Twilight řetězák od Hope

20. prosince 2008 v 22:23 | Lirael |  ) Popelnice (
Tenhle řetězák se mi hrozně líbil, takže jsem si ho musela hned vyplnit. Teda hned po tak dvou hodninách, že...
Kadžopádně...
Uvnitř jsou spoilery a to dost zásadní, takže jestli si to přečtete před čtením prvních tří dílů, tak děláte vážně chybu! Před čtením čtvrtého se klidně mrkněte, protože jediný spoiler je bílým písmem, takže si ho musíte kdyžtak označit.
Tak jo, uznávám, že narážim na konkrétní osobu! Alienor, nepřej si mě, jestli si ten článek a hlavně ty nejoblíbenější části knížek přečteš!!! Protože já chci, abys narozdíl od takovýho vola jako jsem byla já, kterej často kvůli netrpělivosti a zvědavosti věděl, co se stane, měla z toho čtení fajn zážitek! Nechci, abys pak nebyla ve správnejch chvílích překvapená a tak vůbec! Vážně!!! Hrozně chci, aby se ti to líbilo ještě víc, než se ti to líbí teď a jestli ti znim jako psychopat, tak se ani nedivim! Každopádně, jestli si to hodláš přečíst dřív, tak aspoň vim, že jsem se snažila tě ukecat. Dělej si co chceš, ale určitě mi neříkej, když si to přečteš celý. Vážně jsem psychopat!!!
A vy ostatní si to klidně přečtěte. Vás pak nemůžu zkoušet uškrtit. (Jo, je to vyhrožování!)

_____________________________
1. Nejoblíbenější postava ze Stmívání
Bella, kdyby mě místama tak příšerně nedožírala. Takže asi Edward... Potom mám taky slabost pro Emmetta.
2. Nejoblíbenější části z knih
Stmívání/Twilight: Nepochybně rozhovory Edwarda a Belly. Mám hrozně ráda ten den ve škole po Port Angeles, kde Jessica vyzvídá od Belly a Edward celou dobu poslouchá. :) Pak mám ještě ráda spoustu drobností díky čtení Midnight Sun.
Nový měsíc/New Moon: Nejradši... Tohle je těžký... Ale asi konec, kde Edward Bellu přesvědčuje, že vážně nespí a ona mu pořád nevěří. A všechno co následuje. To jsou snad poslední dvě kapitoly, ne?
Zatmění/Eclipse: Hm... Včera večer jsem knížku začala zase číst, takže mám čerstvý dojmy jenom ze začátku... Ale v tomhle dílu mě Bella naštvávala (a to chci použít úplně jiný výraz) absolutně moc. U jedné scény jsem jenom čuměla na knížku a nadávala na Stephenie, protože takhle jsem to silně nechtěla. Ale k věci. Nejoblíbenější část... Asi zase části s Bellou a Edwardem... Tady se mi Edward hrozně líbil a proto mě Bella chvílema tak dožírala!
Rozbřesk/Breaking Dawn: >> Tenhle díl se mi moooc líbil. Každopádně nejradši mám určitě naprostý konec a pak Bellino probuzení. A celou knížku! <<
3. Nejoblíbenější hláška:
Jednu si vybavuju, ale nemám u sebe onu českou knížku. A jestli si tohle čte Alienor ještě než četla všechny díly, tak tě upozorňuju, že mě strašně štveš!
4. Seřaď Cullenovy podle oblíbenosti
Edward
.
.
.
.
(on vede na celé čáře, víte?)
.
.
.
.
Alice, Carlisle, Esmé, Emmett, Jasper, Rosalie (všichni jsou na tom naprosto stejně! )
5.
Alice x Rosalie: remíza
Jasper x Emmett: Emmett
Edward x Jacob: EDWARD!!!!!!!!!!!!
Upíři x Vlkodlaci: UPÍŘI!!!!!!!!!!!!!!!!
6. USA obal x ČR obal
Hm... Jako daleko víc se mi líbí černé a smyslné (hej, já to vážně použila???? ) USA obálky... Ale český verze mají zase navazující hřbety... Ale jo, USA vyhrávaj.
7. Nový měsíc ČR: staré vydání x nové vydání
Nový... Jsem osobně zaujatá. Starý jsem naživo neviděla a nový vlastním. Podle obrázků se mi ale stejně víc líbí ten nový.
8. Názor na film
Ehm... Ale jo, moc se mi líbil a jsem toho názoru, že Twilight není na zfilmování jednoduchá... Jenom jsem si toho spoustu představovala jinak a tak. Celkově se mi film moc líbí, ale upřímně doufám, že další filmy budou lepší.
9. Jak ses dostala ke knize?
No, na pár blozích jsem viděla, že ty holky maj ty knížky rády... A pár se jich mě taky ptalo, jestli jsem to četla. Už si nevybavuju, kdo to byl... A já si snad něco o tom i četla na netu... V létě jsem byla ve svém oblíbeném Luxoru a tam jsem viděla první díl v angličtině - upoutala mě obálka. Přečetla jsem si prolog a měla jsem jasno. Aniž bych v tu chvíli tušila, že si kupuju právě tu doporučovanou knížku, jsem šla k pokladně. No a pak to se mnou jelo. Nejvíc se mi líbí vzpomínky na čtení prologů a to tápání, o čem to asi bylo. V prvním díle jsem to pochopila absolutně špatně, takže jako pohoda. Teď si čtu knížky znovu... Jednu po druhé a nepřeskakuju. Hrozně mě to baví a taky mě baví si u toho vybavovat to, co jsem si myslela napoprvé. Takže asi tak.
 


