Leden 2008

31. ledna 2008

31. ledna 2008 v 19:25 | Lirael |  ) My Diary (
Taakže, abych vám sem ještě něco napsala, že? :-))))
Mno, musím přiznat, že jsem vážně blázen, už jsem na straně 232 (kapitola čtrnáctá - Harry Potter a relikvie smrti).... Mám tu knížku sotva 7 hodin, většinu jsem četla v tramvaji a teď asi půl hodinky doma k tomu... Neumím číst pomalu, jsem prostě blázen největší. :-(
Nedá mi to a nakonec si to po chvíli zkoušení si to číst pomalu, zase čtu rychle....
No nic, budu si to číst zase až před spaním a teď jdu zkoušet dál psát "Stíny Andělů".... Jako ta kapitola by byla i hotová, ale znáte mě - bylo, je, že, ale, aspoň - moje oblíbená slova jsou zase všude. :-D Chce to trochu doupravit, ale s trochou štěstí sem dneska vložím novou kapitolu. :-) Mějte se mnou slitování, Harry mi teď leží vedle ruky, jednou rukou šilhám na obal a nemůžu se soustředit na nic... :-D Já jsem vážně asi blázen.
Mimochodem - dneska si v tom knihkupectví, když jsem tam byla já asi lidi nic jinýho než Harryho nekupovali. :-D Ale vážně, kam se člověk v tom obchodě podíval, všichni měli v ruce sedmý díl.
Asi nebudu jediný blázen...
Tak ještě jednu kapitolu Harryho O:-) a pak jdu vážně psát.... Když já neumím přestat. :-D
Jo a jinak je to můj rekord blogu za jeden měsíc jsem tentokrát vložila už 34 článků. :-)
Snad do půlnoci stihnu i ten třicátýpátý s novou kapitolou. O:-)
AKTUALIZACE: 21:30 Ehm, od knížky jsem se stále neodlepila a teď jdu i s ní do postele, zítra ale nová kapitola na sto procent bude. :-) (Snad.)

Harry Potter a Relikvie smrti - už dnes! :)))

30. ledna 2008 v 19:21 | Lirael |  ) Řečnický pultík (
Dnešek je velký den, už o půlnoci vyjde sedmý díl Harryho Pottera v češtině, sedmý a poslední. :-D Pro mně to zas tak velký den není, protože velikost tohoto dne snadno předčí velikost dne, kdy vyšel anglický originál, který mi už od léta leží na poličce. :-)
Píšu tenhle článek, abych vám všem , kteří jste stále ještě ochotni číst mé řeči, připoměla, co všechno nám Harry Potter dal. :-D Nee, dělám si legraci, jde spíš o to, jak Harry Potter ovlivnil můj život. Chcete-li - zdeformoval.

29. ledna 2008

29. ledna 2008 v 18:55 | Lirael |  ) My Diary (
Baf! ;-)
Moc nestíhám a na zítra toho mám do školy celkem dost, takže dneska článek už nepřibyde, jenom se těď ulejvám ze psaní čtenářskýho deníku... :-D Nee, teď už to celkem jde, mám skoro dopsanej obsah - teď už jenom interpretace, charakteristika hlavní postavy a pitva do mrtě největší. O:-) Ne, to bude dobrý, nemám nervy na to to nepřinýst.
Jinak hned, jak se zítra vrátím ze školy to bude už v pohodě, protože ve čtvrtek je hned třetí hodinu vysvědčení a první dvě mám informatiku. Snad to teda zítra odpoledne napravím. ;-) Opět - raději nic neslibuju, jenom píšu, abych se ulila ze čtenářáku a abych vám dala vědět, že žiju. :))
A nemyslete si, že ve volných chvílích nové kapitoly povídek nepíšu.... ;-)

