Květen 2008

A další řetězák... Tenhle mi ale nepřipadá tak strašnej. :D

31. května 2008 v 17:42 | Lirael |  ) Popelnice (
Na netu jsem před chvilkou narazila na jeden cca normální řetězák. Kdybyste si ho chtěl kdokoli vyplnit, nemám nic proti, je to jenom na vás.
Mně se vyplňoval celkem v pohodě... I když se našly i otázky, kde jsem vůbec netušila, co napsat.

29. kapitola - Takhle to nesmí skončit (4. část)

30. května 2008 v 19:26 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Nakonec jsem se rozhodla, že vám sem další část přecejen hodím... Zdaleka to ale ještě není konec... Zoufale jsem včera přemýšlela, jestli nakonec ještě nenapíšu epilog.
Každopádně se budu snažit, aby cokoli dalšího (ať už epilog, nebo část) přiletělo co možná nejdřív. Samotnou už mě to natahování přestává bavit...
Ne, příští část už by měla být ta poslední...
Z téhleté mám smíšené pocity, někdy se mi hrozně líbí, místy vůbec... Ale nějak se mi nechce v tom nic měnit, takže to nechám tak, jak to je. Nemám zrovna přepisovací náladu. Vlastně ani tu psavou... Dneska jsem měla spíš náladu na film... Už jsem koukala na Step Up a vypadá to, že se budu muset kouknout na něco dalšího... Nemám s kým jít ven a samotný se mi nechce... Takže mám tak trochu náladu pod psa, protože se mi nechce ani sedět doma...
Doufám, že vás ale kapitola nezklame. Přeju fajn počtení.
P.S.: Tahle kapitola možná vypadá na první pohled krátce, ale má jen o několik málo slov méně než ta předešlá (o 40).

Jo...

29. května 2008 v 22:12 | Lirael |  - Plácání o psaní -
Právě jsem tak nějak asi dopsala další část kapitoly... Ano, čtete správně... Další část, ne konec. Už jsem se zmiňovala o tom, že nesnáším loučení?
Mohla bych to sem teoreticky hodit už teď, ale ještě to zkusím ráno doladit. Odpadají mi první dvě hodiny... A pak mám "jenom" další tři.
Zítra sem nová část prostě přiletí, tak se těšte! (To bude sranda, až zase nedodržím slovo ...)
Můj oblíbený povel: Číhejte!

Výtleeem xD

28. května 2008 v 16:53 | Lirael |  ) Popelnice (
Tak jo, tohle sice neni nová kapitola, ale já to sem nemohla nedát.
Jde o video s názvem "Geyfoy" - je to parodie na Harryho Pottera.
Já se u těchhle blbinek normálně až tak netlemim, ale tohle krátký video mě dostalo.
Je to jenom kravinka, ale stojí za aspoň jedno spuštění.
P.S.: Napodruhý je to už nic moc.

29. kapitola - Takhle to nesmí skončit (3. část)

25. května 2008 v 21:41 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Já jsem TAK hodná!
Myslím, že už jsem s touhle částí kapitoly dostatečně spokojená.
Příští část bude ta poslední a budu se snažit, abyste nemuseli čekat tak dlouho, jako jste čekali na tuhle. Ale upřímně - z té další ještě nemám napsané ani ťuk.
Doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit a už mě nenapadá, co bych tak ještě napsala... Snad jenom to klasické: Přeju příjemné čtení.

A ještě jeden řetězák - tentokrát od Gigi

25. května 2008 v 21:27 | Lirael |  ) Popelnice (
Tak jo, Gigi mi předala řetězák... Ehm... Já to sice vydejchám, ještě tenhle, ale jinak mě ty řetězáky furt už neberou... I když faktem zůstavá, že jsou daleko lepší než ty mailový řetezáky ála: "Pošli to 1000 lidem, nebo zemřeš!" Tak přesně takový mě neberou. Ale tohle - tohle vydejchám.

