Stává se ze mě pesimista...

28. prosince 2008 v 21:10 | Lirael |  - Plácání o psaní -
Ani nevíte, jak moc ráda bych vám udělala radost a dala sem konečně další kapitolu...
No, nemocná jsem samozřejmě pořád... Většinou si jenom tak čtu, koukám na filmy... Ale inspirace na psaní mi naprosto vyšuměla. Prostě mě nenapadá nic dobrýho. Ani úpravy kapitol, který mám rozepsaný a který ještě hodně dlouho neuvidíte, protože jsou dějově ještě dost daleko. Doteď jsem do toho pomalu každej den něco připsala, přepsala to tam, ale teď prostě prázdno. Asi mám konečně zasloužený prázdniny. Násliný a nechtěný, to jo, ale co já s tim...
Nějak si teď se všim trochu moc lámu hlavu a škrábání v krku mi to vážně neulehčuje. Dokonce mě ani nebaví čtení některých knížek, které můžu normálně vždycky.
Ale to se zmákne - za pár dní budu zase oplývat inspirací a nebudu si na psaní a ani na nic jinýho schopná najít čas... Ale tyhle mezery, kdy se mi mozek z důvodů přetížení samovolně vypne, vážne nesnášim.
Ach jo, to je to zase jednou super otravnej a silně pesimistickej článek... Když já prostě měla potřebu vám nějak říct, že se snažim, ale nejde mi to. Nejde mi nic. Momentálně si vážně připadám neschopná, znuděná a nemocná. Tohle nesnášim.
A ono to bude zase v pohodě a zase jednou zpětně nepochopim, proč jsem dneska napsala zrovna takhle na hlavu padlej článek, ale teď mi to třeba ještě dochází.
No... Až kapitola bude, tak bude a do tý doby tady asi nic nebude, protože v posledních dnech to se mnou jde ne od desíti k pěti, ale spíš od tří do mínus padesátky...
Ani si mě nevšímejte. Zejtra ráno se probudim a budu v pohodě, jenom mám teď takovejhle menší záchvat. :)
Hlavně si ode mě nenechte kazit den! ;)
 


Komentáře

1 Kolda Kolda | E-mail | Web | 28. prosince 2008 v 22:36 | Reagovat

OU, to je zlé.. Taková nálada..*kroutí hlavou* Taky to nesnáším, ale nevím, co bych ti poradila, takže se z toho utíkej vyspat! x)

2 Livien Livien | Web | 2. ledna 2009 v 22:10 | Reagovat

Neboj se, však ono se to vylepší. Přiznám se, že nejednou jsem jen tak seděla nad počítače nebo nad bločkem a moje písařské střevo (jak to úžasně nazývá můj bráška) nevyplodilo naprosto nic. Tak jen ti do nového roku přeji aby jsi se rozhodně brzy uzdravila a neboj, nikdy není tak hrozně aby nemohlo být ještě hůř. (no ani takhle věta není moc optimistické, ale nějak mi to přišlo na mysl a prstíky prostě jen psaly).

S pozdravem Livien

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.