28. ledna 2008

28. ledna 2008 v 17:57 | Lirael |  ) My Diary (
Dneska aneb pondělí. :-D
Ve škole nic moc, mám hroznou rýmu a o matice se mě profesorka na něco zeptala, když jsem zrovna nevnímala a počítala jsem příklad v sešitě. Celkem klasika. Taky jsme psali test z angliny, ale to mi tak nevadilo, mám anglinu ráda, ale neumim moc rozlišování budoucích časů, z čehož byl právě ten test - takže počkáme a uvidíme. O:-)
Jinak mi přijde jako maximální humor, že já si tady včera píšu povídku s vybíjenu a na těláku jsme jí dneska hráli. :-D
Dneska sem už žádný článek nepřidám, protože napíšu úkoly a pak pudu zkusit psát dál "Stíny Andělů" a "Za pokus nic nedáš", za pokus přece nic nedám... :-D

27. ledna 2008

27. ledna 2008 v 21:27 | Lirael |  ) My Diary (
Dneska jsem se jenom flákala, četla jsem si, okukovala narozeninové dárky a nakonec jsem psala povídku "Za pokus nic nedáš", za všechny názory budu ráda. :)
Jinak jsem taky ještě hrála simíky, protože jsem si minulý pátek (18.1.) koupila datadisk "Šťastnou cestu" - ehm - za tu dobu, co to máme doma, jsem to hrála asi třikrát zatímco moje sestra (mám-moc-práce) si hraje každý den...
Tohle je odplata za to, že mám notebook? :-D
Neee, já nefim. Dneska chci jít brzo spát, takže tohle je i takovej dobrou-noc-článek, protože už se tady dneska neobjevim. :-) Poslední dobou chodím spát pořád hrozně pozdě, takže teď letím do sprchy, pak číst a pak budu...
(Nápověda: SPÁT)

Za pokus nic nedáš 1

27. ledna 2008 v 19:23 | Lirael |  Za pokus nic nedáš
Dneska jsem na netu četla jednu povídku, ale moc mě nebavil začátek... Každopádně, jak jsem tak četla - v článku jsem objevila napsané slovo "bít" místo "být". V tu chvíli jsem dostala nápad na další povídku. Protože "bít" se používá hlavně při vybíjené. Začalo to první větou, která mi vytanula na mysli a jak to skončilo zhodnoťte sami. ;-)
Ha mám nápad, bude z toho dvoudílná nebo trojdílná kapitolovka, protože mě už před časem kousek napadl (zase jedna věta), ale dalo se to spojit i s tímhle nápadem, takže to bude kapitolovka o dvou nebo třech kapitolách.
Teď jsem to dopsala (předchozích pár vět jsem psala po dokončení prvního ostavce :-D ) a musím říct, že se mi to ani moc nelíbí a zajela jsem tím někam hooodně do neznáma. Takže to bude ještě humorný.
A tak cca od prostředního obrázku jsem si to po sobě nečetla, takže ani nefim, co z toho vzniklo a moc to vědět nechci.
Posuďte sami, jinak se to fakt říct nedá.
:-D
Jo a tuhle povídku jsem psala tak trochu na úkor "Stínů Andělů", takže nefim, jestli nová kapitola bude ještě dneska, vlastně o tom silně pochybuju.

Menší anketa. O:-)

26. ledna 2008 v 22:40 | Lirael |  ) Blog (
Zajímalo by mě, která z mých povídek se vám líbila nejvíc... O:-)
Jinak budu ráda, když mi třeba do komentářů napíšete proč, nebo s kterou kapitolovkou mám pokračovat dřív... (Já sama mám nejradši "Stíny Andělů" - ale nechci ovlivňovat.)
Je to jenom takový chvilkový nápad, budu moc ráda za jakoukoli kritiku nebo pochvalu O:-) povídek. Hlavně pište váš upřímný názor. :-)