11. Spřátelený blog - Kolda

25. května 2008 v 20:16 | Lirael |  ) Imaginární kamarádi (
Přišel čas, kdy číslo mých spřátelených blogů dosáhlo toho mého oblíbeného - jedenáctky.
Oním jedenáctým blogem je blog Koldy, o které jsem zjistila, že má ráda Mediátora (pro neznabohy - jde o jednu z mých oblíbených sérií knih od Meg Cabot). Já sama jsem toho názoru, že Mediátor je jednou z nejlepších knih, která se mi kdy dostala do rukou a to počítám i perly jako Harryho Pottera a Eragona. Mediátor je prostě knížka, kterou je škoda si nepřečíst, protože kecy, které v ní Susannah vede a vlastně všechno, co se v ní děje, je naprosto nepřekonatelný. Ne, tohle říkám nadneseně... Ta knížka je prostě na rozhraní hororu, klasický knížky pro puberťačky a fantasy - no neberte to!
Já fim, tohle je článek o spřátelení, ne o knížkách, ale já si prostě nemohla pomoct!
Tak zpátky k tématu...
Kolda patří poslední dobou mezi mé VIP čtenáře povídky "Natáhni ruku a dotkni se hvězd", její komentáře vždycky potěší a ona se taky skoro vždycky ozve, a tak jsem se jí před asi hodinou zeptala, jestli nechce spřátelit a lidi - ona chtěla! Její blog je povídkový, ale najdete tam toho i mnohem víc...
Jsem ráda, že jedenáctým spřáteleným blogem (když jde o moje oblíbené číslo) je blog holky, která četla Mediátora. A vy ostatní si z ní vezměte příklad!
P.S.: Nemohla jsem si odpustit hodit sem FanArt na Mediátora... Člověka potěší, když najde někoho, kdo to taky četl.
P.P.S.: Teď mi vlastně dochází, že jsem se ke Koldě na blog dostala přes známý mediator.blog.cz - ach ta moje děravá paměť. Takže já vlastně ani neměla právo být překvapená, když jsem u Koldy narazila na článek o Mediátorovi...

Další Řetězák - od Panthy

25. května 2008 v 18:36 | Lirael |  ) Popelnice (
Řetězák od Panthy... Nějak se mi to zachtělo vyplnit... Ale nečekejte nějakou extra délku, nebo nějaké poučení z toho plynoucí. Prostě jsem to vyplnila.

25. května 2008

25. května 2008 v 11:06 | Lirael |  ) My Diary (
Ehm...
Asi vás štvu, co? Nebojte, sebe taky. Myslím tím to, že tady pořád není další část kapitoly... Budu se snažit napsat to co možná nejdřív... To znamená, že by to tady bylo ještě dneska, nebo během příštích několika dní. Jde o to, že dokud nenapíšu celej konec, tak si nejsem jistá, jestli třeba ještě nebudu chtít něco v tom, co je už napsané a prakticky bych to sem mohla během pěti minut vložit, změnit.
Prostě nechci nic pokazit, když je to konec a chci to napsat tak, abych s tím byla i za rok spokojená. U téhle kapitolovky bych nerada udělala něco tak, aby mi to za pár měsíců vadilo.
Já fim, vy chcete kapitolu, ne moje výmluvy...
Upřímně - teď si jdu vzít něco studenýho k pití a pak se od toho psaní pár hodin netrhnu, protože teď mám nějakou chvilku, kdy se mi psát chce.
Takže si nezoufejte a nadále číhejte, protože vaše naděje nejsou až tak úplně marné.

Lirael je zpátky! Od bahna - ale zpátky :)

21. května 2008 v 14:31 | Lirael |  ) Moje maličkost (
Myslela jsem, že si vám sem postěžuju na předcházející dny, ale po těch všech dnech venku, nemám nějak vůbec myšlenky na počítač...
A samotnou mě to překvapuje, protože ještě včera večer jsem říkala, jak se domů na toho svýho miláška těšim... A teď... Teď mi nějak nelezou slova, co sem píšu, na jazyk (do prstů )...
Celá biologická exkurze nebyla nijak příšerná, zvlášť když pominu deštivé počasí a svoje chvilkové hysterické záchvaty. Nějak mi to lezlo na mozek.
Celý výlet byl vlastně fajn a hrozně se těšim na to, až uvidím v teple domova (tam byla dooost velká zima) fotky, kde se nimráme v potoce, mikroskopujeme všemožnou havěť a posloucháme profesorku, kterak mluví o jedné miniaturní rostlině. Vzpomínky, to je něco...
Potom, co jsem ze sebe pracně seškrábala bahno a všechno oblečení jsem bez jakéhokoli pokusu o třídění barev naházela do pračky, můžu konečně říct, že jsem doma. A děsně si to užívám.

