum. Konečně totiž vytváříme aspoň iluzi spokojený rodinky. Škoda, že to zase poleví, až budu zdravá. Zatím si to ale můžu užívat.
A pak už konec pozitiv. Protože se nudim. Na čtení se nesoustředim a akorát se koukám na filmy. I když to mě baví.
Taky jsem hrála přihlouplé online hry, ale to bych radši nezmiňovala.
A nevím, jak vy, ale já se hrozně těším, až bude zase jaro. Nemám ráda, když je jenom takhle sychravo. Buď ať pořádně mrzne a sněží, nebo ať jsou venku aspoň nějaký barvy jako rozkvetlý stromy, nebo podzimní listí. Cokoli, ale ne tohle bahýnko.
Jo, mohlo by mi to být jedno, když nemůžu ven, to je fakt. Ale na druhou stranu mám z oken pěkně nudnej výhled, takže mám právo si stěžovat!
A sice asi nebude mít moc cenu vás natěšovat, že byste měly číhat na novou kapitolu, protože se bojim, že zase dodržim velký kulový.
Ale můžete minimálně doufat.
Já půjdu mezitím pěkně do postýlky a pustím si další film.
AKTUALIZACE (8:16, 19. března): To je dobrý, já si včera stěžuju, že nesněží a když se dneska probudím a kouknu se z okna, tak je tam bílo. Zrovna teď nádherně chumelí.
 


Komentáře

1 Ridana Ridana | 18. března 2009 v 20:34 | Reagovat

No, ja číhám vždycky za jakýchkoliv podmínek. Takže bych číhala i kdybys to nenapsala. S těmi nemocemi jsme na tom podobně,mě akorát buď chytnou pořádně nebo jeden den dobry,druhý na umření a třetí zase dobrý a pořád dokola. Takže ti přeju brzké uzdravení a myslím,že bys měla raději odpočívat,ať se z toho brzo dostaneš,než psát kapitolu. Ale jen za těchto podmínek. Jindy piš,piš,piš! Dobrou noc:-)

2 Barča Barča | Web | 19. března 2009 v 17:21 | Reagovat

Máaš moc pěkný blog. Moc se mi tu líbí. Můžeš se mrknout na můj. Ale nevim jestli tě nějak zaujme, mám ho jenom o křečkách. Je to moje velká láska. Ale kdyby ti zbyl čas tak se jukni :-) www.barcinystranky.blog.cz

3 Hope Hope | Web | 19. března 2009 v 17:29 | Reagovat

u nás taky dneska sněžilo :o) já zrovna v tý největší chumelenici šla pro uhlí a když jsem přišla domů a šla do kuchyně, že umyju nádobí, tak mi ségra řekla, že mám lupy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.