26. ledna 2008

26. ledna 2008 v 22:29 | Lirael |  ) My Diary (
Rekord - teď není půlnoc! :-D
Kamarádi už odešli a já si tady teď sedím u compu. :-)
Dnešek byl moc fajn, protože jsem konečně viděla všechny po dost dlouhé době. Tenhle rok jsem dostala dort jako překvápko. O:-) Už je ho přes polovinu pryč (ráno si ho dám ještě k snídani :-)) ) a byl modrej! Já z něho měla hroznou radost. A i ze všech dárků. Dostala jsem náušnice, náramky, blbinky do koupele a několik knížek. :-)
Těm dvěma z nich, které mají adresu na tenhle blog ještě jednou za dárky a za to, že přišly, děkuju. O:-)
A kámoš, kterej tady byl mi poslal fotky z oslavy. Dám vám sem jenom fotky dortu. O:-) - Protože to je dort mých snů!!! :-D
On teda vypadal trochu jedovatě, ale po těch letech svojí modré úchylky jsem konečně dostala modrý dort! :-D
Ta fotka nahoře je se zapálenými svíčkami a je na ní vidět Janíkova ruka :-D. (Nemůžu za to, jak Venca fotí... O:-) ) Ta dole - ehm - nevím, jestli to sem mám psát. Ale jo. :-D Ten dort byl kráááááásně světle modrý a na fotce z mobilu vypadal zeleně! :( - Takže jsem ho namodřila ve Photohospu. O:-) Protože zelený vypad vic jak příšerně. :-D Horní fotka dobarvovaná není a tu spodní dobarvenou jsem porovnávala s originálem, takže je to vážně tak! :-D
  • Ještě jsem si ty fotky posílala na velký počítač, protože na notebooku jsou poněkud jiné barvy, ale vážně je to tak správně... :-D
Jinak si teď jdu užívat dárky (dostala jsem přece knížky), ale ještě chvilku budu psát "Stíny Andělů", uvidíme, třeba bude ještě dneska kaitola, ale o tom silně pochybuju. :-D

Prozatím poslední spoilerové obrázky :)

26. ledna 2008 v 12:29 | Lirael |  .: Harry Potter :.
Takže, ještě mám ve složce uložených pár spoilerových obrázků k HP 7. :-) Už mám uklizený pokoj, takže mám čas na blog. :-D

4. Spřátelený blog - Pantherka

26. ledna 2008 v 11:17 | Lirael |  ) Imaginární kamarádi (
Je tu další spřátelený blog, zase povídkový. :-) Povídky jsou zase Harry Potter FanFiction. :)) Doporučuju vám přečíst si hlavně kapitolovou povídku "Lapena ve Snu", která je vážně moc povedená. Ale i ostatní stojí za přečtení. ;-) -ODKAZ-
Ten obrázek mi přijde geniální. :-) Je to Tichošlápek a Dvanácterák. Dostává mě hlavně ten pohled Dvanácteráka. :-D

25. - 26. ledna 2008 :-)

26. ledna 2008 v 0:19 | Lirael |  ) My Diary (
Taakže, zase je chvilku po půlnoci a já jsem stála u noteboku. O:-)
Před chvilkou jsem dopsala článek "Harry Potter and the Deathly Hallows", takže jsem na sebe pyšná. :-D Jinak sem zítra dopoledne asi ještě přidám spoilerové obrázky. :-) Asi určitě.
Zítra mám narozeninovou oslavu s kamarády, takže nebudu mít moc čas na blog, ale jestli si najdu chvilku, budu pokračovat v psaní "Stínů Andělů". :-) Stejně už to mám vymyšlený a stačí to nacvakat do klávesnice, ale když to je vymyšlený, tak vážně ne slovo od slova. :-D
Během dne jsem si říkala, že odpoledne si uklidím v pokoji, kde to po několika týdnech bordelení vypadá... no.... jako v pokoji mé starší sestry. :-D A tam je jó bordel. Ale samozřejmě jsem dělala něco jiného, takže uklízet se bude až zítra. O:-)
A teď se jdu zahrabat, ale do peřin. :-) S knížkou...

JKR: "Harry Potter and the Deathly Hallows"

26. ledna 2008 v 0:08 | Lirael |  .: Názory na knížky :.
Takže zanedlouho vyjde česká verze knihy, které s radostí přezdívám "Bible." Řekla jsem si, že sem o ní napíšu ještě předtím než vyjde. :-)
Jde hlavně o můj názor na knihu, nakonec, první verze byla docela dlouhá... Já to jako nepsala celý, ale když jsem si uvědomila, že píšu teprve o páté kapitole a podívala jsem se na délku textu, raději jsem snažení nechala.