17. května 2008

17. května 2008 v 18:08 | Lirael |  ) My Diary (
Zítra budu touhle dobou už nějakých bůhvíkolik hodin na školním výletě... A vracíme se až ve středu. Jedeme na jakousi biologickou blbost - budeme zkoumat kytky a tak.
Mno, asi si dokážete představit, jak hrozně se tam těšim...
Nejsem si jistá, které zjištění bylo horší.. To, že budeme vycházet i za deště? Nebo to, že záchody jsou až v jakýsi hlavní budově a my budeme v chatkách, takže to budu mít každou noc místo bojovky? Mně se nelíbí spíš to druhý... Nejsem totiž člověk, který by měl zrovna potřebu v noci chodit ven, když je jaksi mimo civilizaci... A tím nemyslím noc jako 10 večer...
Odjíždíme ráno v devět a já ještě ani nezačala balit... Protože se mi teda jó nechce jet. Třeba to bude fajn, ale zatim si pod tím představuju jenom neskutečný utrpení a alergický reakce na všechny pyly v okruhu jednoho kilometru.
Nadšení ze mě přímo vyzařuje, co?
Každopádně - počítač si s sebou vážně neberu, protože nepotřebuju hlídat ještě něco kromě svýho psychickýho zdraví, o který jsem už stejně asi přišla. Což znamená, že nová kapitola vážně hned ve čtvrtek nepřiletí... Teda nová část kapitoly, co to melu?
Vidíte, jsem mimo... Protože se mi tam příšerně nechce. Zase nastal jeden z okamžiků mého života, kdy vyloženě chci být nemocná, abych se něčemu vyhnula. Mno, do rána to už nestíhám.
Já si nějak říkala, že to tam třeba psychicky ustojim, ale teď si tim vůbec nejsem jistá, protože to spíš vypadá, že už jsem to neustála.
Dneska novou část kapitoly asi určitě nečekejte, protože moje nálada je natolik zkažená, že nejsem schopná psát (Jooo, tyhle nadávky psát umim , ale to je tak všechno...).
Tak se tady mějte fajn a držte mi palce, ať to přežiju... Já o tom teda silně pochybuju.
P.S.: Tak takhle pozitivně naladěnej článek jsem už dlouho nenapsala. Kdyžtak ten článek ignorujte, mně se jenom (zase) zcvokly hormony, zejtra už budu snad zase cca normální... Ale to se vy už nedozvíte. Vy se to dozvíte až po návratu, to už bude ta hysterická vlna snad vtahu.

29. kapitola - Takhle to nesmí skončit (2. část)

17. května 2008 v 9:46 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Tak jo, smiluju se.
Je tady už druhá část poslední kapitoly povídky!
K téhle části bych chtěla říct jenom to, že se mi to samotné nechce takhle nehorázně sekat, ale nemám na výběr, protože by mi to o moc delší článek už nevzalo. Teď píšu už skoro úplný konec povídky, ale říkám si, jestli nakonec neskončí na čtyři části, protože nesnáším loučení.
Každopádně doufám, že se vám i přes useknutí konce bude tahle část líbit.

