12. září 2008

12. září 2008 v 11:20 | Lirael |  ) My Diary (
Možná se divíte, proč se tady objevil článek v tak nezvyklou dobu...
No - realita je trochu zarážející.
Lirael je tak šikovná, že si nejspíš z Anglie mimo jiné přivezla i parádní pálení v krku. A aby toho nebylo málo - venku bylo včera vedro k zbláznění a já si jela domů, abych si mohla uvařit čaj a zapadnout do postele. Připadala jsem si jako blázen.
No a dneska si tady doma sem tam popocházím v pyžamu a většinou ležím v posteli.
Každopádně - včera ráno jsem cestou do školy dočetla Breaking Dawn. Řeknu vám, že to vážně bylo něco. Už se těším, až si to jednou přečtu znovu a nebudu tak napjatá na to, jak to dopadne, že si to čtení třeba víc užiju. Navíc jsem se se stylem psaní Stephenie Meyer sžila natolik, že už jsem byla aspoň trochu schopná odhadovat, co se stane v další chvilce knížky. Mým nejoblíbenějším dílem ságy ale nadále zůstává Twilight. Tenhle díl v češtině jsem si mimochodem včera cestou ze školy (protože jsem odtamtud asi po třetí hodině odešla) koupila. Jooo, knihkupectví by prostě nemělo stát blízko zastávky, ze které jezdím domů, já to pořád říkám. Nejela mi tramvaj, no.
Kdyby vás zajímalo, jak to vypadá s novou kapitolou, tak vám narovinu říkám, že se ji sem budu snažit o víkendu hodit... Ale to by to nejdřív musel někdo napsat, takže nic neslibuju. (Nepíšu to sem náhodou až moc často?!?! )
A report o Anglii se rýsuje... Zatím jenom na obzoru, ale přibližuje se.
A teď si jdu udělat další čaj a pěkně si zalízt i s knížkou do postele. Protože já prostě nemocná bejt nechci!!
A basta!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.