◄◄◄◄◄SPOILERY►►►►►


Dvojté narozeniny?

24. ledna 2008 v 21:29 | Lirael |  ) Moje maličkost (
Už 16 let řeší moje rodina dilema. :-D Kdy mám vlastně narozeniny?
Lépe řečeno je to moje soukromé dilema. Podívejte se do článku, pokud vás to zajímá. :-)


Rozcestník - Harry Potter

24. ledna 2008 v 20:47 | Lirael |  .: Harry Potter :.
Jinak na fotce chybí český sedmý díl, který má momentálně půjčený děda. :-D Fakt.

Další várka spoilerových obrázků k HP7 :-)

24. ledna 2008 v 20:40 | Lirael |  .: Harry Potter :.
Takže, věnovala jsem se povídce, takže slíbené obrázky jsem nevkládala, ale tady jsou. :-)
Fotka hned tady je taky tak trochu spoiler, ale to byste si museli přečíst text, což je jen na vás. :-D A taky nevim, jestli to přečtete.

2. kapitola - Arianne

24. ledna 2008 v 20:07 | Lirael |  Stíny Andělů
Další kapitola. Vůbec se mi nelíbí, ale nehodlám nad tím uvažovat až do jedenácti jako minule. :-D A navíc to sem chci vložit dřív, než si to rozmyslim. :-)
Jo a na konci článku je taky anketa, ale byla bych radši za vlastní kreativní názor v komentářích než za klikání na moje řeči. :-)
Kažodpádně, všechny komentáře vítám s otevřenou náručí.
Obrázek řeky o kousek výš jsem si také krapet předělala, ale originál je tady. jenom se mi nelíbilo, že ten původní obrázek byl poněkud moc fotka a nevypadal tak (jak to říct) - kouzelně? O:-) Trochu jsem tam změnila směr světla, okolí řeky jsem ztmavila a řeku trochu přimodřila. :-D
Jinak je uvnitř články ještě obrázek sestry Marion, který si v originálě můžete prohlédnout tady. Moc jsem ho nepředělávala, jenom mi vadil ten hrad v pozadí. :-D Jo a ten obrázek je od stejné autorky jako obrázek, který jsem použila pro přiblížení postavy Marion. Prostě se mi líbí, že jsou si podobné a je to i důležité pro příběh. (Který se mi teď extrémně nedaří, takže chvíli asi bude pauza.)
No nic, už si otevřte ten článek, nebudu zdržovat. :-D

23. ledna 2008

23. ledna 2008 v 22:21 | Lirael |  ) My Diary (
Takže, další kapitolu mám sice napsanou, ale natolik se mi nelíbí, že jí sem vložím až někdy zítra. Chce to předělat, protože tam je samý "že", "bylo" a "když". :-D
Ale nebojte, zítra to tady bude. :-)
Jestli bude ráno informatika tak o ničem jako obvykle, třeba to dodělám ve škole. :-D
Uvidim, ale spíš to sem hodím až někdy kolem čtvrté odpoledne.
Jinak jsem se kromě kapitoly ještě patlala s dalšími obrázky k dalším kapitolám, ale ani jeden sem nemůžu teď dát, protože by vám to prozradilo děj a to nechci. O:-) To jsem to ale zlá.
Dobře, jeden sem dát můžu. :-D
Tenhle obrázek jsem zase předelávala ve Photoshopu, originál si můžete prohlédnout tady. Každopádně podle tohohle obrázku jsem tak nějak vymyslela Marion a celou povídku, jenom měl hrozný pozadí. :-D Tak jsem si ho předělala. Jinak ten obrázek Marion, co jsem sem dala včera se mi sice taky líbí, ale Marion je prosím vás blondýna. Tamto byl jenom obrázek holky, jak jde. :-D Zítra třeba ještě sesmolim něco jako charakteristiku Marion. :-) Uvidíme.
Já ten obrázek prostě miluju. :-) Tak mooc se mi líbil, že jsem si nemohla odpustit si ho z DeviantARTu stáhnout, už ho mám hrozně dlouho.
Všechny komentáře vítám.
Tomu teda říkám ") My Diary (" :-D
____________________________________________________________________________
Tak jo, tak deník: Jdu začít dělat úkoly, až je dodělám, tak razim do sprchy, potom sebou praštim do postele a budu si číst, načež možná pudu i spát. :-D
Jo a k dnešku: Hm, byla škola, nooo. Jo a málem jsem se ukousala nudou, ale to bude tak všechno o dnešním školním dni. Po škole jsem jela (to byste nevěřili) domů. :-D
A to už je vážně všechno. :-)