29. kapitola - Takhle to nesmí skončit (1. část)

15. května 2008 v 16:57 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
No, budu hodná....
Poslední kapitola je skoro dopsaná a moc ráda bych ji sem vložila ještě dneska. Jenže mám úplně dokončenou jenom tuhle část. A tak jsem si řekla, že si ji třeba aspoň někdo bude chtít přečíst, když by tady visela už teď... Takže jí sem věším.
Na zítřek máme totiž "jenom" jeden úkol - naučit se podle fotek rozeznat nějakých... 84 rostlin!!!!!
To je dobrý, nebudu se rozčilovat.
Ale díky tomu, že moc úkolů nemáme (a taky je poslední zvonění), mám čas psát. S touhle částí kapitoly už bych stejně nic nedělala, protože většinu téhle jsem napsala už docela dávno.
Původně jsem vám sem chtěla vložit daleko menší část ... Přesněji - jenom do slov, které jsou zároveň názvem kapitoly. Ale já BUDU hodná!
Vlastně už jsem.
Přeju fajn počtení a těšte se na další část kapitoly.
P.S.: Nechtělo se mi to uložit (ta aktualizace), protože ten článek je už moc dlouhej. Takže aktualizuju takhle a basta! (Jsem to ale šikulka!)

28.kapitola - Zlom si vaz

13. května 2008 v 19:00 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Vyhráli jste.
Ale není to poslední kapitola.
Je předposlední, je to vlastně část té poslední, ale ta má i bez téhle zatím 5 stran, takže by pak musela mít tři části a to se mi nechce, to si radši vymyslím nadpis navíc. Mám nějaký záchvat solidarity, takže jsem si řekla, že vám sem jednu z částí dám už dnes.
Tak vám snad udělám radost.
Ale nepočítejte s tím, že by konec nebyl useknutý, znáte mě. Takže čtěte jen na vlastní nebezpečí.
Příští kapitola už ale vážně poslední bude.
P.S.: Na konci článku je anketa týkající se téhle kapitoly. Škála odpovědí je široká a v nabídce jsou skoro všechny postavy povídky.

27. kapitola - Tak tomuhle sama nevěříš

12. května 2008 v 17:37 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Taakže, nečekejte nějakou kosmickou délku... Tahle kapitola není vůbec tak dlouhá, jak by být mohla.
Napsala jsem ji včera odpoledne, když mi tak trochu dost nešel napsat úkol. Byla jsem jediná, kdo ho dneska nepřinesl. Ale to je teď fuk.
Teď už není cesty zpět a můžu vám otevřeně oznámit/slíbit, že příští kapitola bude tou poslední. Nikdy jsem nečekala, že se dostanu k nějaké 15., takže ta aktuální čísla mně samotné berou dech. Nikdy mě totiž nenapadlo, že mě právě tahle povídka tak vtáhne.
Tahle kapitola je určená speciálně Koldě a Noře van Hallen, které mi napsaly do komentářů odpověď na otázku. Děkuju, že jste napsali, nejenom, že je hrozně fajn si to číst, ale jsem taky hrozně ráda za všechny tyhle zpětný vazby. Takže ještě jednou dík.
Taakže, za chvíli musím odejít do tahu, takže jste vlastně měly štěstí, že jste stihly napsat ještě teď.
Snad se vám bude kapitola líbit.

Jste hodní?

11. května 2008 v 18:43 | Lirael |  - Plácání o psaní -
Mám na vás zásadní otázku!
Jste dost hodní na to, abych vám sem ještě dneska vložila novou kapitolu?
Ne, není to ta poslední kapitola, protože kdyby jo, tak už by měla nějakejch sedm stran.
Možná vás zajímá, podle čeho budu posuzovat, jestli jste hodní! A jestli jo, tak už teď jste na dobré cestě k nové kapitole.
Stačí, když mi někdo z vás (Ano, stačí jeden člověk.) napíše do komentářů. Ale taky přesně fim, co chci, abyste tam napsali. Takže nejásejte, že je to tak jednoduchý. Napište mi, co se vám na téhle povídce líbí/nelíbí a věcně, protože kapitolu budu přece přidávat pro čtenáře a ne pro náhodné návštěvníky.
Nebojte, nemusíte psát romány. Stačí, když mi někdo do 20:00 napíše komentář typu: "Líbí se mi, že tahle postava udělala tohle. Nechápu tuhle postavu. Škoda, že se stalo tohle." A tak různě. Klidně i stručně.
Snad chápete, co myslim.
Teď máte nějakou hodinu a 27 minut času, než se na vás vykašlu a kapitolu přidám zítra. Přesvědčte mě, že si ji zasloužíte, a že jste hodní!
AKTUALIZACE: Tak jo, tak až zítra.
AKTUALIZACE číslo 2: Změna názoru - a zítra bude jenom v tom případě, že napíšou dva lidi. Pak už taxu stejně zvýšit nemůžu, takže klid... Jestli ale zítra taky nic nebude, tak bude kapitola až ve středu. HA! Pač už mě to neba. Mám nějakou debilní náladu dneska... Možná to bude tim, že nemám hotovej jeden dost důležitej úkol, protože to vůbec nechápu. Možná proto, že jsem nevyspaná. Každopádně to vypadá, že si to odskáčete vy.