Komentáře

1 Hope Hope | Web | 20. prosince 2008 v 22:37 | Reagovat

víš, že jsem si ani nevšimla toho špatného číslování?njn, jsem pořádně nevnímavá... :o/ ehm, já se opět musím k něčemu přiznat...vlastně jsem četla jenom první díl...uhm...mám je přečtené jenom zběžně a i když jsem četla Twilight, tak jsem vyzvídala...já prostě nedokážu číst knížku a nevědět o ní něco víc, takže tě naprosto chápu :D

2 Alienor Alienor | 21. prosince 2008 v 11:22 | Reagovat

OK, přeskočila jsem rovnou do komentářu... Sice nevim, jestli je vůbec možný, aby se mi to líbilo ještě víc než teď a aby ze mě byl ještě větší blázen, ale ukecala jsi mě... :-D Jinak si nemysli, že nevydržim nedívat se dopředu... Stačilo si přečíst obálku Novýho měsíce a už teď vim, že se prostě neudržim!!!

3 Alienor Alienor | 21. prosince 2008 v 11:24 | Reagovat

*Sakra, to je zmatenej komentář... Chtěla jsem napsat: Jinak si nemysli, že VYDRŽIM nedívat se dopředu... Ach ty zápory... :-D

4 Lirael Lirael | Web | 21. prosince 2008 v 11:42 | Reagovat

Alienor: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

5 Drom Drom | Web | 21. prosince 2008 v 23:14 | Reagovat

Hehe... :D Jako já si třeba v první kapitole myslela, že upíři nemají rádi jahody, když říkala, že má jahodovej šampon a Edward se od ní odkláněl (ale vůbec se mě neptej, jak jsem věděla dopředu, že je upír O:-))

:D

6 Zombííík Zombííík | E-mail | Web | 22. prosince 2008 v 19:37 | Reagovat

Chjooo, to mě štve... Fuckt sem si to chtěla přečíst!!! =D=D=D

7 Alienor Alienor | 16. ledna 2009 v 16:22 | Reagovat

Tak mě teď napadlo, že už si to můžu přečíst!!! :-) Teda samozřejmě až na to ze čtvrtýho dílu, ale to jsem se udržela... :-)

8 Lirael Lirael | Web | 16. ledna 2009 v 21:53 | Reagovat

Alienor: Taky mě to napadalo. :D:D Překvapená? xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.