Diplom za bleskovku od Lucky :-)

23. ledna 2008 v 17:13 | Lirael |  ) Popelnice (
Bleskovka byla spíš taková vědomostní soutěž na mou úchylku a závislost - Harryho Pottera. :-D Nee, byla tam otázka, co za kouzla jsou Enervate a Avis a zrovna tyhle dvě jsem si pamatovala. Jedno použila Hermiona na Rona a druhý Snape na falešnýho Moodyho. :) A k tomu ještě začáraná fotka Emmy. :-)
Jinak se du vrhnout na psaní, tak mi držte palce, ať sesmolim něco smysluplnýho. :-D

Obrázek ke kapitolové povídce "Stíny Andělů"

22. ledna 2008 v 20:14 | Lirael |  Stíny Andělů
Dneska jsem vzdala hledání obrázků ke kapitolovce "Stíny Andělů." :-)
Tenhle obrázek jsem vytvořila sama ve Photoshopu. :-) Nebudu vám lhát, tady je odkaz na původní obrázek. Nepředělala jsem ho moc, jenom k ideálu svému.

1. kapitola - Stín

21. ledna 2008 v 23:56 | Lirael |  Stíny Andělů
Další kapitola. O:-)
Teď se mi líbí, ale moc dobře vím, že zítra se mi už líbit nebude, takže to sem raději vkládám teď. :-D
Jinak nefim, jestli zítra napíšu další, každopádně se o to pokusím. :-)
Jinak - Dobrou noc. :-D Ještě je dneska. ;-)

Nanáviděné vstávání

20. ledna 2008 v 22:50 | Lirael |  - Harry Potter - FanFiction -
Nějak mě to před chvílí napadlo, a protože jsem si nemohla pomoct, hned jsem to napsala. :-)
Jde o mojí první HP FanFiction. :-D Teda já jich mám víc, ale nehodlám je zveřejnit. :-)
Jinak je na téma, které se podle nadpisu dá očekávat - vstávání. Což mi připomíná, že zítra ráno se mi asi moc dobře vstávat nebude, protože ještě nemám ani zpola hotový věci do školy. No nic, teď je mi to jedno. :-)
Hlavní postavy: Harry, Ron, Hermiona :-)
Za všechny komentáře budu ráda. ;-)

3. Spřátelený blog - Nora van Hallen

20. ledna 2008 v 21:27 | Lirael |  ) Imaginární kamarádi (
Mám tady další spřátelený blog. Tentokrát je zase povídkový, většinou jde o HP FF :o) Sama ten blog ještě skrz na skrz prolezlý nemám, ale snažím se. Vřele vám doporučuju, abyste si udělali chvilku a aspoň něco od autorky Nory van Hallen si přečetli. ;-) - Stojí to za to. - ODKAZ -

Stíny Andělů - prolog O:-)