26. kapitola - Pravda bolí

11. května 2008 v 12:25 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Blížíme se do finále.
Kapitola je nejspíš předposlední, ale můžu vás s klidným svědomím ujistit, že ta poslední bude mít víc částí, protože už teď má něco kolem čtyř stránek a zdaleka nekončím.
S touhle povídkou se mi bude loučit dost těžce, ale zvládnu to.
Nevím, co bych tak ještě řekla, protože jsem tu kapitolu právě dopsala a nějak jsem si tím přivodila podobně "šťastnou" náladu, i když já sama k ní důvod nemám.
Každopádně doufám, že se vám bude líbit.
Název doplním, až mě napadne.... Teď mě nenapadá nic použitelnýho.

Řetězák od Lucky...

10. května 2008 v 12:19 | Lirael |  ) Popelnice (
Taakže, Lucka mi předala řetězák... Pokud si ho chcete prohlédnout, mrkněte na celý článek.

9. května 2008

9. května 2008 v 19:21 | Lirael |  ) My Diary (
Já říkala, že dneska nová kapitola nebude.
Takže nad tímhle článkem předčasně nejásejte a šampus schovejte na později... Nadávky na mou adresu a bušení hlavou do stěny si odpusťte, není to zdraví prospěšné!
Jenom jsem sem šla hodit jednu z ha-ha fotek, kterou jsem pořídila při ranní vycházce za účelem vyfocení nějaké normální fotky kvůli soutěžnímu designu. Nejlepší na tom všem byl okamžik, kdy jsem přetáhla fotky do počítače a zjistila jsem, že mezi nimi nejspíš žádnou použitelnou nenajdu... Ještě lepší bylo snad už jenom to, že jsem to čekala... U mě jsou prostě tyhle fotící záchvaty s nulovým výsledkem naprosto běžnou, takřka rutinní, záležitostí.
Jinak ta ha-ha fotka napravo, jsem já! Což by vás určitě nenapadlo, kdybych vám to neprozradila! Nápis dole výmluvně svědčí o mé momentální Photoshopové demenci...
Takže k fotce svých bot přidávám ještě svůj stín! Jak originální!!! Mimochodem tam mám na sobě svou jedinou "hoperskou" mikinu, která se ke mně dostala asi omylem, ale já na ni přesto nedám dopustit. Myslim, že jsem na sobě měla i svoje "hop" botky, které jste už mohli zahlédnout v předchozím výtlemoidním článku...
Já dneska ale perlim, což?
Každopádně - tuhle fotku jsem vážně nefotila za účelem vytvoření záhlaví v designu, ale když jsem se rozhlížela z kopečku aneb ztuhlé hromady hlíny, nějak jsem měla v ruce foťák a ono to udělalo "blik"! Ha-ha fotka byla na světě a světe div se, já se si tam i líbim! Asi to bude tím zanedbatelným detailem, že to vlastně nejsem já, ale můj stín...
Jsem naprosto mimo.... Možná jste si toho už všimli.
Kdyby jste náhodou chtěli vědět, jak to vypadá s novou kapitolou... Ehm... (Když člověk začíná ehm, znamená to, že se chystá vymyslet nějakou výmluvu, která by měla aspoň trochu smysl, a to hodně rychle... Což mi nejde... ) Jako já bych mohla z fleku celou povídku ukončit, protože mám skoro dopsanou poslední kapitolu... Ale to nechci! No a z té, co by měla teď přijít, nemám upřímně ani jedno jediný slovo.
Taakže ten šampus možná radši vraťte do obchodu...
Ale teď se jdu na chvíli zase vrhnout na psaní... Jo, tý poslední kapitoly... Protože se mi chce dopsat...
Berte to optimisticky: aspoň toho pak bude víc naráz, ne?
Tak jo, teď jdu chvíli obtěžovat svými řečmi sebe sama... Vy si na ně musíte ještě chvilku počkat. Ale po tomhle článku (jestli jste ho tedy dočetli až sem, za což se vám klanim), jste mými řečmi asi naočkovaní až do dalších Vánoc, takže mám času dost.
Jo, zase si dělám srandu...
Fajn, končim! (Proboha ne s blogem, snad vás to ani nenapadlo... A jestli jo, tak se třikrát pomodlete otčenáš - jen tak na procvičení... A Bůh vám odpustí! - babička by na mě byla hrdá... Další důvod, proč to smazat! Ale já to neudělám, protože by to prakticky vzato nemělo smysl a bábča by neměla na co být hrdá... Ne, že by teda takhle měla, že?)
Jojo, zase trpim samomluvou. A ještě dlouho budu.
Ádios, šmudlové a nezlobte!

