9. listopadu 2007

9. listopadu 2007 v 13:33 |  ) My Diary (
A je tady konec dalšího úmorného týdne. Poslední dobou začínám už v pondělí myslet na pátky, ale nějak mi nedochází proč.... Moc nespím, večer si moc dlouho čtu a ráno brzo vstávám, tak asi proto. Jinak se mám ale celkem fajn. až na ten nepatrný detail, že si mě v půl třetí vyzvedne táta a jedu na víkend k němu. Věrili byste mi, když napíšu, že napsaný mi to připadá horší než to je? Nějak mi to vůbec nepřijde optimistický... Přitom mám dobrou náladu. Ráno jsem jela k doktorce, ale porotože jsme měli dneska jen 4 hodiny (1 odpadla), stihla jsem jenom tu poslední, a to byla ještě k tomu biologie, která mě baví. Hodinu předtím psali test z dějepisu, ale já tam holt nebyla. O:-)
Beru si k tátovi rozepsanou povídku "Domácí úkol", u táty je vždycky hrozná nuda, takže to aspoň dopíšu. :-D Ale nechci nic slibovat, třeba tam nebude taková nuda jako posledních 5 let.
Musím se jít zabalit, aby táta zase nebyl naštvanej, že jdu pozdě. Já chci zůstat doma...
Jinak vám všem přeju hezekj víkend. :)
 


Komentáře

1 Eveline Eveline | Web | 9. listopadu 2007 v 16:30 | Reagovat

Já vím, o čem mluvíš, s tátou taky nebývám ráda, jelikož je s ním dycky nuda... Ale snad se ti poštěstí a on nějakou tu zábavu vymyslí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.