20. ledna 2008 v 21:06 | Lirael |  Stíny Andělů
Takže, po dlouhé době sem jdu přidat povídku a ne ledajakou. Ehm. To bylo samozřejmě nadneseně řečeno. O:-)
Povídka "Stíny Andělů" Je nápad, s kterým si pohrávám už dost dlouho. Párkrát jsem napsala kousky do svého kouzelného modrého sešitu, ale nic moc z toho nebylo. :)
Celé tohle "dílo" je vlastně tak trochu pokus o fantasy, ale zkouším to poprvé (Pokud se nepočítají složité myšlenkové pochody v mé hlavě.), takže nic moc raději nečekejte. Lépe řečeno, první část se mně osobně po asi třetím přečtení nelíbí, ale slibuju, že se budu snažit zlepšit. O:-)
Myslím, že kapitol bude docela dost, ale asi to nebude nad 20 O:-) . Každopádně mi jakékoli připomínky pište do komentářů… Budu vám za ně vděčná.
Hlavní postavou povídky je anděl Marion. Něco se jí přihodí, někoho při tom potká a nějak si nakonec poradí. Jste zvědaví? Tak si otevřte článek. :-)
Mimochodem shánět si obrázky tak, aby se mi hodili k téhle kapitolovce je pěkně težké, mám jich jenom pár, a to píšu třetí kapitolu. :-D A vždycky je hledám, když nemám inspiraci... No nic, otevřte si článek. :-)

19. ledna 2008

19. ledna 2008 v 11:49 | Lirael |  ) My Diary (
Ahoj! :-)
Taakže, je tady víkend a já jedu za chvíli k tátovi. Hlava už mě tak moc nebolí a celá nemoc mě pomalu (ale snad jistě) opouští. :-) Včera jsem byla ve škole a myslím, že jsem udělala dobře, test jsme nepsali a zjistila jsem známky, které dostanu na vysvědčení hned z tří dalších předmětů. :-)
Ehm, promiňte, že vás otravuju, ale zatim to se mnou vypadá takhle:
Čeština: 2
Matika: 3
Fyzika: 3
Chemie: 1
Dějepis: 2
Angličtina: 1
Němčina: 1
Biologie: 1
A zbytek ještě nevim, ale ze všech mám hroznou radost. Víte, na Německý škole ( :-! ) jsem měla takovéhle známky naposledy v šesté třídě, a to to bylo ještě horší. O krapet lepší jsem je měla na základce, ale jenom o kousek. :-D O:-)
Jo a včera jsem si taky za peníze, co jsem dostala od babičky a dědy k narozkám, byla koupit dárek. Narozeniny mám sice až 25.1., ale i tak. A koupila jsem si DVD Chicago (já ten film vždycky zbožňovala) a hru The Sims 2 - Šťastnou cestu. Takže asi chápete, proč jsem včera nic nenapsala. O:-) Ano, až někdy do půlnoci jsem hrála simíky. :-D
A za chvilku je tady pro mě táta, takže ani nemám moc času na psaní, ještě musím dobalit O:-). Celá já, zase na poslední chvíli. :-D Jo a u táty je dokonce už i velkej počítač, takže simíky beru s sebou. Hups. Táta mě prozvání, takže tady je za pět minut a já jsem v pyžamu, nedobalená a psychicky nepřipravená. :-( To to zas začíná. :-D Ale ne, stihla jsem na oba blogy napsat články, co jsem chtěla, takže dobrý. :-D

Diplom od Lucky :-)

19. ledna 2008 v 11:49 | Lirael |  ) Popelnice (
Děkuju. :-) Hrozně se mi líbí. O:-)

Moje oblíbené SPOILERY :-)

17. ledna 2008 v 15:08 | Lirael |  .: Harry Potter :.
Taakže, tady jsou obrázky, namalované fanoušky knih J.K. Rowling. :-) (opět z DevianARTu)
Některé mám radši než ostatní, protože ani HP 7 není úplně šťastná kniha.
Nejlepší na tom všem ale je, že když jste knihu nečetli, většinu obrázků stejně nepochopíte, spíš si budete myslet, že jde o parodie. :-D - Změna, kvůli mým komentářům k obrázkům to pochopí každej. :-D
(Jo a já sice jsem magor do Harryho Pottera, ale tohle jsem já nefotila. :-D )

První sada obrázků týkajících se Harryho Pottera pro zasmání :-D

17. ledna 2008 v 14:41 | Lirael |  .: Harry Potter :.
Takže, najdu ještě další obrázky, na internetu jich jsou vážně mraky, ale zatím tady pro vás mám pár, aby jste se měli čemu zasmát. :-)
Všehny obrázky mám z DeviantARTu.
Číslo jedna: Smrtijedský minibus :-D