25. kapitola - Neumíš vrátit čas?

8. května 2008 v 16:23 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Lirael se dobře vyspala, a tak si sedla k počítači a sepsala novou kapitolu.
Nějak mě už nenapadá, jak to ještě protahovat, takže vám na rovinu říkám, že kapitol už moc nebude... Vlastně myslím, že budou ještě tak maximálně tři, ale uvidím... Nechci vás dopředu nějak děsit/těšit.
Každopádně tahle kapitola je jenom dnešní nápad, nějak se mi to zachtělo napsat takhle, tak jsem to udělala. Bývala bych to mohla ještě další tři hodiny dopisovat, přepisovat a umazávat, ale takhle se mi to líbí.
Kromě toho, abyste kapitolu okomentovali (Pěkně prosím, smutně koukám. ), bych vás ještě chtěla poprosit o jednu věc... Na Blog.blog.cz (Oficiální blog adminů) je soutěž o nejlepší design... Já už mám ten design asi hotovej, ale nějak se mi pořád nelíbí. Ještě ho můžu předělávat až do nějakýho 23.5. No a právě, že to předělat chci. Člověk může používat jenom vlastní fotky... Takže dneska asi vyrazím s foťákem do širokého okolí... Prozatimní verze je k nahlédnutí na bluedesigns.blog.cz... Budu ráda za vaše názory... Mně se totiž ten design první den líbil a teď mi připadá hrozně okoukanej a kýčovitej... Já nefim.. Ale jestli o názory, tak vážně o upřímný názory... Jestli se vám v něčem ten design nelíbí, napiště, budu jenom ráda.
A zpátky k povídce: Nemůžu vám slíbit, že nová kapitola bude dneska... Nebo zítra... Ale budu se jako vždycky snažit, aby byla co nejdřív. To je sranda, vy ještě asi ani nemáte přečtenou tuhle a já už mluvím o další.
Tak si přečtěte tuhle a uvidíme, jestli pak tu další vůbec budete chtít.

10. Spřátelený blog - Potterofilka

7. května 2008 v 17:09 | Lirael |  ) Imaginární kamarádi (
Mám tu nové spřátelení s blogem o Harrym Potterovi. U Potterofilky mě nejdřív upoutal design, ale po shlédnutí obsahu se mi její blog líbil snad ještě víc (pokud to vůbec šlo).
Určitě se k ní podívejte, protože to vážně stojí za to.
Děkuju za spřátelení.