17. ledna 2008

17. ledna 2008 v 14:21 | Lirael |  ) My Diary (
Takže, už docela dlouhou chvíli tady tvořím článek o HP 7, plnej spoilerů. ;-) Už se těšim až to dodělám. :-) Jestli to nestihnu dneska, tak zítra odpoledne to dodělám, nebo přes víkend. Uvidíme. :-) Každopádně vám můžu slíbit, že to tady bude. :-) Taky mám spoustu HP obrázků z DeviantARTu, ty vám sem taky potom hodím roztříděné na spoilerové a bezspoilerové. O:-)
Jinak se mám celkem fajn, až na tu dementní bolest hlavy a rýmu v krku je mi celkem fajn. :-) Zkoušela jsem psát dál "Domácí úkol", ale nějak mi to nejde... :(
Budu si muset jít vařit další čaj a potom si musim i udělat něco k jídlu, protože sem moc nesnídala a už mě bolí břicho hladem, tak moc jsem zabraná do práce na článku. :-D
Takže takhle to se mnou je. :-) Ale ty obrázky vám sem naházim asi hned, i když pak některé budou ve článku. :-)
(Tenhle obrázek prostě miluju... :-D )

2. Spřátelený blog

16. ledna 2008 v 22:02 | Lirael |  ) Imaginární kamarádi (
Takže, mým druhým spřáteleným blogem je blog Lucky. Její blog je plný Harryho Pottera. :-) Chodím sice na docela dost stránek s HP, ale tady jsem našla i pár super fotek, fotomontáží, atd., co jsem předtím nikde neviděla. určitě stojí za to jít se tam podívat. :-)) - ODKAZ -
Diplom pro Lucku:
Diplom od Lucky pro mě:

16. ledna 2008

16. ledna 2008 v 9:40 | Lirael |  ) My Diary (
Takže, je leden a i mě zastihla choroba, asi jako mnoho lidí... O:-)
No, včera jsem odešla ze školy po druhé hodině a dneska jsem zůstala doma. Do školy ale v pátek určitě musím, protože se uzavíraj známky a s některými učiteli ještě musím mluvit. :-D Teda - trochu ukecat a ovlivnit - ne já nevim, co bude, ale němčinářka se mnou chce mluvit, takže by nebylo na škodu jí vyhovět, dvojku z němčiny nechci. O:-)
Jinak se budu dneska léčit a spát a pít mnou nenáviděnej čaj... O:-) I když jsem tady teda našla i nějaký poživatelný čaje... Jak se jmenujou netušim - ale hezky voněj, aspoň něco.
Myslím, že si taky sednu k notebooku a budu psát... Možná. Měla bych psát "Domácí úkol", já už mám tu další kapitolu teda skoro dopsanou, ale chce to ještě doladit.
A dneska si budu ještě číst. :-) Brzo začnu taky zaplňovat rubriku ") Zaprášená knihovna (". Už vím o několika knihách, o kterých tam budu chtít napsat, což zahrnuje i Harry Potter and the Deathly Hallows. :-)
Njn... Teď si pudu uvařit další čaj :-! a pak uvidim, co dál, možná kouknu na nějakej film... Uvidim.

14. ledna 2008

14. ledna 2008 v 21:05 | Lirael |  ) My Diary (
Mám za sebou čtvrtletku z matiky, před sebou uzavírání známek z biologie a spol. a ještě k tomu všemu jsem zase nemocná. Nevím, jestli půjdu zítra do školy, tudíž ani to, jestli si mám tu biologii na zítra aspoň přečíst... Ale stejně to udělám... Znám se.... Taky bych přišla o výtvarku.... Ale na druhou stranu bych přišla i o němčinu.... Ale na tu stranu rvní v tom zase nechci nechávat Janíka.... Chjo.
Dneska jsem měla jít s Janíkem do divadla na "Cyrana z Bergeracu". Ale jak vidíte, v divadle nejsem, protože mi je zle. Už týden a kus mě bolí hlava, přes víkend se do toho přidala bolest krku a v poslední řadě rýma. A já se do toho divadla tak těšila. :-( No nic, budu jiná představení, kam půjdu. Pro jedno se svět nezhroutí, no ne? :-)
Jinak můj dnešek....
Hlavně můj internetový dnešek. Asi před dvěma hodinama jsem koukala na blog a viděla jsem u posledního článku komentáře, dokonce dva. :-)) Když jsem uviděla, že píše Evelinee, radovala jsem se, protože už dlouho neaktualizovala blog a ani mi nepsala komentáře. Noo, po přečtení komentářů uznávám, že jsem radši měla nechat notebook pěkně vypnutý... O:-) (nemám ráda špatné zprávy)
Evelinee zrušila blog. Mrzí mě to. Ne, že bych byla nějak upnutá na Evelinee a každých pět minut kontrolovala, jestli něco nenapsala - ale i když nepřidávala komentáře, věděla jsem, že tady někde je. Byla tady už před začátkem tohohle blogu, i za běhu, ale teď nic.
Teď už se spolu s ostatními blogovými čtenáři jejího blogu můžu jenom těšit na případný blog nový.
Jinak ti, Evelinee přeju, ať se tvůj záhadný důvod zase v dobré obrátí a hodně štěstí. :-)

Pokus o nový design O:-)

12. ledna 2008 v 19:06 | Lirael |  ) Blog (
Ehm - nějak mě napadlo, že se pokusím udělat zimní design blogu, když nesněží venku, tak ať mi sněží aspoň tady... Jako to záhlaví se mi líbí, ale to je tak celý.
Napište mi, co si o tom myslíte, protože mně to přijde divný. Neumím si moc zvykat na nové věci, asi to ještě předělám....
Ale napište, jak se vám to líbí. Každej. Prosím.
Nelíbí se mi ta šedá na okrajích. Ach bože, co mě to zas napadlo. :-D

12. ledna 2008

12. ledna 2008 v 17:26 | Lirael |  ) My Diary (
Takže je tady můj první článek roku 2008. Od začátku ledna jsem tenhle blog poněkud zanedbávala... Nebudu vám teď slibovat, že se to ale určitě změní, protože by to asi ani moc nemělo cenu, znám se. O:-))
Jinak se mám celkem fajn. Na to, že se co nevidět uzavíraj známky se mám dokonce moc fajn, protože mi to je volný. Neee, nepropadám. :-D Jenom se nestresuju a je to fajn.
K Vánocům jsem dostala notebook a jeden by řekl, že tím pádem budu i víc psát... Pravda je taková, že jsem toho od té doby, co ho mám, moc nenapsala. Poslední dobou jsem opečovávala hlavně svůj druhý blog, protože byl v dezolátním stavu. :-D A to doslova. Já do nedávna neměla ani rozcestníky, ani nic, takže se to mně samotný nelíbilo a pochybuju, že tam někdo něco našel, když do hledal. :-)) Už je to pryč - mám rozcestníky.
Jo a k tomuhle víkendu - ehm - Dneska jsem spala docela krátce, říkala jsem si, že spadnu do postele hned, jak ji uvidím, ale zalehla jsem až kolem dvanáctý. Zase. Prostě magor... Jinak píšeme v pondělí čtvrtletku z matiky (stejně jako asi každej, s kym jsem se poslední dobou bavila a nechodí na mojí školu) a jestli si chci opravit známku ze zemáku, musím do úterka udělat seminárku. Do čehož jsem se dneska ještě nedokopala, takže to zjevně tohle pololetí nestihnu. Navíc jdu v pondělí večer do divadla, vrátím se pozdě a v úterý nás bude zkoušet z biologie (Nebo budeme psát test? Já už ani nefim.) Asi si to každej dokážete představit.... Ale nestresuju se.... Vůůůůůůbec. Jenom trochu. Z toho zeměpisu a taky trochu z biologie.... Dobře - neumim se nestresovat. :-D
Jinak, s tím, že nebudu nic slibovat - slibuju sama sobě, že se do toho psaní dokopu. :-))