7. května 2008

7. května 2008 v 16:34 | Lirael |  ) My Diary (
Řeknu vám, že dnešek byl jedna hrůza za druhou... Přežijte oběd s holkou, která do vás hučí, jak si včera lakovala nehty, přestávku s holkou, která furt mele o svym klukovi a nakonec ještě němčinu, při které máte co dělat, abyste se nezřítili ospalostí na lavici. Jo a pak cestu do knihovny v tomhle úmornym vedru... Venku je sice hezky, ale mně je od rána špatně, takže jsem si prosluněnou Prahu nějak nedokázala užívat...
Ale hlavní je, že zítra ráno budu spát tak dlouho, jak budu chtít!!! Já mám absolutně nehoráznou radost, že je volno. To už snad ani neni radost, tohle je šílenství!
Jo a jenom díky myšlence na tohle vysněné volno jsem přežila nástrahy dneška. Ono je úplně nepřekonatelný přijít domů a vědět, že začíná volno. Já se asi rozteču blahem, nebo co...
A taky se hrozně těšim, že si budu moct večer pustit svůj milovaný film Raise your voice a u toho psát novou kapitolu... (Večer, protože bude hezky tma, jinak se u nás v obýváku skoro nedá dívat na televizi...) Dneska prostě absolutně vypínám... A až KONEČNĚ sestra vypadne z koupelny, tak to tam budu okupovat já! Navíc se mi nějak zase zachtělo přečíst si Eragona a Eldesta, takže výjimečně mám co dělat.
Co to slyším? Zavrzání koupelnových dveří?? Ona tam byla jenom hodinu???? Rekord! Letim okupovat sprchu...
Užívejte si volna, lidi, protože příští týden bude zase jedna šílenost za druhou!
A taky číhejte na novou kapitolu, protože dneska mě od psaní nebude rušit žádná hromada učení, dneska ne!!! V neděli sice už jooo, ale dneska mám padla.

24. kapitola - Věř mi

4. května 2008 v 10:10 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Ták jo, kapitola je hrozně krátká a připadá mi, že je to hrozně krkolomně napsaný... Ale teď to nějak neumím napsat jinak.
Kdyby vám to připadalo ze začátku divný.... Tak se nedivte, protože je to z pohledu Kláry. Minule jste se Marka docela lekli, takže na to upozorňuju předem.
Dneska už asi určitě nová kapitola ani nic jiného nepřiletí, protože musim napsat čtenářák a aspoň trochu se podívat na učení, protože po tom týdnu mi tady leží hromada sešitů na opsání. - Holt nedělní idylka...
Tak mi držte palce, ať to překousnu.
Ale u toho držení palců si kliďánko můžete přečíst novou kapitolu.
P.S.: Nesnáším vymýšlení názvů kapitol, většinou mi totiž připadají dost debilní...

Lirael splnila úkol, ale vy nic xD

3. května 2008 v 22:49 | Lirael |  - Plácání o psaní -
Právě jsem dopsala novou kapitolu...
Ale koukám, že u té staré jsou komentáře od dvou lidí. No, tak já počkám s tím přidáváním kapitoly do rána, když jinak nedáte. Aspoň si to po sobě pak ještě přečtu...
Ne, že bych čekala, že do rána přibudou komentáře...
Ale v noci sem stejně nikdo nechodí... A ráno asi stejně taky moc lidí ne, ono je to koneckonců fuk.
Ale já jdu chrnět, protože ty prášky, co mi dala ta ujetá doktorka, mě celkem solidně uspávaj.

23. kapitola - Co se to tady jako děje?

3. května 2008 v 10:53 | Lirael |  Natáhni ruku a dotkni se hvězd
Je to úžasnej pocit zadostiučinění, když sem člověk vkládá hotovou kapitolu a už mu zbývá jenom napsat tenhle komentář. Blbý je, když člověka žádnej nenapadá...
Jinak už je mi trochu líp... Včera jsem byla u doktorky, která mě po zjištění, že jsem doma už týden, málem umlátila stetoskopem. To bylo samozřejmě myšlené jako metafora. Dostala jsem nové prášky, o kterých mamka tvrdí, že to jsou zbytečně utracené peníze. Hm, dobrý... Ale je mi líp a to je hlavní... Jo, víte, co mi ta doktorka řekla? Že to mám z alergie... Jasně, čtyřicítka teplota - to bude alergie. Nejsem doktor, ale tohle mi připadá jako blbost...
Jinak k povídce... Nová kapitola přiletí snad během víkendu, to se ještě uvidí.
Tahle kapitola se mně osobně dost líbí a na psaní té další se těším.
Alou číst a pak alou psát komentáře!